Chmatákov online


Fórum – výroba nábojů

Fórum » Archiv » výroba nábojů [zamknuto]

lampasák
uživatel
Obrázek
SZ Mail
zvýšila by se cena naboju o 200 na 700 a součástky by stáli 75 někdo by měl kladivo v ruce a spojil by součástky s želevem ale musel by si koupit ještě k tomu prázdnou krabyčku na naboje za 20 mohlo by to jít vyrábět od výroby 25 jestli to záleží i na zručnosti dal bych taky 25

jedna krybička s vyrobenými náboji v tá by bylo nábojů 80 né 100 jako když si to koupíte

navrhuju to protože když si někdo založí řemdu a lovce má výhodu že si muže vyrobit šípi ale když si někdo založí řemdu a bojovníka tak má nevýhodu drahý náboje
# 8.7.2008 8.28
Lord Drinian je muj učet dam na něj heslo tomu kdo mi napíše na icq ale já nikde icq napsaný nemámlol ;-)

a taky nějaký vtípky: Petr se ptá Jirky kolik ti je a Jirka odpoví: nevím ale narodil jsem je 1983

a jestli chcete říct další tak ho řekněte
BTW.prostě mi napište PM s nějakym vtipem

Stránky: 1 2 3

Lordík Drinian
uživatel
Ve hře: Lord Daughter
SZ Mail Skype

chmatmaster:pokud to bude mozne tak by kazda zbran potrebovala vlastni zasobnik takze by se vyroba zavedla. pokud mozna nebude tak i v tom pripade se zavede standardni vyroba



třikrát hurá
# 28.10.2008 11.00
hele lidi tady na chmatě je to takhle takžesi to pls [b][i]PŘEČTĚTEpotřebuju pomoc s nějakejma sreenama zapomoc na jeden screen bude nějaka věc za cenu nad 100 nebo 100Chk (jestli se vam to zda malo tak 2 minuty za to snad obětujete)pls pls potřebuju s tím [b][i]pomoc/b]

jestli nepomuzete a ja vam dam obměnu ak se vam stane špatná věc (jaká to neřeknu protože pak by jste se proti tomu mohli ubránit)

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » výroba nábojů [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.