Chmatákov online


Fórum – Dispečer pro CH.B.I.

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Dispečer pro CH.B.I.

RockFire
uživatel
Obrázek
Ve hře: RockFire
SZ Mail ICQ Web
Dispečer by byl vlastně NPC na naší základně, uměl by např tři příkazy (vyhledat hráče(nick), vyhledat člena CH.B.I., Podat zprávu všem z CH.B.I. Tohoto ,,dispečera" by bylo možno použít mobilem a zprávy by samozřejmě chodili jen zaměstnancům CH.B.I. Tak co na to říkáte?:-)
# 6.10.2007 19.54
 

Stránky: 1 2 3

Michal123.V
uživatel
SZ

Danny19:filhaus:mmorpg nejsou o kilovaní mrkni se na hru club pengunin http://www.miniclip.com/games/club-penguin/en/ tam nejde kilovat vůbec a je to mmorpg


Omg...já vůbec nechápu jak cp mohl někdo zařadit mezi MMORPG...je to jenom blbej chat kde chodíš,vyděláváš cp peníze,a jestli je chceš využít,musíš solit dolary,tahle hra je dost dementní...jango mi za to možná dá ban na jeho stránce, ( xD ) ale prostě cp neni MMORPG...na hrdiny si tam taky moc nehrajete...
# 17.10.2007 17.47
 
Danny19
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Magor
SZ Mail

Michal123.V:

Danny19:filhaus:mmorpg nejsou o kilovaní mrkni se na hru club pengunin http://www.miniclip.com/games/club-penguin/en/ tam nejde kilovat vůbec a je to mmorpg


Omg...já vůbec nechápu jak cp mohl někdo zařadit mezi MMORPG...je to jenom blbej chat kde chodíš,vyděláváš cp peníze,a jestli je chceš využít,musíš solit dolary,tahle hra je dost dementní...jango mi za to možná dá ban na jeho stránce, ( xD ) ale prostě cp neni MMORPG...na hrdiny si tam taky moc nehrajete...


já nevím jak to tam moch někdo zařadit ale už je to tam zařazený tak neměj blby keci a mmorpg to je o tom se nebudu hádat
# 17.10.2007 19.17
Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
michal ma pravdu ze Cp neni MMORPG ale neni dementy!!
BTW:Sorry za OT
# 17.10.2007 19.20
Danny19
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Magor
SZ Mail

Maniak10:michal ma pravdu ze Cp neni MMORPG ale neni dementy!!
BTW:Sorry za OT


:-! :-! :-! michal nemá pravdu je to mmorpg
# 17.10.2007 19.26
Michal123.V
uživatel
SZ
Neni to MMORPG dementní to sice taky neni za to se Maniakovi omlouvám ale nějak sem ulít :D,no prostě mmorpg to neni je to jen MMOG rp tam nepatří,to mi dokáže každej normální kdo tu hru zná
# 17.10.2007 20.12
 

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Dispečer pro CH.B.I.

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.