Chmatákov online


Fórum – {jerry} , de...55 , duch

Fórum » Archiv » Stížnosti a problémy s hráči » {jerry} , de...55 , duch

m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
de...55 : střílel neustále zničeho nci na těžbě kámoše S!nteXe, když si tam jen tak rybařil a když se zeptal proč ho střílí furt tak řekl z nudy vypotřeboval na něm už 2 broky a potom si ještě de...55 zavolal kámoše ducha duch do něj šil bleskovkou a de...55 sbíral... a pak si ještě zavolali jerryho a kámoš nechtěl aby ho kilnuly tak za něma furt chodil,aby dal rychle obranu a sebral to a oni hned nadávali do buzn*, do rodiny atd.. jako to maj ti malý harant* ve zvku.

Pak sem se připojil u kámoše na svůj nick a viděli že mám dobré věci tak duch a de...55 zase šli do akce já byl u banky oni byly navrchu a duch vzal do ruky kůš a využil bugu, že přes zeď šlo střílet a kosil to domě a de...55 samozdřejmě zbíral a pak už je to nebavilo tak přišel jerry a poté co mě zmrazil jen tak ve městě tak jsem dal obranu zebral mrazící hůl a on začal nadávat ajko ubožák do rodiny:evil::twisted: atd..

Dejte jim pls bana po celou dobu testu jsou to jen malí haranti co jen zabíjí atd.. a nadávají vulgárně což je proti pravidlům , a kilují v místech kde se nesmí i když je dohoda a ještě v testu kde se má testovat a en zabíjet :evil::twisted:

Mám i pár screenu takže v nouzy je sem nahraju, ale pls zabanujte takové debílk* .

BTW:Jinak pro všechny když už chcete nadávat tak na mě a ne do rodiny ubožáci malí.3-(
# 27.1.2008 2.23
Simulátory všech kategorií.

Stránky: 1 2

juramraz
uživatel
Obrázek
Ve hře: chocolate, ghunt3r
SZ Mail ICQ Skype
Nevšímej si takových blbů...Jsou to jen malé děti, které nic nechápou...;-)
# 27.1.2008 10.03
 
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
no ja bych jim dal ban aspon na týden...jsou to fakt killeři s demencí v mozku...
# 27.1.2008 10.07
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
SiduS
uživatel
Obrázek
Ve hře: SiduS
SZ
Jerry = Duch
de..55 = nevim kdo

Ano včera mě taky killily
male děti nic víc
# 27.1.2008 10.15
 
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web

SiduS:Jerry = Duch
de..55 = nevim kdo

Ano včera mě taky killily
male děti nic víc


de...55 = malej harant co nadává do rodiny lol
# 27.1.2008 10.16
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
SiduS
uživatel
Obrázek
Ve hře: SiduS
SZ
včera jsem de...55 killnul a ovzal jsem mu kul a lečitelskou hul ten nadaval jak Kur**
v bordelu.
# 27.1.2008 10.19
 
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
sid:dobře ty.
# 27.1.2008 10.21
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
.Jerry.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Corrupt
SZ Mail
Ano presne s jerrym nemam nic spolecneho :twisted:;-)
# 27.1.2008 10.25
 
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
jerry:hm tak to bylo pěkně trapný
# 27.1.2008 10.29
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
de..55 je co vím Vrahounek;-)
# 27.1.2008 10.32
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
derbo
uživatel
Obrázek
Ve hře: derbo,...
SZ Mail Jabber Skype Web
nn de...55 neni vrahounek
a jestli jo tak je to hajzl protoze on ma na vrahounkovi brouka a ja mu na uctu de...55 dal asi 4000 chk cur***** jednomu zas******:evil:8-)
# 27.1.2008 12.03
Obrázek
Afro1
zablokován
Obrázek
Ve hře: De...55=no
SZ ICQ
ja ti neco povim bez dukazu nic neudelas ja prizvam ze jsem killil v normal ale takej Pietroo je horsi mi ver sem se naucil od nej takze az tu bude rovnopravnos tak se podte ok??
# 29.1.2008 13.59
 
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Když zastřerlím babičku na ulici tak se u soudu taky nevymlouvám, že Husajn zabil tisíce...:-|
# 30.1.2008 6.42
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Killbiler
uživatel
Ve hře: killbiler
SZ Mail ICQ
NIC ZADENJ BAN TO JE BLBOST VYMYSLENA A NEMAS DUKAZY:twisted:
# 2.2.2008 13.11
Mé účty s vipem:
Killbiler (bojovnik)
Don Travian (remda)

Chm@t P@art je hnuj
Afro1
zablokován
Obrázek
Ve hře: De...55=no
SZ ICQ
jasně a co sem řekl o tvé rodině jen sem se zeptal co máte za auto jestli favorita nebo felinu ty nic tak sem se zeptal na traktora omg toto je nadávka:-O:-O
# 11.2.2008 17.35
 
*Amigo*
uživatel
Obrázek
Ve hře: Amigo
SZ Mail ICQ
Ježiš,to je dlouhej popis,to číst nebudulol
Jen tak mezi řádky,jerry je borec,naučil mě nějaké fígli,takže si na něj stěžovat nehodlám....de 55 at jde do nápraváku,slepje killuje:-|
# 11.2.2008 17.39
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
ooo,nemam rád pokémony co si hrajou na chytráky...
A vlezdoprdelky co si píšou na popis že by se rádi stali moderátorem že Aspire?!3-(

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Stížnosti a problémy s hráči » {jerry} , de...55 , duch

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.