Chmatákov online


Fórum – Ideální Správce

Fórum » Archiv » Ideální Správce

Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Myslím,že už to tady jednou bylo,ale chtěl bych slyšet znovu názor lidí na ostatní správce.

Když sem něco napíšete,odpověžte prosím na tyto otázky.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Proč jsi zrovna zvolil tohoto správce?
Proč jsi nezvolil někoho jiného? (Názor na všechny ostatní)


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Můj hlas získává Sam,jelikož je kamarádskej,dá se snim pokecat,a dělá dobře funkci správce.

Můj hlas nedostává bigdragon protože je podle mě trochu namyšlený,a dělá všechno podle sebe.Ale jinak správce ve hře je dobrej o kterýho by se lidi prali.

Můj hlas nedostává DiereS jelikož ho vůbec neznam,málo účinkuje na fórku i ve hře,třeba ho časem poznám.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Paní Bethan ani nepočítám.(Ani nevím,jestli je vůbec pořád správce.)
# 2.5.2008 9.56
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
  • Kdo je podle vás ideální správce?
  • Sam#1237 hlasů, 69 %69 %
  • bigdragon11 hlasů, 20 %20 %
  • DiereS6 hlasů, 11 %11 %
  • Celkem 54 odpovědí

Stránky: 1 2 3 4 5 6

Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Model ideálního správce?
Moudrý, spravdelivý, tvrdý na ty zlobivé, ale mírný a štědrý na ty snaživé a hodné. Vždy poruce aby vyřešil co je třeba ale zas aby nebyl chmatákovem úpně pohlcen. Neodvažuji si soudit, který z Správcu toto splňuje ale současný tým je podle mě dostačující...
# 2.5.2008 19.45
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web

bigdragon:Sam v poslední době spíš nedělá, než dělá... Nastal problém s velitelem chmakuzy. Kdo ho musí řešit, Já... Kdo to má řešit? Sam...


Písal mi Jerry že či by som to nemohol popohnať že sa čaká na tvoj súhlas, tak som sa do toho nechcel motať a aj som mu to napísal. Nechcem sa ti stýmto motať do cesty a robiť rozhodnutia za teba. Ak už si raz povedal že to rozhodneš tak to snáď len tak nerozhodnem ja.
Menšie sťažnosti riešim furt + odblokovanie účtov a podobné blbostičky, akurát som nemal prístup na servér keď bol len pre VIP tak si odomňa ľudia trochu odvykli... :)
# 2.5.2008 23.23
 
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Pro info... ten přístp neměl nikdo...
# 2.5.2008 23.25
Obrázek
Pala[Cz]nda
zablokován
SZ
BD - prostě nevypočitatelnej uličník :D
někdy mě pěkně nasere, ale někdy se snim dá v poho pokecat takovej "náladovej"

Sam - ?! NO COMENT, prostě PECKA admin, nemam slov..
IMHO: ten nejlepší co kdy byl. :)

D - OMG k tomu se rači nevyjadřuju..

Miky - is best, i když sem se snim dicky nedohodl..
# 3.5.2008 1.21
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Sam#12: Moc fajn přátelskej správce. Nechová se nadřazeně a to tak že vůbec. ( jako někdo). Myslím, že on je ideální správce hry. ( ale z pohledu hlídky, questů prostě fun)

BD: Člověk co toho asi musel hodně překousnout u mě :D. Za to dostal můj obdiv. Je to takovej týpek, s kterým moc nepokecáš, ale ne že by byl nepřátelskej :), jen asi nemá čas a náladu. ( z těch malých děcek co pobíhaj po chmatu). Takže on je dobrej, ale jako kamarád to prostě nejde :).

D: Ten je super :D. Vzpomínám si jak v new verzi si běhal s písečnákem neviditelnej po chmatu :D. Pak mi pomohl a zbavil mě mých killerů. ( v zakázané zoně). Takže on když chce tak pomůže :). ( taky mi ukázal cestu k slimákovi když jsem se ho ptal :D). Jinak nevím co dělá. Ale příjde mi taky v pohodě.

A miky: Ten byl fajn asi jako Sam :). Akorát že toho stíhal tolik co Big ( i když asi neměl tolik děcek) a přesto byl přátelskej jak Sam
# 3.5.2008 8.38
 
D@rk kr@ken
uživatel
Obrázek
Ve hře: SpitFire
SZ Mail
Nejlepší je jednoznačně SAM:-D
# 11.5.2008 15.59
Obrázek
Obrázek
[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=503&i=horsefeathersiv2nm3.png][IMG]http://img503.imageshack.us/
Ex-Matty
uživatel
Obrázek
Ve hře: Pietro,Vash The Stampede
SZ ICQ
Nejlepší by bylo Jako byvalo Gizi admin a DJ Miky nejvic se mi to libilo a ani se tak nak moc nekililo ale s DJ Mikim byla i sranda
BD na neco zeptas a on se nastve(Bez urazky) ale nekdy je snim sranda
D je v pohode da se snim bavit pomaha kazdemu kdyz potrebuje
Sam tet muj nejoblibenejsi admin i kdyz tu tet moc neni co je zrusena stara verze
# 11.5.2008 16.13
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Black Rose
uživatel
Obrázek
Ve hře: {Jerry},Duch
SZ Mail ICQ
Muj hlas maji vseci GM pac se vsema vichazim dobre a zatim plnili svoji praci kdyz sem se jich optal o pomoc ;)
# 11.5.2008 16.17
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
łPłett
uživatel
Obrázek
SZ ICQ Skype Web
Můj hlas dostává SAM!

Když byl správce v old,tak sem ho brla jako kámoše.Kdykoli mu napíšeš hned to řeší,pravidelně byl na icq.Prostě se staral o chod old verze.Denně v kontatktu.

Ale BD má taky mojí ůctu,dá se snim povídat.Taky pohoda.Nestežuju si ;-)
# 11.5.2008 18.41
Jackass The Lost Tapes :P

http://www.youtube.com/cop15
ĐurĐ@
zablokován
Obrázek
SZ Mail
Dieres:Je to dobrej borec a dobrej správce..ve hře sem ho několikrát potkal a je v pohodě;-)
Sam taky není špatnej ale někdy mě štve za nějaky blbosti my dá napravák ale taky v pohodě typas
BD:Toho moc nemusím..ja vím..3-(
# 11.5.2008 18.47
Du[R]du mam napul z jerrym;-)
Obrázek
Vždy, když mě posere holub, děkuji Bohu, že nedal křídla i krávě....
Hip Hop vládne světem, metal nechme dětem.
Spenr
uživatel
Obrázek
Ve hře: N.CorteX
SZ Mail ICQ Web
Nej GM je SAM a at si kazdy rika co chce sam je nej a potom D a potom BD fuujjj
# 11.5.2008 18.48
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
ludacris8
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nepoviem :D
SZ Mail ICQ Web
podle mne je nej sam12
# 11.5.2008 19.23
Láska hřeje, ale uhlí je uhlí....
Obrázek
Spenr
uživatel
Obrázek
Ve hře: N.CorteX
SZ Mail ICQ Web
Jj je je to proste Got ( Bůh )
# 11.5.2008 19.35
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
tomas.oxi
uživatel
SZ ICQ Jabber Skype Web

Spenr:Jj je je to proste Got ( Bůh )


pise se to god
# 11.5.2008 19.40
Narodil ses jako originál, neumírej jako kopie...
Obrázek
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Sam je Karel?
Spenr jak dlouho myslíš, že budu snášet to tvoje rýpání? Ještě tak 3 dny...:
# 11.5.2008 19.43
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4 5 6

Fórum » Archiv » Ideální Správce

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.