Chmatákov online


Fórum – Zkusenostni body

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Zkusenostni body

Evil
uživatel
Obrázek
SZ
Tento napad vam ukazu na prikladu třeba na bojovnikovi.
Zacaly by jste hrat za bojovnika měli by ste zkusenostni body na nule skilli by byli na 1 a jen u rybareni a presnosti by ste se mohli vyskillovat do 10 a mohli si koupit tu nejslabsi zbran.Pote by jste splnili nejaky quest(doufam ze tam budou :) ) a dostaly za nej 10 zk. Bodu,pak pokillovali nejaka zvirata (když tam nekde budou) a vase zk. Body by byly na 50.To uz by ste si mohli vyskillovat presnost na 20 a rybareni taky.Takhle by ste plnili questy a zabijeli zvirata nebo nejake priserky az by jste nazbirali 150 zk. Bodu.To by vam pribili další skilli tezba,rub a odolnost.Take by jste si mohli koupit lepsi zbran nebo nejakou cepici.Od 250 zk bodu by jste se naucili jezdit na chobotovi.Tak to by to pokracovalo az do 1000 zk bodu.Ted uz by ste mohli mit kompletne vyskillovanou presnost a odolnost(tu by mohlo kazde povolani naplno) a mohli nosit ty nejlepsi zbrane a věci.Jo ještě jsem zapomel se zk. Body by vam rostlo i zdravi zacaly by jste na 50 a s 1000 body by jste měli třeba 500hp.

Takto by to chodilo u kazdeho povolani s rozdilem,ze by si kazde povolani mohlo uplne vyskillovat jen ten hlavni skill.Remeslnik tezbu,kovarinu a vyrobu.Mag mystiku atd.

A co s toho to napadu vypliva?Vypliva s toho to,ze zadny hrac si za 2hodiny nevyskilluje presnost a nezacne hned kazdeho killovat.
# 20.6.2007 17.19
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6

DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web
Chlupatá Noha: Většina lidí právě dává přednost jednoduchosti, češtině než složitostím a angličtině zahraničních (MMO)RPG.

Zbytek příspěvku jsem nepřelouskal.
# 25.6.2007 13.01
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
tomas.oxi
uživatel
SZ ICQ Jabber Skype Web
fakt to nechapu...kdyz se ti chlupata noho chmat nelibi tak ho nehraj
...a kdy konecne nekdo pochopí že hra je vytvářenqa strašně máloo lidmi...asi si nekodážes predstavit kolik lidi makalo na wowku...zkus to aspon pochopit...zase si vem ze wowko si nemuze zahrat kazdej..nekdo ma slaby pripojení k net...a za to chmat na to nepotrebuijhes zadnej extra net.,.. a aspon chmat nezere limit
..tot vse
# 25.6.2007 13.09
Narodil ses jako originál, neumírej jako kopie...
Obrázek
josi.ow
uživatel
Obrázek
SZ Web
Chlupatá Noha: A když nechápeš duchovní hodnotu, porovnej alespoň náklady na vývoj a provoz.
# 25.6.2007 13.11
Poslední návštěva hry: 24. 12. 2007
Poslední návštěva fóra: 15. 9. 2008
Gizmo
autor hry
SZ
Chlupatá noha: Baví mě to z několika důvodů: 1) I kvůli těm pár stovkám lidí, co to hrajou 2) Kvůli tomu, že jsem první kdo u nás udělal MMORPG 3) Díky bodu 2 mám skvělé uplatnění (momentálně např. píšu knihu pro ComputerPress - ikdyž tematicky odlišnou)
Jak jsi říkal, je to tvůj názor, v minulé verzi bylo kolem 400 aktivních účtů, celkem několik tisíc, což je např. víc než některé UO Shardy. Jinak největším problémem hry jsou bohužel lidi...
# 25.6.2007 13.21
 
tomas.oxi
uživatel
SZ ICQ Jabber Skype Web
skoda ze nejde jeste zvetsit misto na serveru...kolik se tam vejde lidi 50?
# 25.6.2007 13.25
Narodil ses jako originál, neumírej jako kopie...
Obrázek
DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web
tomas.oxi: To sem nepleť.
# 25.6.2007 13.29
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
Chlupatá Noha
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Tak to fakt nechapu. Ze zacatku jsem psal navrhy na q, nijak chmat neurazim... ale rozmazavat to tu nebudu. Kdo vi co si kdo vymysli...jinak s tim netem si nejsem tak jistej...mam v celku pomalej net a wowko se mi seka o hodne min nez chmatakov kde cekam dyl nez se ta koule nekam dostane
# 28.6.2007 18.20
 
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
noha: neřekl si, že je to kokotská hra??

Nebude to tím, že postavy ve wowku běhaj rychleji, než se hýbe chmaták?? :-P
LoL
# 28.6.2007 18.22
Obrázek
tomas.oxi
uživatel
SZ ICQ Jabber Skype Web
chlupata noha:neurazej chmat:byl bych fakt moc zvedavej
jestli by si takovouhle hru dokazal vyrobit...
# 29.6.2007 10.52
Narodil ses jako originál, neumírej jako kopie...
Obrázek
Chlupatá Noha
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Rekl jsem ze je to kkt hra ale taky ze si vazim tymu ktery ho tvori. Jinak tam rychleji ani nebehaj, proste tam nemam lagy jako tady. Jinak nevyrobil(kdyz uz tak vytvoril) pac ja radsi hry parim, nwm jak si na tom ty
# 29.6.2007 11.11
 
tomas.oxi
uživatel
SZ ICQ Jabber Skype Web
vau...ty si mne fakt setrel chlupata noho.....rofl fakt:D
# 29.6.2007 11.14
Narodil ses jako originál, neumírej jako kopie...
Obrázek
DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web
Chlupatá Noha: Tobě to může být jedno, když neumíš číst. Pokud ano, tak si zkus přečíst text pod polem u přidávání podpisu a oprav si to, nebo podpis poletí pryč i s tebou.
# 29.6.2007 11.21
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
New Agent
uživatel
Obrázek
Ve hře: Prasátko Slim
SZ
Ne,je to už nanic,už je omezení všeho dost.Třeba když hraješ za řemeslníka,můžeš mít přesnost maximálně 30.
# 29.6.2007 21.07
STOP DEMENCI OSTATNÍCH
Jen já můžu být dementxD
Chlupatá Noha
uživatel
Obrázek
SZ Mail
New Agent: Co to blijes? Mluvim snad o nejakym omezeni?
DJ Miky: A hned je videt ze do me musite rejpat, kdyz mam recht tak si neco musite najit cim me shodit, ten podpis uz mazam...jsem zvyklej na to ze mi ten podpis ani neprijme kdyz to je tak omezeni...jinak umim cist ale prekazela mi tam ta tabulka s nastavovanim textu atd...
# 29.6.2007 22.42
 
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Noha: to že uznáváš Gizma ti nidko nebere. Ale to je asi stejné jako bys napochodoval na fórum nějaké linuxové distribuce a prohlásil "linux je na pi*u" Ale pana Linuse uznávám...

(přirovnání k tomu, že chmat je kktská hra)

Taky by se na tebe tamní komunita asi vrhla..
# 29.6.2007 23.22
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4 5 6

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Zkusenostni body

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.