Chmatákov online


Fórum – kill clena chbi

Fórum » Archiv » Stížnosti a problémy s hráči » kill clena chbi [zamknuto]

Pohy,cz
uživatel
Obrázek
SZ
tady mam csreen bezduvodneho killu clena chbi po tom co jsem si prendal neci na druhy ucet hned do me zacal sit blesky

http://img515.imageshack.us/my.php?image=cibulers2.png
# 6.4.2008 21.29
Já jsem zákon

Stránky: 1 2 3

.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
pohy to melo byt setření? to bylo spíš jak říka moje kámoška ze třídy "to bylo spíš zeměsetření"
# 6.4.2008 22.10
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
Pohy,cz
uživatel
Obrázek
SZ
.!...Aspire...!.:pokud si dobre pamatuju kdyz jsem do tebe sel byl si skrytej a mel si plny HP nez jse te napadl...a remeslnik s minimalnim poctem killu tudiz skoro zadnou presnosti mi asi tezko pomohl..a promin ze ti neverim tve chabe vymluvy toho ze si nemel chlupy..:D
# 6.4.2008 22.11
Já jsem zákon
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
ehm...skryt jsem byl proto ze jsem si dosel na WC...jo a jen dotaz me by zajimalo jak poznas ze jsem mel pno HP kdyz jsem byl znevyditelnený sry za OT uz na to prdim jak se říka "nejhorší srážka je s volem"
# 6.4.2008 22.14
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
To není odplata, ale pozdní potrestání zločince ;)
# 6.4.2008 22.14
 
Pohy,cz
uživatel
Obrázek
SZ
.!...Aspire...!.:vis...ono staci kdyz dostanes jeden blesk a jako na potvoru se odkrejes tak staci na tebe kliknout pravym mysitkem a tam se ti ukaze tvuj stav HP takze neni tezke si odvodit kolik si mel...v tomto pripade ses vul bohuzel ty...:D
# 6.4.2008 22.16
Já jsem zákon
Ender
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ender
SZ Mail ICQ Web
...Chjo...Pohy, těmahle nadávkama si to jedině zhoršíš - měl jsi přestat dokud jsi mohl...
# 6.4.2008 22.17
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Pohy,cz
uživatel
Obrázek
SZ
ender promin ale me tohle neprijde jako nadavky ale jako prirovnani
# 6.4.2008 22.18
Já jsem zákon
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
Jak jsem rikal nebudu tady zbitecne OTéčkovat

jen řeknu dobře ti tak mas jen hloupí screen kde je jen ze te zasahl ale co jsi napsal predtim tam neni...typické
# 6.4.2008 22.21
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
Ender
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ender
SZ Mail ICQ Web
:-D Já se neurážím, záležitost jde víceméně mimo mne - ale myslím, že nemá smysl víc odporovat. ;-)
# 6.4.2008 22.21
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Pohy,cz
uživatel
Obrázek
SZ
.!...Aspire...!.:pokud sis mohl vsimnout,tak na screenu je pokud vidis jen zasahy cibule a jak sis mohl vsimnout tak se tam uz nic jineho neveslo a taky je tam par lidi co u toho vseho bylo..ale tady panicek je tak dojat svym postavenim chmakuzy ne nepremejsli...:)

ender:a vis ze mas nejspis pravdu?jen koukam ,ze tady nikomu nejde o to co se ma a co ne ale ze tady je kazdy s organizacemi takze je zbytecny neco resit...neber si to osobne ender:)
# 6.4.2008 22.26
Já jsem zákon
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Tady jde o to, že jsi killil jak kokot a pak jsi odlogoval hned, jak jsi nás viděl.
# 6.4.2008 22.32
 
Pohy,cz
uživatel
Obrázek
SZ
hele dej si bacha na hubu na to jeste nemas vek...s tim killenim...predloz mi dukaz ze jsem killil a pak si budem povidat
# 6.4.2008 22.35
Já jsem zákon
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Stačí ti svědectví GMka, 3 členů CHBI a dalších lidí, kteří tam byli se mnou?
# 6.4.2008 22.36
 
Pohy,cz
uživatel
Obrázek
SZ
svedectvi GMka?pokud tam nekdo byl mohl zasahnout...cibuli jsem killnul to ano ale k tomu sem mel svuj duvod...a dalsi lidi?ja nezodpovidam za jejich vymyslene keci..kdyz me nemaj radi ja za to nemuzu ze tamhle kecaj blbosti..tot vse
# 6.4.2008 22.39
Já jsem zákon
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Viděl to Sam...
Dostaneš 10% warningu za dohadování se s GM....
# 6.4.2008 22.41
Obrázek

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Stížnosti a problémy s hráči » kill clena chbi [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.