Chmatákov online


Fórum – Nový skill–Otváranie zámkou

Fórum » Archiv » Nový skill-Otváranie zámkou [zamknuto]

Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
Napadlo mi ,že by sa mohol pridať nový skill-Otváranie zámkou.Napríklad by Vám nejaký NPC dal úlohu ,že máte sa dostať do nejakého domu a ukradnúť nejaký predmet.Alebo by ste len tak zo zábavy otvárali zámky a vykrádali domy.Ale kebyže sa v dome pustí alarm tak by sa online CH.B.I. členom vypísalo napríklad:Nahlásená krádež.Lokácia:Horný Chobotov.X-235 Y-317.Ale mohli by ste aj otvárať napríklad truhly v ktorých by mohli byť nejaké vzácne predmety;-)
# 24.6.2008 18.00

Stránky: 1 2 3

Adamradvak
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehraju
SZ Mail ICQ Web
PRO
# 24.6.2008 21.29
Jsem jen na fórum,spolupracuji s Aspirínem na Super táboru...
Nikomu nedovoluju obnovit CH ro(c)ks !
wout
uživatel
Obrázek
Ve hře: wout
SZ Mail ICQ
Tady se poznaj lidi co neumnej hrat !!! :

hanybal:blbost!

# 25.6.2008 10.15
Obrázek
Cmatmaster je prostě nejvetší řízek!
atlan
uživatel
Obrázek
Ve hře: atlan, arky
SZ Skype
byl by to lůepsi skil pro pobudu
# 25.6.2008 10.54
největší legraci si člověk užije na chmatakovském foru a nasměje se zde víc než u komedie
hudalin
uživatel
Obrázek
Ve hře: hudalin
SZ Mail ICQ
sem proti mě se to do chmatu moc nehodí!!:-)3-(
# 25.6.2008 12.09
kdo dřív příde, ten dřív bere!!3-(

8-)kdo mi dá chk na léky, budu ho chranit na věky!xD
montik
redaktor
Obrázek
Ve hře: LEGRANDE,MOSKOMOR
SZ Mail ICQ Skype
blbost a nemusis otvirani zamku kopirovat z Gothica nnss no ale zase na druhou stranu ten obsah truhly by mohl bejt zajimavej xD
# 25.6.2008 13.51
Tento profil zůstane se stejným popisem, avatarem i podpisem jako vzpomínka na r. 2008. :D

MRTVEJ DEMENT DOBREJ DEMENT ObrázekObrázek
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Taky by to nemuselo zůstat jen u truhel. Třeba na otevírání dveří, kam se bez zámečníka tým nedostane.;-)
# 25.6.2008 14.11
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
wout
uživatel
Obrázek
Ve hře: wout
SZ Mail ICQ
Byl by barak v nem treba nekolik truhel.
# 25.6.2008 14.14
Obrázek
Cmatmaster je prostě nejvetší řízek!
montik
redaktor
Obrázek
Ve hře: LEGRANDE,MOSKOMOR
SZ Mail ICQ Skype
no a v tech truhlach hovno xD
# 25.6.2008 14.15
Tento profil zůstane se stejným popisem, avatarem i podpisem jako vzpomínka na r. 2008. :D

MRTVEJ DEMENT DOBREJ DEMENT ObrázekObrázek
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Však tohle jsem už navrhoval.
# 25.6.2008 14.16
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
wout
uživatel
Obrázek
Ve hře: wout
SZ Mail ICQ
Montik - pro tebe tam asi hovno bude, pro jine NE!
# 25.6.2008 14.17
Obrázek
Cmatmaster je prostě nejvetší řízek!
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber

Narayenko:Však tohle jsem už navrhoval.


JIstě. Tohle je jen obnovení zaarchivovaného tématu, které je celkem aktuální kvůli blížícímu se otevření (samozřejmě časem, ale teď už se dokonce mezi vývojáři mluví o tvorbě) dungů do kterých by se to celkem hodně hodilo.;-)
# 25.6.2008 14.18
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
horak
uživatel
Obrázek
Ve hře: bueno papco
SZ
jsem pro ale v nějakem obchodě se zlodějskyma potřebama bi si mohl koupit spraj na lasery od alarmu ničič alarmu to je takovi mali stroječek ale potřebovals bis sprai abis věděl kde je začatek toho laseru a pitel (ten tam je v jižnimk utočišti ale neva bude i tam)pro zloděje klíček za 500 na otvirani dveří na 2 použití kukla abi tě nepoznali za 250 neobjevi se nad tebou méno pistole (ty tam taky sou)a paska a provaz na svazani abi nemohli nikoho upozornit a paska na to ze nemuzete chatovat výbušnina na trezor(trezor je v bance banka tem sou penize a věci hraču ukažou vam seznam hraču a kolik věci tam maj to vam ukazou prodavači když jim budete vihrožovat) a pak je vikradnete když tam přijdete bez ničeho jen se zbrani v ruce nemate šanci (zapnetealarm přijede ch.b.i. pak nemužete se dostat k věcem bez vihrožovani jako tajne to nejde bez tech věcí pak lidi o vás budou vědět jak se menujete pak kdybi štastnou nahodou zloděj utekl pak ty lidi uvědomi ch.b.i. oni vas zatknou nebo zabiji nedostanete se nikam tajně oni o vas usliši a vezmou si zbran a zabijou vas) muzete si taky koupit šatek když ho použijete tak budete neviditelny kdyš se nepohnete a pod.

CO VI NA TO :-D
# 25.6.2008 17.52
Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
montik:Gothica som v živote nehral;-)
# 25.6.2008 18.44
montik
redaktor
Obrázek
Ve hře: LEGRANDE,MOSKOMOR
SZ Mail ICQ Skype
horak:nechce se me to čist takze nwm udelej to strucne xD
# 25.6.2008 18.45
Tento profil zůstane se stejným popisem, avatarem i podpisem jako vzpomínka na r. 2008. :D

MRTVEJ DEMENT DOBREJ DEMENT ObrázekObrázek
horak
uživatel
Obrázek
Ve hře: bueno papco
SZ
no co ja uš sem takovi upsany

:-D
# 26.6.2008 16.41

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Nový skill-Otváranie zámkou [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.