Chmatákov online


Fórum – Zkusenostni body

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Zkusenostni body

Evil
uživatel
Obrázek
SZ
Tento napad vam ukazu na prikladu třeba na bojovnikovi.
Zacaly by jste hrat za bojovnika měli by ste zkusenostni body na nule skilli by byli na 1 a jen u rybareni a presnosti by ste se mohli vyskillovat do 10 a mohli si koupit tu nejslabsi zbran.Pote by jste splnili nejaky quest(doufam ze tam budou :) ) a dostaly za nej 10 zk. Bodu,pak pokillovali nejaka zvirata (když tam nekde budou) a vase zk. Body by byly na 50.To uz by ste si mohli vyskillovat presnost na 20 a rybareni taky.Takhle by ste plnili questy a zabijeli zvirata nebo nejake priserky az by jste nazbirali 150 zk. Bodu.To by vam pribili další skilli tezba,rub a odolnost.Take by jste si mohli koupit lepsi zbran nebo nejakou cepici.Od 250 zk bodu by jste se naucili jezdit na chobotovi.Tak to by to pokracovalo az do 1000 zk bodu.Ted uz by ste mohli mit kompletne vyskillovanou presnost a odolnost(tu by mohlo kazde povolani naplno) a mohli nosit ty nejlepsi zbrane a věci.Jo ještě jsem zapomel se zk. Body by vam rostlo i zdravi zacaly by jste na 50 a s 1000 body by jste měli třeba 500hp.

Takto by to chodilo u kazdeho povolani s rozdilem,ze by si kazde povolani mohlo uplne vyskillovat jen ten hlavni skill.Remeslnik tezbu,kovarinu a vyrobu.Mag mystiku atd.

A co s toho to napadu vypliva?Vypliva s toho to,ze zadny hrac si za 2hodiny nevyskilluje presnost a nezacne hned kazdeho killovat.
# 20.6.2007 17.19
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6

Olaf Kolcik
uživatel
Obrázek
Ve hře: nemám
SZ Mail
dys bude cas neco vymyslim, ovsem bud hraju soldata bo delam hipec... tezky casy a dys uz neco napisu, tag to bude hodne ''gangsta''....
# 22.6.2007 20.19
 
Chlupatá Noha
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Mno...to ze hrajou 11 leti i mladsi deti wowko je celkem pravda, ale vetsina ty q nedela pac si tam fakt se zakl. anglictinou neporadis. V q logu tam mas pribeh co se stalo urcitymu npcku a nekdy musis odhadnout co mas udelat, nemas to tam strucne napsany "prines x veci". Sam sem tam potkal takovy decka co tam expili jen zabijenim potvor a projejzanim instanci...ale ted uz objevili mocnou silu q^^ ale otravuji na global.chatu co maji udelat takze s nima fakt neni sranda:) Jinak s lidma hrajicim na Drakthulu neni problem se domluvit pac 90% komunity jsou cz/svk(offic). Jinak bych nedelal takovy q jako zabij x potvor pac uz je to osmudleny q(v L2 se s nim potkavate porad az je to...nuda) Dal bych tam originalnejsi q, ale to uz zalezi na vasi kreativite...ja chmatakov sice nehraju(sem tam zapnu ale jen abych zkoukl co se zmenilo) ale kdyz uz to tu projizdim tak sem napisu nejakej ten dlouhy prispevek ne?.) Jinak q druhu eskortovani chmataka z bodu A do bodu B treba,najdi vzacnou houbu co se vyskytuje kolem mista x a je hlidana nekolika mobama(ano,cerpam z wowka ale komu to ublizi:))
# 23.6.2007 18.10
 
Olaf Kolcik
uživatel
Obrázek
Ve hře: nemám
SZ Mail
bracho nechce se mi to cist, ale uz podle toho tvyho nicku usuzuju ze to bude pekna hovadina...
# 24.6.2007 0.39
 
Chlupatá Noha
uživatel
Obrázek
SZ Mail
hm,,,uz podle tvy odpovedi,tveho nicku(jmena?) a toho avatara usuzuji ze si hovado:P
# 24.6.2007 4.42
 
Chlupatá Noha
uživatel
Obrázek
SZ Mail
a este usuzuju ze neumis cist
# 24.6.2007 4.43
 
Olaf Kolcik
uživatel
Obrázek
Ve hře: nemám
SZ Mail
lol tag ty si dobry curak, ja nejsem tvuj 10letej kamarad kerymu muzes nadavat tak se probud ty debile a nadavej nekomu gdo si to necha libit, ale co, ty si uz vlastne ten 12ti letej velkej skejtak co? poslouchas slipknoty a mas v avataru tvyho velkyho idola ze?
# 24.6.2007 11.25
 
tomas.oxi
uživatel
SZ ICQ Jabber Skype Web
jo nenadavej olafovi...to bude nakej 10tiletej diskant co si hraje na tvrdyho typa...ti jednou kamos pustil slipknoty a uz to maas jako podpis...fakt trapka...................
# 24.6.2007 13.44
Narodil ses jako originál, neumírej jako kopie...
Obrázek
Olaf Kolcik
uživatel
Obrázek
Ve hře: nemám
SZ Mail
jj..
# 24.6.2007 14.56
 
Vodvik
uživatel
Obrázek
Ve hře: Vodvik
SZ Mail ICQ Web
Chudák neoholenec :D
# 24.6.2007 16.09
Obrázek
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
LoL
Olaf: Tak ten tě tvrdě setřel, hochu! Zase ti zbyla jen ta stará písnička?? :-Dloooooool

BTW: Tenhle nápad už nejde realizovat....
# 24.6.2007 18.07
Obrázek
Olaf Kolcik
uživatel
Obrázek
Ve hře: nemám
SZ Mail
me nestre nigdo gdo me neda v battlu
# 24.6.2007 19.29
 
Chlupatá Noha
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Kdo kurva jsi ze te tu maji vsechni za boha, vlastne sorrac za boha te tu ma mozna jedna kurva, je to vlastne typicka demence : jeden se zacne rejpat a pridaj se dalsi aby si nebyly za blby, jinak srabici. Muj podpis ani avatar s tim nemaji nic spolecnyho, mas sice za avatara smrtku s fakacem a krasnym prstynkem pred zdi na ktery je weed, ale aspon vim co ja mam v avataru:P. mozna ze jses jeden z namyslenych hiphopiku co si posloucha Gipsyho aspon se jako on chovas akorat o par let min(10 mi fakt neni mas blbej odhad ale ty bys sis mel spocitat kolik ti je-do 10 snad umis,kdyztak si spocitej prsty) Fakt nwm co je to tu zas za lidi co dawaji prednost nejakymu olafovi kde v kazdym 2. ma jedno vulgarni slovo, pritom fakt nwm ja jsem v tom 1. zadny snad nemel. A jeste prvni si sezente vic informaci o sk8tu, pac je to normlani sport a nwm co proti nemu vsichni mate(aspon nesedim u tyhle kkt hry(nic proti tymu co na nem maka ten mi pripada fpoho chlap, ale tohle daleko nedotahnete-muj nazor, nic vic) vetsinu cas jak pocitacova krysa. Pak kazdy ma svuj styl hudby a to ze se mi libi Slipknoti, co jsou nahodou prima grupa jen jakorat neni v tech tv hitparadach tak to neni in ted poslouchad vidte-zas priklad demence, ze nikdo nerekne svuj nazor(aspon nejsem jeden z tech punkeru radoby drsnaku) A pak se vsadim ze ani nwte kdo je ten v tom avataru(..."tvyho velkyho idola ze?";) a uz se do toho rejpete, ja aspon vim co mam v avataru a v podpisu a nedelam ze sebe drsnaka, jen rikam svuj nazor ktery ostatni rict nemuzou, pac se tu objevi nas svaty Olafek, zacne nadawat,ostatni se pridaj a tomu clovekovi co ma aspon nejaky napady za ktery ho setre nekdo kdo jen nadawa a zatim hovno udelal to bude celkem k hovnu. Btw nejdriv se vymyslet poradny nadawky, jsem si precetl tech par odpovedi a je to to same...nj demence...
2 bigdragon nejde jen o realizaci ale o napady a inspiraci k jinemu napadu, realnejsimu ale podobnemu
# 24.6.2007 22.43
 
Gizmo
autor hry
SZ
Chlupatá noha: no v něčem máš asi pravdu, taky nechápu Olafa, protože si ten post ani nepřečetl, jak sám říkal, takže nechápu, k čemu se vyjadřoval.
Že to daleko nedotáhnem je opravdu jen tvůj osobní názor, protože CH existuje už 3 roky a přeci jen patří k nejznámějším projektům český FW scény (a to nepočítám peníze od hráčl, kdybych to bral podle toho).
# 24.6.2007 22.49
 
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Noha:
Hoho, tak brzdi. Jeslti si myslíš, že je tu z Olafa každej posr***j, tak tě hned musím vyvést z omylu. My už ho prostě jenom známe a víme, že je trošku ehm, debil?l (ale jenom málo Olafe:-D).
A k té realizaci- inspirovat se furt můžete, bylo to jen strohé oznámení, že v této podobě to už začlenit do hry nelze...
apropo, nepříjde ti blbé vkráčet si na fórum hry a říct o ní, že je kktská?? Rovnou můžu říct, že seš jakejsi namyšlenej frajírek. Chápu, že tě olaf naštval (my už ho ignorujem), ale trochu se klidni. Kam si to dotáh ty?? Čím úspěšným se můžeš pochlubit?? Narozdíl od Gizma...
Kdybys řekl, co se ti nelíbí, nikdo neřekne nic proti. Ale s tímhle běž s prominutím do haj**u...
# 24.6.2007 23.50
Obrázek
Chlupatá Noha
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Sice existuje 3 roky, ale zas tak strasne hracu do toho neni zazrana. Pak, Gizmovi jsem nenadaval ani jeho tymu, vazim si ho uz jen kvuli tomu ze to nevzdava. K tomu ze to tak daleko nedotahnete jen to ze myslim ze vetsina lidi dawa prednost zahranicnim hram ale kazdy ma k Chmatakovi jiny nazor, muj je ten ze je to celkem dobra hra az na hodne chyb...nebudu rikat co mi na tom vadi, myslim ze to driv ci pozdeji rekne nekdo jiny.
2 CH.U.J. Nemyslim ze ne vsichni ale lidi jsou uz takovi napr tomas.oxi, stejny nadavky a vsadim se ze kdyby me tu vetsina zacala branit tak by se pridal na tu stranu co brani pac holt dmnce tot vse
# 25.6.2007 12.09
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Zkusenostni body

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.