Chmatákov online


Fórum – {jerry} , de...55 , duch

Fórum » Archiv » Stížnosti a problémy s hráči » {jerry} , de...55 , duch

m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
de...55 : střílel neustále zničeho nci na těžbě kámoše S!nteXe, když si tam jen tak rybařil a když se zeptal proč ho střílí furt tak řekl z nudy vypotřeboval na něm už 2 broky a potom si ještě de...55 zavolal kámoše ducha duch do něj šil bleskovkou a de...55 sbíral... a pak si ještě zavolali jerryho a kámoš nechtěl aby ho kilnuly tak za něma furt chodil,aby dal rychle obranu a sebral to a oni hned nadávali do buzn*, do rodiny atd.. jako to maj ti malý harant* ve zvku.

Pak sem se připojil u kámoše na svůj nick a viděli že mám dobré věci tak duch a de...55 zase šli do akce já byl u banky oni byly navrchu a duch vzal do ruky kůš a využil bugu, že přes zeď šlo střílet a kosil to domě a de...55 samozdřejmě zbíral a pak už je to nebavilo tak přišel jerry a poté co mě zmrazil jen tak ve městě tak jsem dal obranu zebral mrazící hůl a on začal nadávat ajko ubožák do rodiny:evil::twisted: atd..

Dejte jim pls bana po celou dobu testu jsou to jen malí haranti co jen zabíjí atd.. a nadávají vulgárně což je proti pravidlům , a kilují v místech kde se nesmí i když je dohoda a ještě v testu kde se má testovat a en zabíjet :evil::twisted:

Mám i pár screenu takže v nouzy je sem nahraju, ale pls zabanujte takové debílk* .

BTW:Jinak pro všechny když už chcete nadávat tak na mě a ne do rodiny ubožáci malí.3-(
# 27.1.2008 2.23
Simulátory všech kategorií.

Stránky: 1 2

łPłett
uživatel
Obrázek
SZ ICQ Skype Web
Ocenuji snahu to všechno sepsat..;-)Ale nwm jestli to pomuže ale BAN treba cca na Týden by jim nepomohl ale muže se to skusit..
# 11.2.2008 18.35
Jackass The Lost Tapes :P

http://www.youtube.com/cop15
Afro1
zablokován
Obrázek
Ve hře: De...55=no
SZ ICQ
ale za co jen sem killil v normal a zeptal sem se cio maji za auto(traktora)8-)
# 12.2.2008 7.39
 
m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
De...55 ok, ale i tak kilení v místech kde se nesmí je zakázané a ještě jen tak. Ale, ban by měl dostat jerry a duch kteří využívaly bugu střílení šípu přes s těnu a furt jen vulgarismus ( u jerryho ) atd..
# 12.2.2008 8.08
Simulátory všech kategorií.

hanybal
uživatel
Obrázek
SZ Mail
dejte nim ban ip
# 18.2.2008 12.24
Obrázek
.Jerry.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Corrupt
SZ Mail
TEd jerry uz sem zase ja tak u me kilid ja nekillim bez duvodne ;-)
# 18.2.2008 14.39
 
Pixee_obnova3
uživatel
SZ
de...55 je blonďatej 12ti letej boleslavák ..:) fakt děcko byl jsem snim jednou venku..xD


znám ho přes chmat :p
# 18.2.2008 21.21
 
Mr.Robben
zablokován
Ve hře: Mr.Vladdis Android Pietro
SZ Mail Web
Aspire = Black(dement maly harant imbecil) :( Nekdo mel pravdu DMNCE vsemohouci :D
# 18.2.2008 22.33
Obrázek
ObrázekObrázekObrázek
Obrázek
dj quiksilver
zablokován
Obrázek
Ve hře: dj quiksilver
SZ Mail ICQ Jabber
de..55 mnel ucty s kdyz nesla obrana na upiry tak vsude snimy kousal a ja sem pak do ne strelil a o dost veci sem prisel d...55 bych dal do napravaku a nebo ason zmnenil heslo pls a nebo my dejte toho d..55 adresu a ja mu ason ukjazu jak kilim ja dopravdy a myslim to vazne a ty veci zunej vymlatym
# 19.2.2008 7.27
łPłett
uživatel
Obrázek
SZ ICQ Skype Web
de...55 ---Jonáš..
# 19.2.2008 14.03
Jackass The Lost Tapes :P

http://www.youtube.com/cop15
Duch.03
uživatel
Obrázek
Ve hře: Duch,{JeRRy}
SZ Mail ICQ
kdyesite nwm na co si furt kazdej stezuje kazdej kdo neni novacek tak killuje at je to kdekoliv ...protoze o tom je chmat ze se tak killuje...jezis ja dostavam rekilli kazdej den je nekolik lidi co vyuzivaj bugy ale nestezuju jak malej harant....a kdyz uz do rodiny sem rti nenadaval kkt tohle ja nedelam to uz tam mas domysleny..
# 19.2.2008 15.47
ObrázekObrázekObrázekObrázek

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Stížnosti a problémy s hráči » {jerry} , de...55 , duch

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.