Chmatákov online


Fórum – Starý Chmat v novom...

Fórum » Archiv » Starý Chmat v novom...

Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Tak ma napadla taká blbosť... Neni to možno ani tak nápad ktorý by som zaradil medzi nápady ale skôr tak na pokecanie o tom či je to možné. No možné to samozrejme je ale či aj reálne možné :)

Dnes, keď si spomeniem na „starú verziu“, (nemyslím tím tu starú čo beží teraz(ta je stará len oproti „jednapäťke“)) tak ešte stále ma chytá pocit nostalgie... Vtedy to bola hra plná emócií a každý mal radosť keď ju hral. Nikomu nechýbala napríklad obrana a každý bol spokojný. Grafika bola oproti tej čo je dnes dosť na nižšej úrovni a predsa sa mi zdá že to bolo krajšie...
Ma tak napadlo či by sa nedala stará verzia aspoň z časti aplikovať do tej novej. Napríklad na začiatku by sa dali vybrať aj staré skiny - viem, asi by to kazilo efekt grafiky okolia s postavou ale predsa...
A ešte taká blbosť ma napadla(to je ešte večšia blbosť ako tie skiny) že by sa stará mapa nejak vložila do novej. Vysvetlím: Bol by ten Chmat čo je teraz, to by bolo ako centrála a nejak pomimo by boli všelijaké iné „svety“. A tam by bol napríklad aj ten starý Chmat.
Poprípade keby bolo niečo také ako v starej verzii že na začiatku sa vyberalo či chceme patriť k dobru alebo zlu a keď sme si vybrali zlo tak sme sa objavili na inej časti ako keď dobro. Tak žeby sa to mohlo znovu obnoviť :) len by sme si vybrali či retro alebo new...
Možno je to nemožné z hladiska vývoja Chmatákova ale myslím že tie ďalšie svety nie sú až tak zlé :D

No tak už som prestal s kecaním a aspoň sa bavme o tej starej verzii :)
# 1.9.2007 20.50
 

Stránky: 1 2 3

DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web
Myslím, že to hlavní, co dělalo starou verzi tak pohodovou, byli lidi. Tehdy CH netestovali samí zloději, podfukáři, podrazáci, věční killeři, sprosťáci atd.

Převod mapy a věcí ze staré verze do nové asi možný nebude…

Jinak ještě něco ze staré verze starého webu:
Obrázek
# 1.9.2007 21.21
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
No ty stare skiny co tu dal Miky by bylo dobré třeba ten lékař by byl pro povolání léčitel atd..(Bylo by good kdyby každé povolání mělo svůj skin)Ale zase ne kazdemu by se líbil ten skin ktery by byl urcen tak nic no.
# 1.9.2007 21.46
Simulátory všech kategorií.

Vezna
uživatel
Obrázek
Ve hře: Není
SZ ICQ
Souhlasím s mikym není to o skinech ani o mapě ( i když ta je podle mě vzhledem k počtu hráčů moc velká, takže tak často někoho nepotkáte, i když teďka někoho potkat je spíš starost než radost) ale o lidech. Hráli/testovali to jiní lidé, ale to už je nostalgie a vzhledem k tomu jak častý byl wipe nešlo o to namakat si postavu, ale najít bugy a užít si legraci (teda aspoň já to tak bral). Minutu ticha za starý chmat :'(
# 1.9.2007 21.56
 
HALF
uživatel
Obrázek
SZ
Přesně tak je to o lidech, kteří už se asi neukážou...

Doufám že v nové verzi budou hrát lidi jako DJ Miky, Vezna, Sam, Josi, Bixxx, Ese, obcas by tam mohl skocit aj Gizmo se pobavit.. :) Klidne at prijde i Wujc, taky Zeldeho bych rad videl. Jonase, Kokotena a treba i Burnse.. Ale vetsina asi nedorazi... Ja tam rozhodne budu, uz jen z respektu ke Gizmovi... ;)
# 1.9.2007 22.45
 
XmenT
moderátor
Obrázek
Ve hře: XmenT
SZ Mail Skype
HALF: A mně si nezapoměl?:)
Sam #12 No ta obrana se zřejmně musela zavést už jen kvuli PKčkám ;) (pokud se nemýlím)
# 1.9.2007 22.49
Safri: V jednoduchosti je síla.
Obrázek
HALF
uživatel
Obrázek
SZ
XmenT : Na tebe si moc nepamatuju.. Ale vzpomenu jeste DRLÍKa a Vit Dacana :-D
# 1.9.2007 23.15
 
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Vit Dacan? Stím som kedisi vééľmi dávno založil Punkers :D to boli časy...
# 1.9.2007 23.25
 
HALF
uživatel
Obrázek
SZ
Jj to byl správnej maník... :)
# 1.9.2007 23.29
 
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Si pametám že keď sme povečeroch drtili na strelnici tak vždy musel ísť dojiť kravy lol
# 1.9.2007 23.33
 
HALF
uživatel
Obrázek
SZ
Sam : Čo ? :-D
# 1.9.2007 23.35
 
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Čomu nechápeš ty mestský človek? lol Však z čoho je kravské mlieko? :D
Som teraz kukal kontakt list a mám tam na neho kontakt ale uz dlho nebol prihlásený :(
# 1.9.2007 23.38
 
HALF
uživatel
Obrázek
SZ
Sam : Tak to je mi novinka ze vesnicky Vit Dacan po dohrání Chmatákova dojil kravky :-D
# 1.9.2007 23.40
 
DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web
Sam: U nás dojí krávy strojelol

(pardon za OT)
# 1.9.2007 23.40
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Half: No on ten Chmat nedohral, on len odišiel podojiť a znovu sa vrátil lol

Miky: Jaké OT? Kde? lol
Mi to pripadá jak to družstvo v Slunce, seno..., aj tam mali nejaké nové metódy lol
Ale na dedinách/vesnicách sa ešte ručne :)



Naposledy upraveno: 2.9.2007 18.17

# 1.9.2007 23.44
 
josi.ow
uživatel
Obrázek
SZ Web
DJ Miky: Admine, ty se neomlouvej :D Btw. taky na vás ten článek působí tak komunisticky? lol
# 1.9.2007 23.45
Poslední návštěva hry: 24. 12. 2007
Poslední návštěva fóra: 15. 9. 2008

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Starý Chmat v novom...

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.