Chmatákov online


Fórum – Dispečer pro CH.B.I.

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Dispečer pro CH.B.I.

RockFire
uživatel
Obrázek
Ve hře: RockFire
SZ Mail ICQ Web
Dispečer by byl vlastně NPC na naší základně, uměl by např tři příkazy (vyhledat hráče(nick), vyhledat člena CH.B.I., Podat zprávu všem z CH.B.I. Tohoto ,,dispečera" by bylo možno použít mobilem a zprávy by samozřejmě chodili jen zaměstnancům CH.B.I. Tak co na to říkáte?:-)
# 6.10.2007 19.54
 

Stránky: 1 2 3

Palanda...
zablokován
Obrázek
Ve hře: Palanda (Keep_Smilling:)
SZ Mail ICQ Jabber

DJ Miky:Chmat právě není o killování a není pro ty, kteří se vyžívají v zabíjení a zvyšují si tím své ego. Těm bych doporučil spíš návštěvu psychiatra, protože v tom věku to není normální. 99 % killerů nezabíjí jen ty, kteří někomu nadávají. A ještě jsi mi neodpověděl na otázku.


Dj Miky : Mysliš ?!? řekl bych že ve´ětšina killeru na fórum nechodí... takže nemůžou vyádřit svuj názor... Jsem na straně FILhauZoRa... nenecham si jak nejaky dmnt nadávat od nejakého skurweného nooba který hraje chmat sotva 4 dny...:twisted:
# 7.10.2007 19.49
Obrázek
DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web
Kdo z CHUJů hraje CH 4 dny?
Jakou má souvislost chození killerů na fórum s obsahem mého příspěvku?
# 7.10.2007 20.01
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
Palanda...
zablokován
Obrázek
Ve hře: Palanda (Keep_Smilling:)
SZ Mail ICQ Jabber
Já jen říkam že chmat pravě JE o killování a farmingu..
BTW: Baví se tu někdo o CHUJ ? Mi se tu bavíme o killerech... a este, co kdyz me chuj killne a ja mu to vratim ... co se asi stane BAN z mista...
# 7.10.2007 20.06
Obrázek
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Tak popořadě,,,

FILhaus: Chmat není o killování, ikdyž uznávám, že ZA SOUČASNÉHO STAVU, tam není nic moc co dělat, když jsi bojovník. Snad se to s příchodem dungeonů a questů zlepší...

Jacker: Co vás fascinuje na mých 5k HP? kdybys neporušoval stanovené pravidla. Tzn, nekilloval kde nemáš (třeba rub, důvody už nebudu zase rozepisovat, si to tu najdi). Palande předemnou pokilloval 3 lidi ve vězeńském městečku. neřekl jsem mu na to nic...

e fakt, že jsem mu pak navrhnul, že bu´d mi lamu rpodá, nebo mu jí zabavím, ale nekillnul bych ho ;)... Chtěl jsem ho postrašit, pač se cpal do chsro a strašně tvrdil, že už není killer...

Palanda: Ale né, nezabanoval by tě nikdo. Pravděpodobně by ale skončil v nápraváku. Proč? Zkus v reále zastřelit poldu, zbytek po tobě půjde víc než po jiném zločinci...



Ještě jednou říkám, pokud nebudete extrémně provokovat a porušovat pravidla, CHUJ vás bude ignorovat...

Polopaticky řečeno a předcedeno na USA stylu...

provedeš malej zločin, pujdou po tobě policajti (CHBI)
budeš už větší ryba, máš za zadkem FBI např..(CHUJ)
# 7.10.2007 20.21
Obrázek
FILhaus
uživatel
Obrázek
Ve hře: {FILhauzZoR}
SZ ICQ Web
Ja si jen myslim že každej by si měl svůj problém řešit sám, a ne aby se stavěl za chuje a chbi. Jestli neni chmat o killeni a farmení tak to pak neni 1 čeka mmorpg !! Každa mmorpg je o farmeni a killeni
# 7.10.2007 20.29
 
Palanda...
zablokován
Obrázek
Ve hře: Palanda (Keep_Smilling:)
SZ Mail ICQ Jabber
Dobrý pokus ale chmat neni real ... takže se tam azbijet muže.. lol BTW: proč se nesmí killitna rub u gdyž se vám to nelibí hodte tam obranu...
# 7.10.2007 20.30
Obrázek
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
palanda. protože to doprčic jsou stanovená A GIZMEM POŽEHNANÁ pravidla. A TY JAKOŽTO HŘÁČ jsi povinen DODRŽOVAT PRAVIDLA HERNÍHO SVĚTA.


chápeš? Všude jindy by ti admni řekli něco ve stylu. Buď dordržuj prvila nebo táhni...

A k té obraně: Vše nemusí být ošetřeno systémově...


FILhaus: JO, nepovídej... víš,co znamená RPG, Asi ne...

Role Playing Gme- volně přeloženo Hraní na hrdiny, hraní svého charakteru...

A to zdaleka není jen tupé killování...
# 7.10.2007 20.38
Obrázek
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Když se to nelíbí tobě,přestaň hrát nebo aspoň killovat
# 7.10.2007 20.39
 
Palanda...
zablokován
Obrázek
Ve hře: Palanda (Keep_Smilling:)
SZ Mail ICQ Jabber
lol bigdady :D :D di lamčit jinam
# 7.10.2007 20.40
Obrázek
FILhaus
uživatel
Obrázek
Ve hře: {FILhauzZoR}
SZ ICQ Web
GrRrr!!! Co mysliš že jsi! Co znamená RPG ví myslim každej a najdi mi jedinou RPG u ktéré neni jedna z hlavních priorit killení. !
# 7.10.2007 20.42
 
Danny19
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Magor
SZ Mail
filhaus:mmorpg nejsou o kilovaní mrkni se na hru club pengunin http://www.miniclip.com/games/club-penguin/en/ tam nejde kilovat vůbec a je to mmorpg
# 7.10.2007 20.45
FILhaus
uživatel
Obrázek
Ve hře: {FILhauzZoR}
SZ ICQ Web
Hej.. kua ja věděl že to tu někdo linkne :D jj ta je psycho at nam daj do chmatu všechny věci co jsou tam a taky nebudu killit :D
# 7.10.2007 20.46
 
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Hmm, tak já nevím..

Ale třeba už ultima je prej hlavně o RP. A co jsem zaslechl, tak leckde RP striktně vyžadují;).
Takže to, jak sis venku na hřišti za panelákem hrál fotbálek a přišla ti SMSka, abys šel domů a poslal kámošovi něco mailem... to si tam asi veřejně nevyřídíš :-)


RP je jedinou hlavní prioritou...
Ano PvP v různých podobách je součástí hry, ale on se i ten killer dá hrát slušně...
# 7.10.2007 20.46
Obrázek
FILhaus
uživatel
Obrázek
Ve hře: {FILhauzZoR}
SZ ICQ Web
Ja hraji slušně, nejsem vulgarni nekilluju bez důvodu. Můj důvod je lehce získané itemy a potrestaní lidi za dmnc!
# 7.10.2007 20.48
 
Danny19
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Magor
SZ Mail

FILhaus:Hej.. kua ja věděl že to tu někdo linkne :D jj ta je psycho at nam daj do chmatu všechny věci co jsou tam a taky nebudu killit :D


3-( prostě lol
# 7.10.2007 20.49

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Dispečer pro CH.B.I.

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.