Chmatákov online


Fórum – Končím...

Fórum » Archiv » Končím...

Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Tak, nervy došli aj mne. Postupne sa to stupňovalo až som to nevidržal.
Končím ako GM, končím s Chmatom! Ostanem aktívny len na fóre. Je to nemožné denne znášať tých dementov ktorý si neuvedomujú to že nežijú sami... Je to nezvládnuteľne zo strany GM. Urážky za pravdu, žiadná vďaka no proste nič zo strany hráčov. Len samé nadávky, sťažnosti na to, čo aj oni sami robia... Môžem sa ja na to vysrať. Cela komunita je úplne na hovno, systém komunity neni doriešený...
Nebudem to rozoberať, je to problém o ktorom všetci viete ale GM-ka to pociťujú asi 100 - násobne viac...

Takže, možno niekedy...
# 28.5.2008 20.59
 

Stránky: 1 2 3 4

VRak
uživatel
Obrázek
Ve hře: KRAL
SZ ICQ
To si deláš srandu ne ?
# 28.5.2008 20.59
JÁ JSEM NEJVÍC, JÁ JSEM TOP.
Hanny
uživatel
Obrázek
Ve hře: Hanny
SZ ICQ
Takže už i ty...Ach jo s Chmatem to jde dolů ještě rychleji než jsem myslel. Další GM v háji...
No nic tak se měj.
# 28.5.2008 21.01

SaLy
uživatel
Obrázek
SZ
Omg oni se snad dohodly já sem myslel že těd to bude ve tvých rukách a on taky odejde. OMG
# 28.5.2008 21.01
 
!Supreme!
uživatel
Obrázek
Ve hře: Suprreme/Supreme/TheGame
SZ
No ještě Dieres to doufám že zůstane , ale jinak čuz Same byl jsi výbornej GM s BD
# 28.5.2008 21.02
Obrázek
Obrázek
M!kei08
uživatel
Obrázek
SZ
No to snad ne..:'( To je dneska 2. GM co odešel a to kvůli nějakým nevycválancům, co se neumí chovat.. Teď abych se bál jenom nakouknout do hry, protože vím už co by mě čekalo jen koukání jak se malí smradi ( sprominutím ) radují, že už to je 2. GM, který odešel. Jinak Same měj se fajn a doufám, že takové dmnty jako jsou někteří na Chmatu nebudeš často potkávat.
# 28.5.2008 21.03
Otestu jsi své IQ : http://cz.iq-test.eu/?d=14764 lol
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Nerobím si prdel a neni to ani zo srandy, trpezlivosť mi došla...
# 28.5.2008 21.03
 
RockFire
uživatel
Obrázek
Ve hře: RockFire
SZ Mail ICQ Web
Sice mi je trochu líto, že tato opora cho odchází, ale docela to pomůže tomu, co jsme již dloho plánovali a dnes udělali
# 28.5.2008 21.04
 
Gizmo
autor hry
SZ
Heh, bez urážky, Same i BD - to, kvůli čemu vy končíte, já snáším 3 roky - nadávky, neúctu, žádný respekt, žádné uznání, žádní poděkování.

Je to vaše volba, ale utíkat před problémy - v tom případě hodně štěstí v dnešním světě plném stresu.

Ale chápu, že tohle nemůže dělat každý, je to nápor..
# 28.5.2008 21.11
 
VRak
uživatel
Obrázek
Ve hře: KRAL
SZ ICQ
Gizmo nechistáš se skončit taky vit doufám 3-( ?
# 28.5.2008 21.13
JÁ JSEM NEJVÍC, JÁ JSEM TOP.
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Vraku,jen bych si přečetl tvůj koment,a bejt Gizmem,tak by se mi končit chtělo taky.
# 28.5.2008 21.14
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
mezon
uživatel
Obrázek
Ve hře: mezon
SZ Web
Gizmo v tom máš pravdu,lepší se problémům vysmát,než před nimi utéci :'(
# 28.5.2008 21.14
Obrázek
RockFire
uživatel
Obrázek
Ve hře: RockFire
SZ Mail ICQ Web
nezon: Nebo se problémům vysmát a provozovat je taky, tohle je bohužel myšlení 90% populace cho.
# 28.5.2008 21.16
 
Gizmo
autor hry
SZ
Utéct není řešení. Proto si o mě myslí spousta hráčů, že jsem arogantní atd - prostě je pošlu někam.
# 28.5.2008 21.18
 
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Prídem domou s dobrou náladou, niečo porobím atď. Zapnem PC a kuknem na net čo nové na nete. Furt nálada v poho. Zapnem ICQ, plno nových správ, sťažnosti, spamy a iné vecy... Po vyriešení kuknem do Chmatu, vidržím tam maximálne 20 minút bez toho aby sa mi nepokazila nálada...

Gizmo, obdivujem ťa ako toto všetko znášaš ale ja mám vážne dosť... Neustále nemám kôli tomuto náladu. NIe že by ma srala nejaká virtuálna realita ale hlavne tie urážky, žiadna vďaka od hráčov len sa pekne vysmejú do xichtu a robia si po svojom... Dokáže to človeka nasrať aj na dlhšie...

Niekto vidrží, niekto nie. Ja mám však sebavedomie také, že som si vedomý toho že niektoré tie nadávky atď na mňa sú pravda, to znesiem ale dosť ma to sklame...
# 28.5.2008 21.22
 
RockFire
uživatel
Obrázek
Ve hře: RockFire
SZ Mail ICQ Web
No jo Gizmo, jenže ty hru tvoříš, ok, ale nechodíš do hry, což GM musíš... To se snést nedá…
# 28.5.2008 21.22
 

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Archiv » Končím...

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.