Chmatákov online


Fórum – WebGame příběh/Kaktus

Fórum » Archiv » WebGame příběh/Kaktus

ciby
uživatel
SZ ICQ Web
Příběh, který bude prezentovat WebGame na motiv první české MMORPG Chmatákov online.

kaktus:Co mě to jen napadlo jít bojovat za slávu našeho generála Cibyho,přemýšlel nad svým rozhodnutím Kaktus. Snad vidina slávy,bohatství a žen mě přivedla na tuhle cestu?To jsem si bláhově sliboval,co jsem si myslel,to čemu říkáme bohatství?Mým jediným bohatstvím je můj život,který můžu ztratit během pár minut!Teď tu jsem v bahně a čekám,jestli mě nezasáhne nějaká zbloudilá kulka. Najednou prásk,nějaký odstřelovač si ho zamířil a zmáčknutím spouště chtěl ukončit jeho krátký život.Kaktus zpanikařil a odkoulel se dál ve svém příkopu.Najednou vidí táhnout hejno draků,jak bez cíle letí nad nepřátelskými vojsk,bylo mu do breku,viděl,jak byl malý a měl život před sebou.Chtěl být tak nevinný jako to hejno draků. Prásk a další kulka trefila o dál metrů dál nějakého vojáka. Kaktus vyběhl z příkopu vstříc svému osudu,zmačkl spoušť u svého samopalu a odříkal modlitbu ke Gizmovy.Bohu,který stvořil tento svět. Kaktus viděl,jak pod jeho kulkami umírají chmatáci jako je on.Najednou prásk a jeho tělo se svalilo do bahna,a tak dokončil svůj život jako mnoho ostatních v různých bitvách.

O pět měsíců později, tři vojáci se vraceli domů,viděli za sebou jen spoušť způsobenou jejich zbraněmi,oni nebyli vítězové,oni byli ti poraženi,je netrápily životy druhých,je trápilo,že odcházejí s porážkou. Jejich tichou chůzí snad rušilo jen zakašlání někoho z nich,když vtom jeden z nich promluvil. ,,Hele hoši kam se vracíte,,To kdybych věděl?Válka je nanic,vždycky si to odserem jen my vojáci,,To mě povídej,tohle byla má desátá vojna a poslední.... Když to domluvil,tělo mu proťal šíp,zakymácel se a upadl na kámen.Než umřel stačil ještě zařvat ,,utíkejte jsou tady,,. Ten mladší z dvojice se podíval dozadu a uviděl jízdu na ohnivých chobotnicích s luky.Zařval a do prdele elitní jízda generála Sama. Snažili se utéci.Ale marně,šípy jim prolétli tělem jakoby nic.

I takový je život ve světě Chmatákova,vy se neutkáte přímo na bojišti,vy se pokusíte bojiště ovládat z tepla svých domovů a budete řešit diplomatické vztahy,můžete vstoupit do aliance,budete intrikařit a budete se snažit vyhrát většinu bojů.Vyberete si své přesvědčení,ale to neznamená,že dobro nemůže bojovat s dobrem,nechte si otevřeny zadní vrátka a vyhrajte věk. Zpracováno na motiv první české mmorpg hry CHMATÁKOV ONLINE-Kdo ji nezahrál,nemůže soudit.

Autor příběhu: kaktus


Příběh je cca. 1,5 roků starý :-)
# 15.1.2008 19.50
 

Stránky: 1 2

durda72
uživatel
Obrázek
Ve hře: durda72
SZ Mail ICQ Web
Dobrej Příběchlollol
# 15.1.2008 19.51
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
.W!Z4RD_L€V!N.
uživatel
Obrázek
Ve hře: .W!Z4RD_L€V!N.
SZ ICQ Web
:D nechce se mi to číst :D
Udělej zvukovou verzi.. :D



Naposledy upraveno: 15.1.2008 19.54

# 15.1.2008 19.53
POZOR!!! Končím s chmatem na dobu neurčitou... Jedno je jisté: Po wipu nebo po testu vás tu budu znova prudit:twisted::twisted:... Né, dělam si srandu, jen nebudu ve hře, na fórku občas jóóó
ciby
uživatel
SZ ICQ Web
Omg, tak sem nepiš :-|
# 15.1.2008 19.54
 
hunti
uživatel
Obrázek
Ve hře: Scati
SZ Mail ICQ Web
Moc pěkný..
# 15.1.2008 19.58
Pro všechny, kdo hrajou hokejbal a nejen pro ně. :wink:
Obrázek
Kdo ví, proč je na světě, snese každý způsob života.
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Mám pocit, že sem to někde už četl..:-D
Dobrej text. Jen drobounká věc, která zlepší čitelnost: Za každou tečkou, čarkou nebo otazníkem se dělá mezera. A nemuselo to být tučně.;-)
# 15.1.2008 19.58
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
!Supreme!
uživatel
Obrázek
Ve hře: Suprreme/Supreme/TheGame
SZ
Jn tučně ne ..ale jinak pěkné;-)
# 15.1.2008 20.01
Obrázek
Obrázek
ciby
uživatel
SZ ICQ Web
Text jsi číst mohl na webu, který už je cca. 18měsíců neaktualizovaný (www.chmatklans.ic.cz) A gramatické chyby,mezery.. nesměřujte ke mně, je to překopírovaný originál lol
# 15.1.2008 20.02
 
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
hm kdybys to napsal ty tak je to dobré
# 15.1.2008 21.04
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
honza44
uživatel
Obrázek
Ve hře: Už nehraju..
SZ ICQ Skype
A že to napsal Kaktus tak je to špatné??
# 15.1.2008 22.09
Obrázek Obrázek Obrázek
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
ty bud radsi ticho..nepochopil jsi to
# 15.1.2008 22.11
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
honza44
uživatel
Obrázek
Ve hře: Už nehraju..
SZ ICQ Skype
LoL ty seš debil...
# 15.1.2008 22.13
Obrázek Obrázek Obrázek
!Supreme!
uživatel
Obrázek
Ve hře: Suprreme/Supreme/TheGame
SZ
Ježiš konec OT ! :) ste jak malý(i když ste asi)
# 15.1.2008 22.27
Obrázek
Obrázek
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
to znám :-)

LEWIN: +30%, s tímhle už jděte do prdele, když to nečtu, nepíšu...
# 15.1.2008 22.45
Obrázek
HALF
uživatel
Obrázek
SZ
Nostalgie... :-)
# 15.1.2008 22.52
 
DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web
A Laky ještě vůbec žije? :)
# 16.1.2008 15.47
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » WebGame příběh/Kaktus

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.