Chmatákov online


Fórum – Stavba

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Stavba

Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
Napadlo ma ci by Chmataci nemohli stavať budovy na predom pripravenych miestach ale miesta by sa najprv museli kupit mohol by si tam kupovať vylepšenia stavať steny zdreva a z tehal.Drevo na stavbu by bolo z Rubu a robotnici by mohli naklad niest na nakladnych chobotoch o ktorych uz hovoril Big Dragon.Bol by vytvoreni kamenolom a krompac v ktorom by sa tazil kamen na stavbu murou.Kamen by ste najskor vytalizili potom kladvom vytvarovali a nakoniec dali do pece a mali by ste tehlu ktoru by ste mohli pouzit an stavbu.Pri pripravenych miestach na stavbu by bol aj kamenolom aj rub pretoze kebyze niesu tam tak by sa urcite islo cez vela prechodov a dost vela krat by vas to koplo takze stavba domu by trvala straaasne dlho.Na stavbe by sa pohlo podujat viac chmatakov ktori by na to mali povoleni a este som zabudol napsiat kebyze si takto kupite pozemok by ste dostali listinu podobnu klanovej a mohli by ste pridava ludi ktory by mohli chodit na vas pozemok.
# 27.9.2007 18.14

Stránky: 1 2 3 4

Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
ok no
# 29.9.2007 15.18
Danny19
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Magor
SZ Mail
já bych dal že by se ty pozemky dali prodat

člověk si ten pozemek vytuní a pak z toho ma pěkný prachy:twisted::twisted::twisted:
# 30.9.2007 16.39
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
To je k ničemu,akorát další práce...
# 30.9.2007 18.28
 
Indorin
uživatel
Obrázek
SZ Mail
HMM A ČO TO SPRAVIT TAK ŽE BUDE (TELEPORT NA 1 OSTROV) ABY SI SA TAM DOSTAL MUSEL BY SI DAT HESLO ALEBO PIN KOD TENTO OSTROV BY BOL PRE VŠETKÝCH ROVNAKÝ A BOL BY IBA 1 ALE CEZ TELEPORT BY SA NEDOSTAL POČKAJTE MUSÍM POPREMYŠLAT AK TO NAPIŠEM ABY STE MA DOBRE POCHOPILI......MAŠ TELEPORT IDEŠ PRI NEHO KLIKNEŠ VYSKOČI TABULKA (HESLO ABO PIN KOD) ZADAŠ BUDE LOAD OBJAVÍŠ SA NA OSTROVE..ZAČNEŠ STAVAT.....POJDE 2 TYPEK DA HESLO OBAJVÍ SA NA OSTROVE ALE TEBA NEVIDI ANI NIČ VYDI IBA SEBA A OSTROV..A KEBY CHCEL IST K TEBE NA NAVŠTEVU xD DAL BY SI MU PIN ALEBO HESLO (SAMOZREJME BY TI NIČ NEMOHOL ŠLOHNUT,ZNIČIT AKURAT TAK POMOCT ;-)...MYSLÍM TEDA SOM....ALE NEVIEM AKE JE TO NAROČNE SPRACOVAT TO TAK ABY TO HRU NEZATAŽILO ALEBO SERVER NEVYZNAM SA V TOM LEBO DO PROGRAMOVANIA SOM LAIK VIEM AKURAT TAK HTTP :-!...LEN TAK MA TO NAPADLO DUFAM ŽE MA CHAPETE?ČI TO MAM NAKRESLIT :-PLOL


// DJ Miky: Zkus si někdy vypnout capslock, bude se to líp číst :).
# 4.10.2007 21.28
Zdravím všetkých čo ma poznaju a ty čo ma nemaju radi nech skončia obetov seba samichxD
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Jo to by šlo, tu jde o to, aby se z tohodle nestal standartní prvek. Proto ta vzácnost parcel...
# 4.10.2007 21.32
Obrázek
Indorin
uživatel
Obrázek
SZ Mail
hmm ja ta až velmi chapem možno viac ako ostatný a preto by sa za všetko platilo dajme tomu 1 tehla 5chk a na jednu stenu cca 10 metrov by si spotreboval 1000 tehiel(neberte CH ako realny svet pozrite sa nato ako na CHxD )to je 5000chk ak sa nemilim a potom to treba aj zašparovat,treba maltu,farbu,podlahu,nabytok,hh možno aj komín atd......už ked sa ma stavat tak nech vo velkom nech to nieje tak že dobre dneska si postavim hous dobre 10 tehiel si spravím,mama stenu a ešte 5 tehiel aha mam dom....už ked nech je to prepracované...no nie?.....samozrejme že ked sa prida skill alebo čo to bude ako to bude fungovat...nie hned od začiatku by tam bolo všetko čo ja viem na začiatku by bolo 10 veci fakt nevyhnutných pre stavbu a časom by sa davali ubgrade do hry nové veci...ale je to len moja myšlienka....a možno pre platených aj ked to tu neuznavate tieto (výhody)by boli aj iné typi domov ako 4 steni,dvere.....(2 poschodové domi,lepši nabytok,proste by to bolo lepšie a aj to by bol o nejaky + pre tich čo sa obetuju a Gizmovi prispeju;-))....už vela kecam čus
# 4.10.2007 21.48
Zdravím všetkých čo ma poznaju a ty čo ma nemaju radi nech skončia obetov seba samichxD
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Idorin. Nj, jenže já jsem o chtěl spojit i s takovým detektivním objevováním parcel...
# 4.10.2007 21.59
Obrázek
Indorin
uživatel
Obrázek
SZ Mail
no a nieje problem 1 quest pre zyskanie sučiastky do teleportu,1 quest pre zyskanie možnosti sa teleportovat,1 quest pre štart možnosti stavat a nejaky quest kde sa bude ten (bájny) teleport objavovat...a ak by sa dalo (pozicia) teleportu by bola náhodna BTW:pre každého hrača na inom mieste..ale to je asi už moc zložite...toto čo ja píšem su len moje nápady ktoré ma napadnu ;-)
# 4.10.2007 22.04
Zdravím všetkých čo ma poznaju a ty čo ma nemaju radi nech skončia obetov seba samichxD
Pepis
uživatel
SZ ICQ
Na co by ten dům byl?
Ja bých udělal 1 fyzycký!
Chapete pojem fyzycký? :-P že každy by viděl sve věci kdyby vlez do toho domu i když by do toho domu lezli i ostatní ;-)
Zabiralo by to tak ve hře malo místa ;-)
Nemusel by byt jeden ale více ;-)
A že by se těžce získavaly s tím souhlasím ;-)
# 4.10.2007 22.46
 
Indorin
uživatel
Obrázek
SZ Mail
povedal si to iste čo ja len v kratkej verzií;-)
# 4.10.2007 23.12
Zdravím všetkých čo ma poznaju a ty čo ma nemaju radi nech skončia obetov seba samichxD
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
S tšmi questy to není špatný nápad, jak popisoval idorin...
# 5.10.2007 6.18
Obrázek
Pepis
uživatel
SZ ICQ

Indorin:povedal si to iste čo ja len v kratkej verzií;-)


Aha ;-) toho sem si nevšim ;-) asi máme stejne myšlenky ;-)
Ale pořád mam otázku na co bude ten dům?
# 5.10.2007 14.14
 
Spajx
uživatel
Obrázek
Ve hře: žeby Spajx?:-)
SZ Mail ICQ Jabber Skype
třeba by to byla ''druhá banka'', dále pak když budeš mít dům, tak budeš ''někdo'' (bigdragon říkal že jich má být jenom cca 5)
# 5.10.2007 17.10
 
Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
jj samozrejme kebyze mas to stastie a najdes jednu z tych parciel mozes si kupit stavebne povolenie a mozu tam byt zrazy klanov prenajimat to budovu a pod.
# 5.10.2007 18.36
Indorin
uživatel
Obrázek
SZ Mail
alebo by si mohol mat dom po zyskani všetkých Q point a mal niektoré skilly na najviac ak sa dá ale to už by bol hard no nie?;-)
# 5.10.2007 22.13
Zdravím všetkých čo ma poznaju a ty čo ma nemaju radi nech skončia obetov seba samichxD

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Stavba

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.