Chmatákov online


Fórum – Ideální Správce

Fórum » Archiv » Ideální Správce

Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Myslím,že už to tady jednou bylo,ale chtěl bych slyšet znovu názor lidí na ostatní správce.

Když sem něco napíšete,odpověžte prosím na tyto otázky.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Proč jsi zrovna zvolil tohoto správce?
Proč jsi nezvolil někoho jiného? (Názor na všechny ostatní)


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Můj hlas získává Sam,jelikož je kamarádskej,dá se snim pokecat,a dělá dobře funkci správce.

Můj hlas nedostává bigdragon protože je podle mě trochu namyšlený,a dělá všechno podle sebe.Ale jinak správce ve hře je dobrej o kterýho by se lidi prali.

Můj hlas nedostává DiereS jelikož ho vůbec neznam,málo účinkuje na fórku i ve hře,třeba ho časem poznám.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Paní Bethan ani nepočítám.(Ani nevím,jestli je vůbec pořád správce.)
# 2.5.2008 9.56
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
  • Kdo je podle vás ideální správce?
  • Sam#1237 hlasů, 69 %69 %
  • bigdragon11 hlasů, 20 %20 %
  • DiereS6 hlasů, 11 %11 %
  • Celkem 54 odpovědí

Stránky: 1 2 3 4 5 6

tomas.oxi
uživatel
SZ ICQ Jabber Skype Web
Mě ty správci přídou takový neaktivní..jen BD je aktivnejsi..kdyby nebyl proti sasukemu ma u mne 100 % xD...jinak nej¨lepsi clovek je DJ Miky..sice to neni zpravce ale je to fakt borec..


// DJ Miky: Nemusíš hodnotit lidi podle toho, jak ti pomůžou s webem :D.
# 2.5.2008 12.16
Narodil ses jako originál, neumírej jako kopie...
Obrázek
Mernik
uživatel
Obrázek
Ve hře: nehraju kvuli killerum!
SZ Mail ICQ Jabber Web
BigDragon je asi nejlepší správce má tvrdou ruku to musí být a je někdy i zábavnej umí řešit věci tim nejlepším způsobem a z nikým se nes**e

D!erese nemůžu zhodnotit protože ho nikde vůbec nevidím jen jednou jsem ho viděl jak tu ještě byl chat.

Sam je docela dobrej ale Na Biga nemá protože se s každým jen kamarádičkuje a neumí být přísnej.

DJ Miky:Sice už není správcem ale fakt byl asi nej.Miky a Big byly a Big ještě je nejlepší správci které chmat zažil.
# 2.5.2008 12.31
Vsechny normalni lidi mam rad ale mam tu vzkaz pro durdu a maka:STE ZASRANI ZMRDI A KUREVSKY ME SERETE VY ZMRDI ANI NEVITE CO PISETE TAK SI VYLIZTE PICU!
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Můj hlas dostává Sam :) Je to v pohodě správce, v old pořádal hodněkrát Questy a dalo se s ním v pohodě pokecat..
A BD myslím že těch 98% tě má taky někde ;) i tvé názory... a možná někteří lidi, co tu psali že jsi v pohodě, sice neříkám že všichni a psali to možná proto, protože si myslí, že si u tebe šplhnou 8-) toto je můj názor..
# 2.5.2008 12.39
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Mernik
uživatel
Obrázek
Ve hře: nehraju kvuli killerum!
SZ Mail ICQ Jabber Web
Já si u Biga nepotřebuju šplhnout stačí mi že mě neignoruje ale je to prostě tvrdá ruka a ta tu na chmatu musí být kdyby odešel už i BD tak to tady lehne.
# 2.5.2008 12.41
Vsechny normalni lidi mam rad ale mam tu vzkaz pro durdu a maka:STE ZASRANI ZMRDI A KUREVSKY ME SERETE VY ZMRDI ANI NEVITE CO PISETE TAK SI VYLIZTE PICU!
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Já taky nemyslím tebe ;-) Pro mě BigDragon ideální správce není sice má pěkný skin, ale to je tak všechno ;-) Sam vede na plné čáře..
# 2.5.2008 12.50
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ

Mernik:Sam je docela dobrej ale Na Biga nemá protože se s každým jen kamarádičkuje a neumí být přísnej.



Cože? Ty sis asi nikdy nepsal s Vladdisem viď? lol
# 2.5.2008 12.52
 
Mernik
uživatel
Obrázek
Ve hře: nehraju kvuli killerum!
SZ Mail ICQ Jabber Web
kdo to je Vladdis?jinak o samovi jsem to slyšel často ale stejně nejtvrdší je BD a konec.
# 2.5.2008 12.57
Vsechny normalni lidi mam rad ale mam tu vzkaz pro durdu a maka:STE ZASRANI ZMRDI A KUREVSKY ME SERETE VY ZMRDI ANI NEVITE CO PISETE TAK SI VYLIZTE PICU!
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
JAk to můžeš vědět?? Když Sama ani neznáš ;)
# 2.5.2008 13.00
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Mr. Robben - 3x oceněný banem IP a vlastník nespočet reservovaných míst v nápraváku.
# 2.5.2008 13.02
 
pan Losos
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Nej je Sam a nej je BD... Jak jsou nej? Tak to si domyslete :-)
# 2.5.2008 13.40
Áj níd mór drags! :idea:
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Mernik: mám toho moc, pisni mi tedy pls ještě jednou dnes v 19:00....
# 2.5.2008 15.39
Obrázek
Archeolog_Cz
uživatel
Obrázek
Ve hře: Archeolog(Stáří 325)
SZ ICQ
1.Big Dragon 4ever

2.D!eres (umí naštvat bl*ce)

3.Sam12 moc ho neznám
# 2.5.2008 15.58
 
ciby
uživatel
SZ ICQ Web
Sama znám ještě z hodně staré verze, takže Sam, ale i BD, protože mě pěkně připravil na mou budoucí školu lol U mě jsou nastejno, jeden má tohle druhý tohle :-)
# 2.5.2008 17.10
 
pajah
webmaster
Obrázek
SZ
Bigdragon je tvrdá ruka, to je fakt, správcuje si myslím v pořádku. Sama znám taky a proto vím, že je spravedlivý a dá se s ním v pohodě vyjít.
# 2.5.2008 19.20
 
S0uX
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehraju..
SZ Mail
1. BigDragon, protože vše vyřeší a s kilerama atd.. se nepáře ( on taky i vyčistil docela dost Chmatákov od kilerů ).
2. Sam ve staré verzy to byl fakt dobrý správce dělal questy, vše vyřešil dalo se snim v pohodě pokecat..
3. D!ereS jak nebyl správcem ve hře byl docela často pak jak už jim tuším byl už jsem ho ve hře moc často nepotkával, sice s ena fóru objevuje docela často, ale ve hře nějak nic moc..

Ale, asi nejlepším správcem byl DJ Miky byl kdysi jediný a vše dokázal vyřešit sám a každému vyšel vstříc. Pokud byl problém s odblokováním účtu nebyl problém, s kilery také vždy vše vyřídil a hodně věcí + se staral také i o web.
# 2.5.2008 19.27
Informace o novém PSP Go.

Stránky: 1 2 3 4 5 6

Fórum » Archiv » Ideální Správce

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.