Chmatákov online


Fórum – Nezapoměli jsme na tebe !!

Fórum » Archiv » Nezapoměli jsme na tebe !! [zamknuto]

Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Tak a řekl jsem si dost !! Stará verze je stále v našich srdcích a mluvím-li za některé hráče ze staré verze,tak bych rád zdůraznil že byla prostě NEJ a že jí chceme zpět !! Byla to taková nekomerční hra,plná pohody a dobrých lidí na které nikdy nezapomenu.A zase tam byly lidi které jsem nesnášel,z kterými jsem měl den co den rozpory,duely apod..I to,ale přinášelo do hry ducha,který tomu dával vše co k tomu bylo potřeba !! Kolikrát si prostě vzpomenu a zamyslím se ,,Kdyby tu byla zase stará verze" Rve mi srdce,když slyším že už to je za námi !! Nová verze není to co bývala stará a taky nikdy nebude !! Nová se staré nevyrovná,na tom už nezmění nikdo nic !! Jo je pravda že Gizmo se snaží tuto verzy zdokonalovat,aby se nám více líbila,a neříkám že dělá něco špatně,ale proč to ?? Kdyby radši uvedl do provozu starou verzy a zdokonaloval tu,tak bych mu byl velice vděčný,a ne jednom já,ale spousta fonoušků staré verze,co jí milovaly taktéž jako já !! Ale co já zmůžu,když jsem pouhý hráč a jsem na to sám,hlavní slovo tu má Gizmo,a i VY,VY všichni co jí mají rádi.Tak mi ho pomožte rozhoupat,překecat či co !! Je to jen na vás,co si zvolíte.Hlavně si nemyslete že toto je nějaká revoluce proti nové verzy.Je to jen návrh,spíše malá slůvka k tomu,aby se k nám vrátil pravý Chmatákov.

Doufám že mluvím za všechny,když řeknu !! OLD 4EVER !! :'(

EDIT: Gizmo,nezlob se !!! 3-(

Autor: ZOPei :-[
# 10.7.2008 14.18
 
  • Chcete zpět starou verzy ?
  • Ano9 hlasů, 90 %90 %
  • Ne1 hlas, 10 %10 %
  • Celkem 10 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2 3

Gizmo
autor hry
SZ
Není to o verzi hry, ale o LIDECH. Byla lepší, protože byla lepší komunita, nemá to nic společného s hrou jako takovou.
# 10.7.2008 14.19
 
Pala[Cz]nda
zablokován
SZ
Kámo, imho mluvíš za všechny, ale v tomdle topicu uslyšíš
"chmatákov nemůže zůstat v době kamené"
Old byla NEJ, ale už je asi nevrátí :-|
# 10.7.2008 14.19
 
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Ježiši tak se tu komunitu snažte nějak změnit !! Vždyť ty jsi přece Gizmo,hlavní postava tédle hry !!
# 10.7.2008 14.21
 
lampasák
uživatel
Obrázek
SZ Mail
uplně super jestli myslíš ještě tu old jak tam nebyli ani mechanický když se nezavíraly obchody kde byl ten suprovej bug že řemda mohl klidně naskillovat 111 přesnosti na terčích i když měl max. 40 lol tak ta byla uplně suuupppeeerrr!!!!! OLD 4EVER!!:'(:'(
# 10.7.2008 14.22
Lord Drinian je muj učet dam na něj heslo tomu kdo mi napíše na icq ale já nikde icq napsaný nemámlol ;-)

a taky nějaký vtípky: Petr se ptá Jirky kolik ti je a Jirka odpoví: nevím ale narodil jsem je 1983

a jestli chcete říct další tak ho řekněte
BTW.prostě mi napište PM s nějakym vtipem
Pala[Cz]nda
zablokován
SZ
ale gizmo nezmění dementy jako je .... , .... třeba nemluf
# 10.7.2008 14.22
 
Gizmo
autor hry
SZ
Zopei: sorry, ale ty jsi fakt dement, ne? Jak já asi ovlivním, jak se chováte nebo jací idioti sem chodí?! Já jsem programátor a ne bůh, abych dokázal ovládat mysl lidí...
# 10.7.2008 14.23
 
Pala[Cz]nda
zablokován
SZ
Gizmo: šlo to říct i mirnějí :-|
# 10.7.2008 14.23
 
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
To je sice pravda,ale na staré verzy byly taky blbečci,nooobové,DMNTI,..Taky jsme se snimy dokázaly poprat !! Kdyby jsme to aspoň ještě skusily !!
# 10.7.2008 14.24
 
Gizmo
autor hry
SZ
Pal: a proč jako? Každej normální člověk pochopí, že NIKDO nedokáže ovlivnit chování lidí v komunitě a komunitu samotnou.

Zopei: tam bylo blbečků a dementů minimum a většinou to byli spíš začátečníci. Hlavně šlo o to, že server běžel jen občas a lidi si toho vážili!
# 10.7.2008 14.25
 
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Nechápu proč vždy když se o něco snažim,tak mi to zkazíš !! Tak to udělejme jako to bývalo.Lidi si zase začnou vážit toho co opravdu chtějí !!
# 10.7.2008 14.27
 
SaLy
uživatel
Obrázek
SZ
Ale ty to ovlivnit muzes...
# 10.7.2008 14.29
 
Gizmo
autor hry
SZ
To mám zapínat server zase jednou za 3 dny na pár hodin? :D

To by se lidem asi nelíbilo a pak by těžko někdo hrál. Ale jen díky tomu byla předtím komunita taková, jaká byla - lidi věděli, že server nejde pořád a byli rádi, když si hru zkusili. Teď přijde dement, kterej někde našel odkaz a držkuje, že je server 10 minut offline :(

Saly: to myslíš vážně? To jsem rád, že si našel řešení, které se na netu rozebírá u téměř každé onlinovky, určitě si to jejich autoři/správci poslechnou rádi - jsi první, kdo našel řešení. Tak povídej - jak to mám udělat? Telepaticky odrazovat dementy?



Naposledy upraveno: 10.7.2008 14.32

# 10.7.2008 14.30
 
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Udělal si tedle test,aby si zjistil co se hráčům libí a jakou tu verzy opravdu chtějí !! Chceš odpověď ?? Zprovozni starou verzy !! Saly nemůžu,i když se snažim !!
# 10.7.2008 14.30
 
lampasák
uživatel
Obrázek
SZ Mail
to asi těžko kolikret šla par dni a pak nešla třeba jen 2dny
# 10.7.2008 14.31
Lord Drinian je muj učet dam na něj heslo tomu kdo mi napíše na icq ale já nikde icq napsaný nemámlol ;-)

a taky nějaký vtípky: Petr se ptá Jirky kolik ti je a Jirka odpoví: nevím ale narodil jsem je 1983

a jestli chcete říct další tak ho řekněte
BTW.prostě mi napište PM s nějakym vtipem
SaLy
uživatel
Obrázek
SZ
To bylo na giziho on to zmenit muze.
# 10.7.2008 14.32
 

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Nezapoměli jsme na tebe !! [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.