Chmatákov online


Fórum – Chmatblaster a Další nápady

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Chmatblaster a Další nápady

MAK_obnova2
uživatel
SZ
1) New Zbran- ChmatBlaster ( př: Pro CHBI, CHUJe) náboje bych dal asi normal nebo bez nábojů jako laser. O něco slabší než kulas-ale bez nábojů, nebo silnější než kulas ale s náboji.

2)mp5: Další zbran zase pro polici Chmatákova, silná jako Lovecká Puška- s grafikou by neměl bejt problém bylo tu dost dobrejch nápadů ( graficky) a myslím že by to i šlo ne? ;). Opět na náboje.

3) šlo by udělat motorovku? Např k těžení jako taková výkonější sekera např od skillu 50-75 to by se dořešilo. Nebo i jako zbran.

4) Chmafie- Rivalové - Nepřátelé CHBI. ( miky ví o co jde tady má důvod :P) Proč? At je sranda všude mají bejt rivalové- Dále by chtěla vládnout chmatu killovala by i PK když by chtěla.

5) Jídlo_ Když je pití mělo by bejt i jídlo např Mc Chmonald. S Happy Chmeal atd...

6)New prostředek-zvíře zaprvé nákladní chobot, nebo bych byl rád kdyby jste vrátili chmatmamuta. Dále např jiné zvíře Chmaťák- Speciální chmatákovskej prostředek šel by dostat za Quest

7) Nápad kikiho, v PK by byla jiná banka než v Normal městě a než na Ledovém. ( Víc místa atd.

8) Znova: Dal bych do chmatu vestu - zvyšovala by BUT max počet životů ( fuknce mega lékárna) nebo k čemu se já přikláním ale newím jestli to je proveditelné jako další ukazatel-armor a ten by byl např jako 100-50 hp a až by došel armor šlo by pro HP zase bych to dal např pro CHBI ale radši i pro normal chmatáky.

9) Aréna- Chmafie by pořádala závody v killo vání např sekerou byli by sázky a všechno

10) Kostel Sv.Chmatmastera - Byl by tam ten Otec blablabla jak má zlepšovat karmu. Dále by tam mohlo být podium na takové soutěže :D- Ten kostel např jen kulisa newím jestli by šel přímo asi ne...

11) Dále Listina na Webu- Sponzoři aneb ti co přispěli nad 300 nebo 500 kč taková listina slávy

12) Stromy aby šli kácet všude ne jen na rubu

Děkuju za trpělivost při čtení nápadů a čekám Váš komentář.

A taky místo starého chmatu dát na ten servr new chmat ( test)
# 1.8.2007 10.00
 

Stránky: 1 2 3 4

chmatmaster
uživatel
Obrázek
Ve hře: chmatmaster
SZ ICQ
josi: to co pisu sem je ciste a JEN muj osobni soukromej a JEN NAZOR nic vic... to co resim nebo navrhuju o tom nemas zdaleka paru protoze se bavim primo s gizmem (max jeste par lidi ktery mi prijdou normalni to vedi... mno zatim teda jen bigdragon:D ) to ze se tu ukazu jednou za cas je taky ciste moje vec protoze uz dlouho nejsem bezstarostnej fakan co celej den sedi u kompu a taha z rodicu prachy.. tak si laskave nech tydle blby keci chlapce.

Big: pokud budou jen killovat coz neni proti pravidlum tak nevidim jedinej duvod proc by mela byt proti nim zavedena nejaka "specialni" jednotka ktera bude 10x silnejsi nez jedinec promin ale kdyz budou policajti dostavat v realu na budku taky neprijde terminator na pomoc... a pokud bude problem s porusovanim pravidel od toho tu sou GMka..

a pokud jde o mena organizaci to je jen detail.. muze jich byt treba 10 a klidne 6 z nich muzou zalozit hraci...
# 3.8.2007 1.22
Master! Apprentice! Heartborne, 7th Seeker
Warrior! Disciple! In me the CHMATMASTER! :twisted:

Bajo:D
uživatel
SZ ICQ Web
J chmatmaster ma pravdu!
# 3.8.2007 7.06
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Jo! Podporuji a to hodně silně chmatmáserovi myšlenky!
# 3.8.2007 7.45
 
josi.ow
uživatel
Obrázek
SZ Web
chmatmaster: Tvůj čistě osobní soukromý názor ti nikdo nebere, ani nemůže. V reálu tě vůbec neznám a nikdy jsem netvrdil, že jo. To, co jsem napsal, vycházelo čistě z toho, jak jsem tě měl šanci poznat tady na fóru, tzn. skoro vůbec. Veřejně jsem se navíc do tebe nikdy nenavážel, svůj názor si vyměňuji pouze s několika málo lidmi soukromě, narozdíl od tebe, protože jsem ještě nezapomněl, jak jsi se choval vůči pár lidem před půl rokem. Z toho také plyne můj postoj vůči tobě. Říkám to narovinu, můžeš to ignorovat, nemusíš. Mysli si o mně co chceš, je mi to upřímně jedno. A to, že svůj čistě osobní názor prezentuješ tak, jako by to už byla pravda, je možná jenom nepochopení z mé strany, za což jsem ochotný se i omluvit. Pokud jsem tě některým ze svých výroků urazil, nemyslel jsem to tak, je to také jen můj osobní názor.
# 3.8.2007 11.43
Poslední návštěva hry: 24. 12. 2007
Poslední návštěva fóra: 15. 9. 2008
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
chmat: nazvat mě normálním mě uráží :-D.

BTW: Jasně, taky silnej důvod. V réále nejdeš do lesa na dřeva a nezačne do tebe střílet 5 12tiletých smradů z kulasu ;-)....

a, došlo někomu proč zrovna Mak a bajo podporují tenhle názor? Já to asi řeknu takhle. Když se někdo chová slušně, je u úplně jedno že má někdo kdoví jakou moc, dy´t ho se to netýká. jenže pokud se někoho něco týká a není mu to po vůli, tak řve, jako tihle dva....


a BTW: On josi to v podstatě myslí tak, že tvůj názor je v podstatě i Gizmův ;)
# 3.8.2007 13.48
Obrázek
Bajo:D
uživatel
SZ ICQ Web
Ty si myslis ze ja budem v new verzi killer? ja jen rikam ze kdys Bude CHUJ s tolkyma vlastnostami tak vsetci killeri prestanu hravat( asi tak 60% chmatu)
# 3.8.2007 13.53
 
josi.ow
uživatel
Obrázek
SZ Web

a BTW: On josi to v podstatě myslí tak, že tvůj názor je v podstatě i Gizmův ;)


Teď úplně nechápu, jak to myslíš ty, ale něco mi říká, že já to tak nemyslím.
# 3.8.2007 14.14
Poslední návštěva hry: 24. 12. 2007
Poslední návštěva fóra: 15. 9. 2008
chmatmaster
uživatel
Obrázek
Ve hře: chmatmaster
SZ ICQ
big: ze neee? ja chodim hrat airsoft a v tom lese jich po me sije treba 10 takze drz mlc! :D

bajo: nemyslim si ze lidi prestanou hrat.. v pohode staci kdyz se vymezi nejake gardzony kde se proste kilovat nebude smet (mesto atd) a vsade jinde at se to midli.. killilo se vzdycky a bude.. nejen tady ale i jinde..

ja vidim problem v tom ze hraci nemaj co delat jedina napln dnesniho chmatu je vydelat na kulas a zabijet.. kdyby se zacalo pracovat na NPC a questech lidi by todle omezili.. proste donutit je neco delat.. chces kulomet ? fajn zadny NPC ho nema takze zajdes za hracem remdou a ten rekne ze potrebuje todle a todle aby ti ho moh vyrobit ty si projdes nejakej dung tam to seberes prineses a on to skusi.. a ne ze prijdes koupis a des strilet lidi.. nebo jeste lepe stojis a prudis GMka vecnym DEJ DEJ DEJ!

josi: kdyz sem napisu ze je podle me blbost aby byla trava zelena ze modra by byla lepsi protoze tohle a tohle, neznamena ze bude trava modra.. proste jen reknu myslenku a cekam na reakci.. nic vic. A to ze svuj volnej cas venuju chmatakovu delam 1. protoze me o to gizmo pozadal 2. protoze me bavy tenhle typ "prace" a rad pomuzu.. nemastim si tady ego na 13ti letejch detech to nemam zapotrebi.. takze takhle, nic proti tobe nemam ale priste si veci zjisti nez zacnes kritizovat...
# 3.8.2007 15.25
Master! Apprentice! Heartborne, 7th Seeker
Warrior! Disciple! In me the CHMATMASTER! :twisted:

josi.ow
uživatel
Obrázek
SZ Web
chmatmaster: Zjišťování informací platí oboustraně. Tohle vzniklo asi tak, že vše uvádíš, jako by to bylo jisté, jak jsem řekl výše. To, že pak někteří jedinci vypadají, jako by tě měli za Boha, ponechme stranou, to opravdu není moje věc. Navíc máme svobodu vyznání.
# 3.8.2007 15.53
Poslední návštěva hry: 24. 12. 2007
Poslední návštěva fóra: 15. 9. 2008
chmatmaster
uživatel
Obrázek
Ve hře: chmatmaster
SZ ICQ
hehe oni me maji za boha protoze si mysli ze jim z toho neco kapne... budiz kdyz si mysli ze pochlebovanim neco ziskaji... a to ze to vyzniva jako jiste je asi tim ze si za svymi nazori stojim nic vic...
# 3.8.2007 16.05
Master! Apprentice! Heartborne, 7th Seeker
Warrior! Disciple! In me the CHMATMASTER! :twisted:

josi.ow
uživatel
Obrázek
SZ Web
chmatmaster: Dobře, necháme toho, poněkud jsme odbočili od tématu.
# 3.8.2007 16.12
Poslední návštěva hry: 24. 12. 2007
Poslední návštěva fóra: 15. 9. 2008
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
lol Chmatmastera za boha lol.... to bych radši skočil z mostu .... Nebo hodil z mostu jeho, že? :-)
# 3.8.2007 17.11
Obrázek
Bajo:D
uživatel
SZ ICQ Web
Chmatmaster!!!!! Je Rulezz!!!!!!!!!!!!!!
# 3.8.2007 17.16
 
DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web
To už stačilo, radši se věnujte tématu, i když mít Chmatmastera za boha bych taky fakt nechtěl (nic proti).
# 3.8.2007 17.22
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Za boha bych já nechtěl nikoho.
# 3.8.2007 18.28
 

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Chmatblaster a Další nápady

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.