Chmatákov online


Fórum – Chmatblaster a Další nápady

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Chmatblaster a Další nápady

MAK_obnova2
uživatel
SZ
1) New Zbran- ChmatBlaster ( př: Pro CHBI, CHUJe) náboje bych dal asi normal nebo bez nábojů jako laser. O něco slabší než kulas-ale bez nábojů, nebo silnější než kulas ale s náboji.

2)mp5: Další zbran zase pro polici Chmatákova, silná jako Lovecká Puška- s grafikou by neměl bejt problém bylo tu dost dobrejch nápadů ( graficky) a myslím že by to i šlo ne? ;). Opět na náboje.

3) šlo by udělat motorovku? Např k těžení jako taková výkonější sekera např od skillu 50-75 to by se dořešilo. Nebo i jako zbran.

4) Chmafie- Rivalové - Nepřátelé CHBI. ( miky ví o co jde tady má důvod :P) Proč? At je sranda všude mají bejt rivalové- Dále by chtěla vládnout chmatu killovala by i PK když by chtěla.

5) Jídlo_ Když je pití mělo by bejt i jídlo např Mc Chmonald. S Happy Chmeal atd...

6)New prostředek-zvíře zaprvé nákladní chobot, nebo bych byl rád kdyby jste vrátili chmatmamuta. Dále např jiné zvíře Chmaťák- Speciální chmatákovskej prostředek šel by dostat za Quest

7) Nápad kikiho, v PK by byla jiná banka než v Normal městě a než na Ledovém. ( Víc místa atd.

8) Znova: Dal bych do chmatu vestu - zvyšovala by BUT max počet životů ( fuknce mega lékárna) nebo k čemu se já přikláním ale newím jestli to je proveditelné jako další ukazatel-armor a ten by byl např jako 100-50 hp a až by došel armor šlo by pro HP zase bych to dal např pro CHBI ale radši i pro normal chmatáky.

9) Aréna- Chmafie by pořádala závody v killo vání např sekerou byli by sázky a všechno

10) Kostel Sv.Chmatmastera - Byl by tam ten Otec blablabla jak má zlepšovat karmu. Dále by tam mohlo být podium na takové soutěže :D- Ten kostel např jen kulisa newím jestli by šel přímo asi ne...

11) Dále Listina na Webu- Sponzoři aneb ti co přispěli nad 300 nebo 500 kč taková listina slávy

12) Stromy aby šli kácet všude ne jen na rubu

Děkuju za trpělivost při čtení nápadů a čekám Váš komentář.

A taky místo starého chmatu dát na ten servr new chmat ( test)
# 1.8.2007 10.00
 

Stránky: 1 2 3 4

chmatmaster
uživatel
Obrázek
Ve hře: chmatmaster
SZ ICQ
rikam JEN svuj nazor Gizmo at si to udela jak chce... ja bych jim nic nedaval pak budou vsichni rvat ze taky neco chtej... to bude moc zabava..
# 1.8.2007 19.12
Master! Apprentice! Heartborne, 7th Seeker
Warrior! Disciple! In me the CHMATMASTER! :twisted:

Bajo:D
uživatel
SZ ICQ Web
Tez si myslim.Kdys to tak beru tak na chmatu sou jen killeri.Tak statistiky online hracu budou klesa.
# 1.8.2007 19.20
 
josi.ow
uživatel
Obrázek
SZ Web

Bajo:Kdys to tak beru tak na chmatu sou jen killeri.


To je sice užitečné zjištění, ale co s tím teda chcete dělat?
# 1.8.2007 19.31
Poslední návštěva hry: 24. 12. 2007
Poslední návštěva fóra: 15. 9. 2008
Bajo:D
uživatel
SZ ICQ Web
No nwm ale kdys odstranite velky lekarny tak killeri moc nebudou a vyhodi im staci jen velky lekarny.
# 1.8.2007 20.03
 
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
nečetl jsem o tu....

Zbraně pro chuj mám naplánované, jenom aby byl čas to probrat s Gizmem. V podstatě mám CHUJ a CHBi vymyšlenou...

CHUJ maj bejt "polobozi"... A mají zasáhnout jen v KRAJNÍM případě. pokud na vás pujde mi, další krok je už jen trest od GMka
# 1.8.2007 21.10
Obrázek
chmatmaster
uživatel
Obrázek
Ve hře: chmatmaster
SZ ICQ
a ja si myslim ze kdyz chce byt clovek v takoveto "organizaci" tak by to mel byt schopny bojovnik.. vytahnout si HP nad limit a vzit si superzbran to umi kazdej idiot a budete to porad poslouchat bud ze to neni fer nebo ze chtej vsichni do CHUJe... dotovat CHUJe standartni vybavou proc ne naboju zbrani a lekaren kolik jen chcete ale nic vic to je muj nazor..
# 1.8.2007 23.15
Master! Apprentice! Heartborne, 7th Seeker
Warrior! Disciple! In me the CHMATMASTER! :twisted:

MAK_obnova2
uživatel
SZ
Souhlasím, a za i malinké porušení pravidel dát BAN ( že bigdragone :P) Uděláme protest a budeme vyhrožovat že hackneme chmat, smažeme všechno atd.. Jen doufám že nemáte zálohu :D.
# 2.8.2007 8.20
 
Bajo:D
uživatel
SZ ICQ Web
jj taky suhlasim. Zadne vyhodi!
# 2.8.2007 9.30
 
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
chmatmater: HP a spol bylo rozhodnuto předtím, než ses tu znova objevil. Ono víš, ty seš GMko, na tebe si už nikdo nedovolí. Ale zkus si někdy po té své "půlroční pauze" zahrát pod jiným nickem,,,, Potom měj teprve tydle kecy.

Jako co spíš nechápu je zbraň s mega damage pro GMka? Zbraň mi příjde v rozporu s GMkem. GM nemá zasahovat do hry, má udržovat pořádek a k tomu má příkazy.

MAK: banánem mi "nevyhrožuj". Já jednám dost fér na to, abych se ho vůbec nemusel bát.

BTW: Už zcela cháput Josiho, měl pravdu......
# 2.8.2007 11.20
Obrázek
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Já ho chápu celou dobu ( asi), a ty se chováš ve hře často nefér trochu tě moc omámila :P....
# 2.8.2007 12.04
 
chmatmaster
uživatel
Obrázek
Ve hře: chmatmaster
SZ ICQ
nerikam ze to je jednoduchy... ale kdyz chces bejt v "elitni" skupine mel bys neco proste umet.. kdyz vas budou pojizdet chodte ve vetsi skupine.. kdyz vas prijde na rub 5 tak zdrhnou... chapu ze TO BUDE TEZKY ale kdo rika ze to ma bejt lehky ? poslechni si co rikaj ted...

k te zbrani: je to spis pro efekt nikdo nebude behat po chmatakove a killit jak divej... klido se bez ni obejdu...
# 2.8.2007 12.09
Master! Apprentice! Heartborne, 7th Seeker
Warrior! Disciple! In me the CHMATMASTER! :twisted:

bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
upozornění: tady vůbec nejde o výmluvy a o to mít moc (že MAKU?). Pokud Mi gizmo (nebo ostatní z CHUJ) řeknou, že mám táhnout, bez mrknutí oka začnu hrát zase normálně.

MAK: ty s prominutím drž pysk. Skoro se ve hře neukazuješ, v testu vycházím po dobrém už pěknou dobu. To že ve stré verzi si furt pár lidí myslí, že jsou vládci chmatu, je jejich problém

Chmat: jasně, a právě proto CHUJ vznikla, já zapoměl že ty jsi četl tu diskusi ze starého fóra...
a jistě, budem chodit ve větší skupině. Tyvole, ty si to pleteš s CHBI, ne? To je to, kde jich je 50... Nás je 5, ale CELKEM. A myslíš, že budem furt v tomdle počtu onlie? Ses zblázni ne?

Účel chuj v nové verzi (v HOTOVÉ nové verzi) měl být asi takový, že bude mít dohled nad chbi a bude zasahovat jen v extrémních případech- a spíše formou trestu, než tím, že někoho zastřelím (coý zatím NEJDE)...

Jde tu o to, že CHBI jsouti, kteří mají "lovit" killery a individua. Když to nebudou dávat, mají zavolat někoho z nás (a jede má být schopnej se vypořádat se skupinou PKček). a to i jinak než způsobem kill.

Ale jesli to vidíš takhle, je mi to jedno. K čemu jsou 2 stejné organizace jen s jiným názcem? CHUJ a CHBI...

poun: chuj sice TE´D UŽ MOŽNÁ maj 2500 HP, ale CHBi má 20 členů....
# 2.8.2007 12.53
Obrázek
josi.ow
uživatel
Obrázek
SZ Web
bigdragon: Jenom bych podotknul, že těch lidí má CH.B.I. mnohem méně a jenom 7 včetně velitelů má povolání bojovník. Radši ani nebudu říkat, kolik z nich ještě hraje, to číslo by se blížilo nule.

bigdragon:chmatmater: HP a spol bylo rozhodnuto předtím, než ses tu znova objevil. Ono víš, ty seš GMko, na tebe si už nikdo nedovolí. Ale zkus si někdy po té své "půlroční pauze" zahrát pod jiným nickem,,,, Potom měj teprve tydle kecy.


Výstižné. Zatím znám chmatmastera jenom tak, že se občas ukáže, navrhuje reformy, o kterých už bylo dávno rozhodnuto úplně jinak, a zase odejde. Btw. pořád si stojíš za těmi NPC CH.B.I.?
# 2.8.2007 13.06
Poslední návštěva hry: 24. 12. 2007
Poslední návštěva fóra: 15. 9. 2008
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Josi: Ono u chbi je to tak, že vždycky nabere 10 lidí, ti toho začnou po 3 dnech zneužívat, a tak je prostě vyhází a jede se znova,,,,
# 2.8.2007 13.50
Obrázek
MAK_obnova2
uživatel
SZ
No CHBI jsou všichni ( teda skoro pajaha a huntiho jsem neviděl bezduvodně killovat) takové PKčka co toho zneužívaj. ( ok ne všichni ale je jich dost. i flizi... Zneužívá moc jak se mu zachce. )
# 2.8.2007 20.09
 

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Chmatblaster a Další nápady

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.