Chmatákov online


Fórum – výroba nábojů

Fórum » Archiv » výroba nábojů [zamknuto]

lampasák
uživatel
Obrázek
SZ Mail
zvýšila by se cena naboju o 200 na 700 a součástky by stáli 75 někdo by měl kladivo v ruce a spojil by součástky s želevem ale musel by si koupit ještě k tomu prázdnou krabyčku na naboje za 20 mohlo by to jít vyrábět od výroby 25 jestli to záleží i na zručnosti dal bych taky 25

jedna krybička s vyrobenými náboji v tá by bylo nábojů 80 né 100 jako když si to koupíte

navrhuju to protože když si někdo založí řemdu a lovce má výhodu že si muže vyrobit šípi ale když si někdo založí řemdu a bojovníka tak má nevýhodu drahý náboje
# 8.7.2008 8.28
Lord Drinian je muj učet dam na něj heslo tomu kdo mi napíše na icq ale já nikde icq napsaný nemámlol ;-)

a taky nějaký vtípky: Petr se ptá Jirky kolik ti je a Jirka odpoví: nevím ale narodil jsem je 1983

a jestli chcete říct další tak ho řekněte
BTW.prostě mi napište PM s nějakym vtipem

Stránky: 1 2 3

Irithus
uživatel
SZ Jabber
TheCrims:Ale pochybuju, ze poroste skill lol
# 9.7.2008 23.16
Obrázek
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
Myslim ze je to dobrej napad... ale myslim ze za chily se bude dat vse vyrobit jak tak koukam...
# 10.7.2008 9.32
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



lampasák
uživatel
Obrázek
SZ Mail
no ja prostě nesouhlasim s vyráběním šípů ale ty nikdy nikdo nezruší tak chci aspon ty naboje
# 10.7.2008 16.53
Lord Drinian je muj učet dam na něj heslo tomu kdo mi napíše na icq ale já nikde icq napsaný nemámlol ;-)

a taky nějaký vtípky: Petr se ptá Jirky kolik ti je a Jirka odpoví: nevím ale narodil jsem je 1983

a jestli chcete říct další tak ho řekněte
BTW.prostě mi napište PM s nějakym vtipem
Sneeek4
uživatel
Obrázek
Ve hře: HUNTER
SZ Mail ICQ
uz takhle jsou naboje drahe. skilit presnost je o hubu uz ted. 3-( PROTI
# 27.10.2008 12.50
YOU ARE NOT PREPARE!
ILLIDAN
KaSa_77
uživatel
SZ
Jo SemPRO%%%%%PRO!!xD
# 27.10.2008 13.07
 
Reiser
uživatel
SZ
je to good napad
# 27.10.2008 13.23
 
grinep
uživatel
Obrázek
Ve hře: grinep
SZ ICQ Skype
dobry napad ale nestorby mohl trochu snižit ty ceny! to bych si je radši koupil normalne v obchode (ty naboje)
# 27.10.2008 14.30
 
Lordík Drinian
uživatel
Ve hře: Lord Daughter
SZ Mail Skype
kua hele když vy to prostě nepochopíte sestavím vám tu tabulku:

náboje=součástky+železo(roztavená ruda)=náboje+krabička=zcela hotové náboje
skill:100%výroba

součástky(100chk)
krabička(50chk)
železo(510chk)
=660chk

a 100 výroba

neni to tak výhodný zapoměli jste že musíte na železo mít tavidlo za 500chk

takže by to vlastně nebylo vubec moc výhodnýho

vydělali by jste na tom 40chk¨

tak teda vubec nechapu proč s tim nesouhlasíte

jsem lampasák

ale teď jsem si uvědomil že by to nabylo výhodný takže by to chtělo výrobu jen 50%
# 27.10.2008 15.10
hele lidi tady na chmatě je to takhle takžesi to pls [b][i]PŘEČTĚTEpotřebuju pomoc s nějakejma sreenama zapomoc na jeden screen bude nějaka věc za cenu nad 100 nebo 100Chk (jestli se vam to zda malo tak 2 minuty za to snad obětujete)pls pls potřebuju s tím [b][i]pomoc/b]

jestli nepomuzete a ja vam dam obměnu ak se vam stane špatná věc (jaká to neřeknu protože pak by jste se proti tomu mohli ubránit)
chmatak-kubo
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehrám už!
SZ Mail ICQ Skype
no joi dobry napad ale jako proc levnejic kdyz jeste potrebujes aj to tavene uhli a to stoji 500chk a to by bylo trosku aj traksie lebo potrebujes ale 5 tych tavenych uhli:-|
# 27.10.2008 15.10
Obrázek
Lordík Drinian
uživatel
Ve hře: Lord Daughter
SZ Mail Skype
no kdybi bylo místo železa dřevo(blbost3-( )tak bych to zdražil ale jinak ne
# 27.10.2008 17.47
hele lidi tady na chmatě je to takhle takžesi to pls [b][i]PŘEČTĚTEpotřebuju pomoc s nějakejma sreenama zapomoc na jeden screen bude nějaka věc za cenu nad 100 nebo 100Chk (jestli se vam to zda malo tak 2 minuty za to snad obětujete)pls pls potřebuju s tím [b][i]pomoc/b]

jestli nepomuzete a ja vam dam obměnu ak se vam stane špatná věc (jaká to neřeknu protože pak by jste se proti tomu mohli ubránit)
xHALucinaTORx
uživatel
Obrázek
SZ
Já bich dal do chmatu novou horninu (extra výbušnou) a musel by sis palicí, železnou rudou, formou a kotlíkem udělat náboj a pak do měho nasipat prášek vyrobený z té nadrcené horniny. Takhle si udělat pár nábojů a pak by si je strkal do prázdné krabice. Akolik by si tam dal nábojů, tak 10x víc by tam bylo výstřelů. Např. tam dáš 5 nnábojů, tak by bylo 50 vístřelů z toho jednoho balíčku... Max. počet nábojů v jednom balíčku by bylo 100ks.
Jestli to tu už bylo tak se omlouvám, nečetl sem si všechny komentáře...
# 27.10.2008 18.00
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Lordík Drinian
uživatel
Ve hře: Lord Daughter
SZ Mail Skype
kua tak vijádří se už nějaký
SPRÁVCI
no a sakra jenže do starý verze se nic nepřidává takže je to zbytečný

pls LOCK
# 27.10.2008 21.31
hele lidi tady na chmatě je to takhle takžesi to pls [b][i]PŘEČTĚTEpotřebuju pomoc s nějakejma sreenama zapomoc na jeden screen bude nějaka věc za cenu nad 100 nebo 100Chk (jestli se vam to zda malo tak 2 minuty za to snad obětujete)pls pls potřebuju s tím [b][i]pomoc/b]

jestli nepomuzete a ja vam dam obměnu ak se vam stane špatná věc (jaká to neřeknu protože pak by jste se proti tomu mohli ubránit)
SaLy
uživatel
Obrázek
SZ
Není to špatné...
# 27.10.2008 21.34
 
Lordík Drinian
uživatel
Ve hře: Lord Daughter
SZ Mail Skype
jo jemže tady jede o princip kdybi se to dalo do noví verze tak jak jsem to řikal to by bylo jedině výhodný protože železo má cenu 510 chk takže nějak nechapu proč to chtějj zdražit
# 28.10.2008 10.46
hele lidi tady na chmatě je to takhle takžesi to pls [b][i]PŘEČTĚTEpotřebuju pomoc s nějakejma sreenama zapomoc na jeden screen bude nějaka věc za cenu nad 100 nebo 100Chk (jestli se vam to zda malo tak 2 minuty za to snad obětujete)pls pls potřebuju s tím [b][i]pomoc/b]

jestli nepomuzete a ja vam dam obměnu ak se vam stane špatná věc (jaká to neřeknu protože pak by jste se proti tomu mohli ubránit)
chmatmaster
uživatel
Obrázek
Ve hře: chmatmaster
SZ ICQ
pokud to bude mozne tak by kazda zbran potrebovala vlastni zasobnik takze by se vyroba zavedla. pokud mozna nebude tak i v tom pripade se zavede standardni vyroba
# 28.10.2008 10.54
Master! Apprentice! Heartborne, 7th Seeker
Warrior! Disciple! In me the CHMATMASTER! :twisted:

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » výroba nábojů [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.