Chmatákov online


Fórum – kill clena chbi

Fórum » Archiv » Stížnosti a problémy s hráči » kill clena chbi [zamknuto]

Pohy,cz
uživatel
Obrázek
SZ
tady mam csreen bezduvodneho killu clena chbi po tom co jsem si prendal neci na druhy ucet hned do me zacal sit blesky

http://img515.imageshack.us/my.php?image=cibulers2.png
# 6.4.2008 21.29
Já jsem zákon

Stránky: 1 2 3

Ender
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ender
SZ Mail ICQ Web
Pevně věřím tomu, že CH.B.I. neútočila bez důvodně - krom toho nemáš důaz, že by tě zabil - maximálně napadl.
# 6.4.2008 21.40
ObrázekObrázekObrázekObrázek
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
Arni:nedelj tady ze sebe svatouska vsichni víme ze jsi nejak provokoval...
# 6.4.2008 21.42
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
Pohy,cz
uživatel
Obrázek
SZ
krom toho chbi nesmi ani napadat bezduvodne a ze ty pevne veris...to je me vis kde...
# 6.4.2008 21.42
Já jsem zákon
wahhanna
uživatel
Obrázek
Ve hře: SiduS
SZ Mail ICQ Web
puste mne tam jato vyrešim xD
# 6.4.2008 21.42
 
Pohy,cz
uživatel
Obrázek
SZ
.!...Aspire...!.:kdyz si tam moc veris,tak mi ukaz..dej mi nejakej dukaz ze jsem provokoval..ze si dostal/a na prdel neznamena ze jsem buh vi jakej grazl
# 6.4.2008 21.44
Já jsem zákon
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Na tebe měl útok povolenej, včera jsi ho kill, odlogl jsi na ostrově a my na tebe čekali hodinu. Když jsi nás viděl, zas jsi odlogl... Přestalo nás to bavit, tak jsem jim povolil zabít tě někdy jindy.
# 6.4.2008 21.49
 
ciby
uživatel
SZ ICQ Web
Tak jak řekl daddy, důvod jsem měl. A buď rád, že ještě nejsi v nápraváku.
# 6.4.2008 21.51
 
Ender
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ender
SZ Mail ICQ Web

Pohy,cz:krom toho chbi nesmi ani napadat bezduvodne a ze ty pevne veris...to je me vis kde...



Ano, lepší zareagovat takto než připustit, že Ch.B.I. se drží svých vlastních pravidel - je zábavné být obětí, viď?
# 6.4.2008 21.54
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Pohy,cz
uživatel
Obrázek
SZ
Big Daddy:tomuto se rika odplata...a pokud vim tak na odplaty by chbi hrat nemela..chbi ma resit veci na miste a hned a ne cekat na jinou dobu az bude mit prilezitost..pokud se nepovede dotycneho killnout v tu dobu co se to stalo to je vas problem a netahejte to do druhych dnu!
# 6.4.2008 21.54
Já jsem zákon
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Toto by som zamkol, viem wo co go. Arni, môžeš byť rád že si dopadol len takto...
Ale nezamknem to ešte.
# 6.4.2008 21.59
 
Ender
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ender
SZ Mail ICQ Web
Ahá, tak teď jsi se vybarvil - hodilo by se ti, aby Ch.B.I. nemohla přesouvat odplatu do budoucna, protože by jsi se mohl odlognout a na vše by se zapomnělo, right? Ve skutečným světě by tě taky policie zavřela kdykoli by měla možnost, klidně i za 10 let. :-)
# 6.4.2008 21.59
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Pohy,cz
uživatel
Obrázek
SZ
jestli sis racil vsimnout..toto neni skutecny svet toto je hra a hra se neda srovnavat s realitou..ale tobe slovo realita nejspis nic nerika...no obcas by si mohl pouzit slovnik a najit si vyznam slova "realita":)
# 6.4.2008 22.02
Já jsem zákon
Ender
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ender
SZ Mail ICQ Web
Narozdíl od tebe netrávím většinu času ve Chmatákově, ale vím, že Ch.B.I. v něm zastává stejnou funkci jako policie ve světě skutečném - krom toho její pravomoce záleží na GM, nikoliv na tobě. ;-)
# 6.4.2008 22.04
ObrázekObrázekObrázekObrázek
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
pohy:hm jako jestli jsi me chtel urazit ze jsi udelal jako ze sjem holka :D tak to jsi me teda fakt totalne setrel...jo a jestli rikas ze jsem dostal tomu ze jsi do me sel kdyz sjem mel pul HP a 10 chlupu(to da 4 rany se stestim) a sli ste do me dva plus meli jste oba leky a ja h*vno jo tak jestli to mu tak rikas tak dobre ;-)
# 6.4.2008 22.05
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
Pohy,cz
uživatel
Obrázek
SZ
tak ja vetsinu casu netravim ve chmatakove ale bud doma u pc nebo venku s kamosema..ve chmatakove jsem jeste nebyl...jeste jsem nemel tu moznost tam zavitat ale uz se na to pomalu pripravuju...:)
# 6.4.2008 22.07
Já jsem zákon

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Stížnosti a problémy s hráči » kill clena chbi [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.