Chmatákov online


Fórum – Starý Chmat v novom...

Fórum » Archiv » Starý Chmat v novom...

Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Tak ma napadla taká blbosť... Neni to možno ani tak nápad ktorý by som zaradil medzi nápady ale skôr tak na pokecanie o tom či je to možné. No možné to samozrejme je ale či aj reálne možné :)

Dnes, keď si spomeniem na „starú verziu“, (nemyslím tím tu starú čo beží teraz(ta je stará len oproti „jednapäťke“)) tak ešte stále ma chytá pocit nostalgie... Vtedy to bola hra plná emócií a každý mal radosť keď ju hral. Nikomu nechýbala napríklad obrana a každý bol spokojný. Grafika bola oproti tej čo je dnes dosť na nižšej úrovni a predsa sa mi zdá že to bolo krajšie...
Ma tak napadlo či by sa nedala stará verzia aspoň z časti aplikovať do tej novej. Napríklad na začiatku by sa dali vybrať aj staré skiny - viem, asi by to kazilo efekt grafiky okolia s postavou ale predsa...
A ešte taká blbosť ma napadla(to je ešte večšia blbosť ako tie skiny) že by sa stará mapa nejak vložila do novej. Vysvetlím: Bol by ten Chmat čo je teraz, to by bolo ako centrála a nejak pomimo by boli všelijaké iné „svety“. A tam by bol napríklad aj ten starý Chmat.
Poprípade keby bolo niečo také ako v starej verzii že na začiatku sa vyberalo či chceme patriť k dobru alebo zlu a keď sme si vybrali zlo tak sme sa objavili na inej časti ako keď dobro. Tak žeby sa to mohlo znovu obnoviť :) len by sme si vybrali či retro alebo new...
Možno je to nemožné z hladiska vývoja Chmatákova ale myslím že tie ďalšie svety nie sú až tak zlé :D

No tak už som prestal s kecaním a aspoň sa bavme o tej starej verzii :)
# 1.9.2007 20.50
 

Stránky: 1 2 3

HALF
uživatel
Obrázek
SZ
Josi : Nová éra :-D :-D
# 2.9.2007 0.21
 
Esemege2
uživatel
Obrázek
Ve hře: Esemege
SZ Mail ICQ Jabber Web
toto s tema jinyma svetama mi pripomenulo dungeon Caverns of Time z World of Warcraftu.... co kdyby se stary Chmat nasekal treba na tri casti (nevim, jak byl velky) a udelal se z nej pres nejaky portal z noveho Chmatu takovy fajny nostalgicky dungeon? :)
# 2.9.2007 7.55
Hello! :-)
Vezna
uživatel
Obrázek
Ve hře: Není
SZ ICQ
Víta Dacana znám osobně, bydlí v paneláku a myslím že tím dojením krav myslel něco jiného.
# 2.9.2007 8.53
 
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Tak nech sa aspoň ozve na ICQ :)
# 2.9.2007 16.57
 
bLac`K_BuLLeT
uživatel
Obrázek
Ve hře: n/a
SZ Web
A co pK_CiBy ? :) toho si pamatuju já
# 2.9.2007 17.11
DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web
bLac`K_BuLLeT: A kdo jseš ty „za stara“? Jestli jsi vůbec hrál, když tu byl ciby.
# 2.9.2007 17.12
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
bLac`K_BuLLeT
uživatel
Obrázek
Ve hře: n/a
SZ Web
DJ Miky: To už je jedno ;) hrál jsem v verzi před vánocema tam ciby ještě občas bejval, potom v nové je. Cibiho znám " ze stara" z doslechu a v té 3 verzi od konce byl fajne :). ( všichni říkali že byl a je)
# 2.9.2007 19.33
Pepis
uživatel
SZ ICQ
Škoda že se demence rozrudsta ;-)
HalfA co já? přideš si pro ty věci nebi je mam prodat?
Udělal bych skin idewnticky pro povolani např lečitel by vypadal jak doktor zloděj by měl např šatku přes hubu atd. ;-)
# 2.9.2007 19.44
 
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Pepis: imho to není dobrý nápad...
# 2.9.2007 19.50
Obrázek
DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web
bLac`K_BuLLeT: Cibyho za stara jsem myslel někdy v roce 2005… :)
# 2.9.2007 20.24
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
bLac`K_BuLLeT
uživatel
Obrázek
Ve hře: n/a
SZ Web
Aha no já nemám moc pamět takže nevím.
# 2.9.2007 20.27
RockFire
uživatel
Obrázek
Ve hře: RockFire
SZ Mail ICQ Web
Half:no a mě by s nechal abych šel na UO co? :P
Sam:njn opravdu je to o lidech, ale ty světy by byli bájo :)
# 2.9.2007 21.01
 
Pepis
uživatel
SZ ICQ
bigdragon:proc by to nebyl dobry napad? mohli by se vybrat i jine skiny ale byl by jeden primo identicky s povolanim napr remeslnik v monterkach ale mohl by sis vybrat i jine proste spestreni hry
# 3.9.2007 11.15
 
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Pepis: protože neutrálnost těch skinů je, podle mě, důvod, proč si lidé "kupují" skiny své...
# 3.9.2007 11.43
Obrázek
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Dobrý ludia, zháňam screeny na ktorom sú akékoľvek prvky zo starej verzie, stará sniperka, prostredie, screeny z hry atď.. Ak máte tak pls upnite niekde :) diki moc
# 2.10.2007 21.50
 

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Starý Chmat v novom...

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.