Chmatákov online


Fórum – Chmatfan

Fórum » Archiv » Poslední novinky » Chmatfan

RockFire
uživatel
Obrázek
Ve hře: RockFire
SZ Mail ICQ Web
Hledám 4-5 redaktorů na Chmatfan. Podmínkou je jednou za 3 měsíe napsat alespoň jeden článek. Přijmou se ty, kteří sem napíši kvalitní článek, který by se dal na Chmatfan zařadit. Bývalí redaktoři byli vyhozeni, kromě Maniaka, který má i post administrátora.
# 5.4.2008 16.55
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6

RockFire
uživatel
Obrázek
Ve hře: RockFire
SZ Mail ICQ Web
Píši se s velkým F! :D
Pěkný, pěkný... asi další adept :)
Corse a ostatní "chytráci": Když nic nenapíšete, do chmatfanu nejdete.
# 7.4.2008 20.38
 
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
ja bych bral ty clanky moje clanky jsi muzes precist jako ty kroniky abych nemusle psat dalsi
# 7.4.2008 20.42
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
RockFire
uživatel
Obrázek
Ve hře: RockFire
SZ Mail ICQ Web
Já nechci kroniku! Chci nový článek.
# 7.4.2008 20.53
 
kristyna
uživatel
Ve hře: -÷-atac-÷- , †.JE®®Y.† ,
SZ Mail
narayenko jak se opovažuješ ja sem to delala ve wordu a uz je to dele jen sem to sem znovu vlozila a jen rpoto ze sem ti kdysi davno ukradla ucet me nemusisi porad schazovat rozhodne si umim naplanovat veci lepe nez ty a ve chmatu se vic vyznam ! kdyz si delal soutez mela sem vyhrat ja ale rekl si ze pala (mela sem vic spravnych odpovedi ) ptam se te to se jeste porad zlobis ? tvoje presduky mme dost urazili ja si o tobe myslím taky že jsi malí egojisticky magor ktery neudela nic poradne ... a neprezentuju byla bych v budoucnu rada aby si si me nebral do huby jinak pockej az te potkam v testu to bude rekill XD
# 8.4.2008 8.28
 
CheopS
uživatel
Ve hře: CheopS
SZ Mail
Jednoho dne jsem se probudil z bezvědomí u vchodu do baru.Měl jsem kocovinu.Tak vstanu a jdu do lékárny pro paralen.Cestou do banky se zastavím vedle lavičky u prastarého stromu.Tam chvíli koukám po okolí.Vídim spousty lidí.Jedni obchodují s rybkami,jiní s masem a zeleninou.Konečně mi zabral paralen tak si du do banky pro prut.Cestou k rybárně dostanu ukrutnou chuť na párek s chmaropíra,ale bohužel naše milá Chmachila-ono si zlomila ruku,když nesla křidélko z chmatopíra,tak nemohla uvařit ty skvělé klobásky.Tak jsem dostal nápad!Udělám svoje klobásky,juklo mi v hlavě.Už jsem šel do banky pro pušku a potkám mého kamaráda Freeridera a ted se mě ptá co hodlám s tou puškou dělat.tak jsem mu vyložil že chci udělat klobásky a on v tu ránu vykřikl že mi pomůže.Tak jsme šli do kobky a ulovili jsme několit chmatopýru,šli jsme za Chmachilou ať nás pustí do kuchyně,že uděláme klobásky.Já väřím maso Freerider děla tajný recept Chmachili.Najedou mě probudí Freeriderdův křik "máme vyprodáno".Tak děláme druhou várku a já si vzpomenu proč jsem se vzbudil na mol a před barem.Byl jsem tam na brigádě a vyhodili mě že se to jídlo nedalo jíst,pak jsem se opil. KONEC.



Naposledy upraveno: 8.4.2008 15.42

# 8.4.2008 15.21
 
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber

kristyna:narayenko jak se opovažuješ ja sem to delala ve wordu a uz je to dele jen sem to sem znovu vlozila a jen rpoto ze sem ti kdysi davno ukradla ucet me nemusisi porad schazovat rozhodne si umim naplanovat veci lepe nez ty a ve chmatu se vic vyznam ! kdyz si delal soutez mela sem vyhrat ja ale rekl si ze pala (mela sem vic spravnych odpovedi ) ptam se te to se jeste porad zlobis ? tvoje presduky mme dost urazili ja si o tobe myslím taky že jsi malí egojisticky magor ktery neudela nic poradne ... a neprezentuju byla bych v budoucnu rada aby si si me nebral do huby jinak pockej az te potkam v testu to bude rekill XD



Nemam náladu se hádat s nějakou 9tiletou holkou která neumí česky,vyhrál Palanda,a ty akorát brečíš ze ty ne.To že si mi ukradla účet mi bylo šum a fuk,nežeru tu hru jak ty.
# 8.4.2008 15.30
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
CheopS
uživatel
Ve hře: CheopS
SZ Mail
hledaj se 4-5 moderátoru :D ta se hod do pohody
# 8.4.2008 15.33
 
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber

Narayenko:

kristyna:narayenko jak se opovažuješ ja sem to delala ve wordu a uz je to dele jen sem to sem znovu vlozila a jen rpoto ze sem ti kdysi davno ukradla ucet me nemusisi porad schazovat rozhodne si umim naplanovat veci lepe nez ty a ve chmatu se vic vyznam ! kdyz si delal soutez mela sem vyhrat ja ale rekl si ze pala (mela sem vic spravnych odpovedi ) ptam se te to se jeste porad zlobis ? tvoje presduky mme dost urazili ja si o tobe myslím taky že jsi malí egojisticky magor ktery neudela nic poradne ... a neprezentuju byla bych v budoucnu rada aby si si me nebral do huby jinak pockej az te potkam v testu to bude rekill XD



Nemam náladu se hádat s nějakou 9tiletou holkou která neumí česky,vyhrál Palanda,a ty akorát brečíš ze ty ne.To že si mi ukradla účet mi bylo šum a fuk,nežeru tu hru jak ty.


Tentokrát se jí musím zastat. Tenhle tvůj post totiž taky není korunkou české gramatiky. :-D
# 8.4.2008 16.11
Obrázek
kristyna
uživatel
Ve hře: -÷-atac-÷- , †.JE®®Y.† ,
SZ Mail
tjn ja za to nemuzu ale rozohne se porad nenecham urazet a je mi 14 !
# 8.4.2008 16.14
 
RockFire
uživatel
Obrázek
Ve hře: RockFire
SZ Mail ICQ Web

bigdragon:

Narayenko:

kristyna:narayenko jak se opovažuješ ja sem to delala ve wordu a uz je to dele jen sem to sem znovu vlozila a jen rpoto ze sem ti kdysi davno ukradla ucet me nemusisi porad schazovat rozhodne si umim naplanovat veci lepe nez ty a ve chmatu se vic vyznam ! kdyz si delal soutez mela sem vyhrat ja ale rekl si ze pala (mela sem vic spravnych odpovedi ) ptam se te to se jeste porad zlobis ? tvoje presduky mme dost urazili ja si o tobe myslím taky že jsi malí egojisticky magor ktery neudela nic poradne ... a neprezentuju byla bych v budoucnu rada aby si si me nebral do huby jinak pockej az te potkam v testu to bude rekill XD



Nemam náladu se hádat s nějakou 9tiletou holkou která neumí česky,vyhrál Palanda,a ty akorát brečíš ze ty ne.To že si mi ukradla účet mi bylo šum a fuk,nežeru tu hru jak ty.


Tentokrát se jí musím zastat. Tenhle tvůj post totiž taky není korunkou české gramatiky. :-D



Tak tak :D

Správně by to myslím bylo:

Nemám náladu se hádat s nějakou devítiletou holkou, která neumí česky. Vyhrál Palanda a ty akorát brečíš, že ty ne. To, že si mi ukradla účet mi bylo šumafuk, nežeru tu hru jako ty.

Mimochodem říkal jsem ti, že vím, že to je od krystýny...

CheopS: Tak, kam by jsi to na Chmatfnu zařadil? Já asi nikam.



Naposledy upraveno: 8.4.2008 16.39

# 8.4.2008 16.38
 
!...HaRaNt...!
uživatel
Obrázek
Ve hře: El[e]n
SZ Mail ICQ
njn
# 8.4.2008 16.39
ObrázekObrázek
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
RF: i ty tam máš chyby:-D
# 8.4.2008 16.50
Obrázek
RockFire
uživatel
Obrázek
Ve hře: RockFire
SZ Mail ICQ Web
Aha, se hádat má být hádat se

Co ještě?
# 8.4.2008 17.00
 
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Třeba krystyna,když má nick kristyna xD
# 8.4.2008 17.59
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
tomas.oxi
uživatel
SZ ICQ Jabber Skype Web
lol neřešte ČJ..ty mam uz dost..řeší se chmatfan..

A napsal sem nějaký článek:

V půlnočních hodinách napadl Chmatákov několik zombie.Viděl je procházet rybář jménem bigdragon.
Zombie ho okamžitě stáhli z kůže.Naštěstí to přežil ,protože přišel léčitel RockFire.
RockFire na stanici CH.B.I řekl že zombieku viděl kolem 7-8 když odcházeli.Zombie zabili kolem 26 chmatáků!
Když zombie procházeli kolem ostrovu Bethan viděli tomase.oxiho.Chtěli ho stáhnout z kůže.Ale odhodlaný,statečný a
silný tomas.oxi vytáhl beskovku a zombie ubil blesky.Boss CH.B.I tomasovi.oximu předal částku neuvěřitelných 150 000 chk!
Obyvatelstvo kolem oxiho skákalo a jásalo a všichni byli šťastní.Tomas.oxi se zapsal do dějin Chmatákova.

SRY ZA NĚJAKÝ PŘEKLEPY A CHYBY.xD
# 8.4.2008 18.13
Narodil ses jako originál, neumírej jako kopie...
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4 5 6

Fórum » Archiv » Poslední novinky » Chmatfan

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.