Chmatákov online


Fórum – Stavba

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Stavba

Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
Napadlo ma ci by Chmataci nemohli stavať budovy na predom pripravenych miestach ale miesta by sa najprv museli kupit mohol by si tam kupovať vylepšenia stavať steny zdreva a z tehal.Drevo na stavbu by bolo z Rubu a robotnici by mohli naklad niest na nakladnych chobotoch o ktorych uz hovoril Big Dragon.Bol by vytvoreni kamenolom a krompac v ktorom by sa tazil kamen na stavbu murou.Kamen by ste najskor vytalizili potom kladvom vytvarovali a nakoniec dali do pece a mali by ste tehlu ktoru by ste mohli pouzit an stavbu.Pri pripravenych miestach na stavbu by bol aj kamenolom aj rub pretoze kebyze niesu tam tak by sa urcite islo cez vela prechodov a dost vela krat by vas to koplo takze stavba domu by trvala straaasne dlho.Na stavbe by sa pohlo podujat viac chmatakov ktori by na to mali povoleni a este som zabudol napsiat kebyze si takto kupite pozemok by ste dostali listinu podobnu klanovej a mohli by ste pridava ludi ktory by mohli chodit na vas pozemok.
# 27.9.2007 18.14

Stránky: 1 2 3 4

DARK_ANGEL
uživatel
Obrázek
Ve hře: :.L€MON. a .W!Z4RD L€V!N.
SZ Mail ICQ Web
Svatbu muzes ale ne takovou jak pises.

//Edit by big: necituj poslední příspěvek. Varování +5%
# 27.9.2007 19.03
Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
aku stavbu???
# 27.9.2007 19.16
Spajx
uživatel
Obrázek
Ve hře: žeby Spajx?:-)
SZ Mail ICQ Jabber Skype
dark angel: pls když cituješ tak necituj úplně všechno, je to pak nepřehledný
# 27.9.2007 19.17
 
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
No, jak se to veme, globálně bych to asi nepovoloval..

Ale třeba v rámci nějakého questu... Například při osidlování nové oblasti...

Ale nevím, jak by samotná stavba byla náročná na programování..
# 27.9.2007 20.49
Obrázek
hunti
uživatel
Obrázek
Ve hře: Scati
SZ Mail ICQ Web
Mi to příde jako že by si chtěl dělat ze hry trochu Travian:-D
# 27.9.2007 21.07
Pro všechny, kdo hrajou hokejbal a nejen pro ně. :wink:
Obrázek
Kdo ví, proč je na světě, snese každý způsob života.
Blacky12
uživatel
Obrázek
Ve hře: Blacky12
SZ ICQ
a naco urobit kamenolom ked mame tazbu dajme tomuze by to mohlo ist ty tehli z napr clatych alebo by sa pridal nejaky krystal a ktoreho by to islo
# 28.9.2007 9.41
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web
Gizmo o tom kdysi něco říkal, ale že nic neslibuje :).

DARK_ANGEL: Stavbu, ne svatbu…
# 28.9.2007 10.32
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
DARK_ANGEL
uživatel
Obrázek
Ve hře: :.L€MON. a .W!Z4RD L€V!N.
SZ Mail ICQ Web
aha sorry vsem ja to blbe precetl! 3-(
# 28.9.2007 12.13
Indorin
uživatel
Obrázek
SZ Mail
mne sa lubi ten napad..len tato hra sa bliži k RS....podla toho čo by ste chceli ale toto by som dal xD len načo pec stačilo by spravit nejaku postavu do CH na ktorú pretiahneš napr...krištal a v invenatri sa ti objavi tehla...napr..krištal a 5chk na 1 tehlu aby si hned nemal 50 budov ;-)
# 28.9.2007 14.37
Zdravím všetkých čo ma poznaju a ty čo ma nemaju radi nech skončia obetov seba samichxD
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Idorin: Stavět by e dalo jen na pár vyvolených místech... A získat místo rpo stavbu by bylo opravdové peklo...

Nejspíš by k tomu měl prostředky jen bojovník, ale ten zase nebude umět postavit dům

Takže může:

A) Prodat řemdovi parcelu za nekřesťanské peníze
B) Dát tomu vyděrači řemdovi úděsnej balík peněz za to, že mu tam ten barák postaví,,,
# 28.9.2007 15.57
Obrázek
Erik Linbeast
uživatel
Obrázek
Ve hře: Erik Linbeast
SZ Mail ICQ
ještě že su řemda dva postavim a pak si kaufnu vlastní:-D
# 28.9.2007 19.14
Jen jedenz deseti tisíc je geniálnía to sem lol

Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
Pri kamenolome by boli NPC chobotnici alebo niake priseri takze kebyze chce remda postavit dom a potreboval by kamene musle by si najat bojovnika aby ho ochranoval a to mi pripomina ze je zase o nieco viac s cim moze pomahat CH.B.I.

hunti:NN Travian ani nehravam podla man by to tam bolo dobre potom by som si asi kupil V.I.P. pretoze nvm preco ale mna strasne bavi nieco stavat a moje oblubeny zaner hier su strategie a logicke+RPG
# 28.9.2007 19.17
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
maniak: poslouchals mě? Domy by šlo stavět jen velice výjmečně na několika HODNĚ VZÁCNÝCH parcelách :-)
# 28.9.2007 20.16
Obrázek
Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
jj ved som pisal ze by boli vyznacene parcely kdesa moze stavat boli by napriklad tak 5 az 10
# 28.9.2007 20.30
Erik Linbeast
uživatel
Obrázek
Ve hře: Erik Linbeast
SZ Mail ICQ
mno já bych taky dal domy různých druhů a velikostí-od 3x4skoky vevnitř plus zeď,jednou místností,postelí lampou a truhlou až třeba 12x15skoků se 3,4místnosti s lampama lavičkama postelí trezorem...

...a k druhům třeba by mohly být třeba cihlový,srub,srub s kamenými základy a třeba jen kamenej

a kolik by mohla stát parcela na ten nejmenší ten 3x4?
# 28.9.2007 21.00
Jen jedenz deseti tisíc je geniálnía to sem lol

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Stavba

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.