Chmatákov online


Fórum – Příběhy / Kroniky

Fórum » Archiv » Příběhy / Kroniky

.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
takže zakládám tento topic protoze sem jenom sem davat moje pribehy jinych hracu.
ale moc vás prosím nepiste mi sem pak by to bylo neprehledne kdybych sem dal pribeh a pod tim deset psani jestli je to hezke,hnusne a td.. a zase za tim pribeh.tak prosim nepiste mi sem jen si ctete
zatim sem nic nedam protoze je vse uz v napadech o sobote napisi dalsi a pridam to sem....
dekuji za pochopení
dne 5.1.2008 byl pridán příběh Chmatákova
dne 5.1.2008 byl přidán příběh Blacka
dne 5.1.2008 byla přidána Yetiho kronika
dne 5.1.2008 byl přidán Maniakův příběh
dne 5.1.2008 byl přidán Iglův příběh
dne 5.1.2008 byl přidán Spiderův příběh
dne 5.1.2008 byl přidán Carryho příběh
dne 15.1.2008 byl přidán Tomase.oxiho příběh



Naposledy upraveno: 15.1.2008 22.05

# 4.1.2008 21.23
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek

Stránky: 1 2 3

Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
JJ aj ten môj sa mi páči
# 5.1.2008 21.29
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
Carryho příběh
„Dobrý den.Dovolal jsem se panu Carrymu?“Zeptal se tajemný muž přes telefon.“Ano“odpověděl Carry.“Takže mám pro vás prácičku.Za 45 000Chk.Zabijte pana Medrese.“
Ano ozvalo se do telefonu.Carry šel směrem do garáže.v garáži zmáčkl tlačítko na zdi a pod ním se otevřela díra do které spadl.Dole si šel otevřít skříň , která byla plná zbraní.Vybral si sniperku a zase zmáčkl tlačítko aby vyjel nahoru.Pomalou chůzí šel do obývacího pokoje k notebooku , aby zjistil kde Medres bydlí.“Aha bydlí v občanské ulici 127.“
Vypnul notebook a šel do auta.
Po několika minutách

„No hurá!Jsem tu.“řekl Carry a pomalu se rozhlížel kam by se mohl ukrýt a odkad by mohl Medreseho sejmout.Když spatřil vysoký barák neváhal a začal na něj lézt.Medres byl zrovna doma a šel k oknu a to byla perfektní šance pro Carryho.Nabil,zamířil a PRÁSK!Sklo se začalo sypat na zem,ale Medres začal utíkat , protože Carry ho trefil do ruky a ne do hlavy.Carry rychle vystartoval z budovi aby stihl dohonit Medreseho.Medres za sebou nechával krvavou čáru jelikož měl prostřelenou ruku.Najednou Carry uviděl jak Medres leží u kontejneru a říká“Prosím nechte mě.Mám rodinu , která mě potřebuje.Prosím nechte mě žít.“Carry chvíli váhal , ale pak pomalu odešel.
Po dvouch dnech

Sakra kde to jsem?!říkal si Carry v duchu a pomalu se kolem sebe rozhlížel.“Pane Carry.Velice jste mě zklamal.Řekl jsem vám aby jste zabil Medreseho a vy jste to nesplnil.Ale Medrese stejně zemřel, protože vás sledovali moji hoši a ty ho nakonec dodělali.“
Řekl tajemný muž.“Sakra kdo jste?!Puste mě!“řekl zběsile Carry.
„A jo.Já se nepřestavil.No jméno vám neřeknu , ale můžete mi říkat Mr.Inkognito a nebojte se my vás nepustíme,my vás zabijeme!“řekl Mr.Inkognito a odešel.
Carry se snažil dostat z řetězů , ale neměl moc síly a tak nemohl řetězy urvat ze zdi.Najednou někdo rozbil okno a vlezl dovnitř.“Hej ty!Jmenuješ se Carry?“řekla tajemná osoba“Ano jsem!“Odpověděl Carry.Osoba přišla k Carrymu a rozbila mu pouta.Carry se zvedl a šel za osobou , ale rychle se odevřeli dveře a dovnitř vtrhl nějaký muž a vrhl se na Carryho.Carry mu dal pěsti a odkopl ho od sebe.Než se muž zvedl tak už byli pryč.Carry s neznámou osobou šli přes zahradu a mířili k díře v plotu.PRÁSK!Nějaký strážce vystřelil po Carrym ale netrefil a toho Carry využil.Vzal kámen a mrsknul ho po strážcovi.Strážce padá k zemi a Carry utíká dírou v plotě.
Po dvouch hodinách

„A kdo jste?“řekl nedočkavě Carry.“My?My jsme ochránci pana Medreséva a když nám Medresév řekl že jsi ho nechal žít tak jsme ti vyjeli na pomoc.Mimochodem já jsem Katie“řekla Katie.“Ale mě řekli že Medreséva zabili.“odpověděl Carry.“No to si myslí jen oni ale on měl neprůstřelnou vestu a tak přežil.“
U parku Carryho vyložili a odjeli.Carry nechal nájemných vražd a je normální občan aspoň si to všichni myslí J
# 5.1.2008 22.57
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Spider a kladivo lollollol, pastelky bych bral eště, ale kladivo lollol
# 5.1.2008 23.37
Obrázek
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
Příběh Tomase.oxi

V knihách o starých dějinách se vypráví 

Před několika tisíci lety vládl Sir. Marloc,měl vždy po ruce zářivou holi, která mu dávala odvahu a sílu.Jelikož tato hůl byla vzácná tak ji chtěl každý národ včetně rodu Vendelírů.
Rod Vendelírů začal útočit na Marloca.Marloc věděl , že nepřežije a tak dal hůl svému nejvěrnějšímu poslovi , aby ji zakopal někde hluboko v podzemí , a tak posel učinil.
Současnost

„Hej Tomasi!Našli jsme nějakou hrobku.Pojď sem.“Zvolal jeden kopač z podzemí.Tomas nečekal a začal lézt po laně do hrobky.CVAK ozvalo se z hrobky a vznikla obrovská záře.Tomas netrpělivě hleděl do bedny a spatřil tam ležet mapu.“Cože?!Já se vleču několik kilometrů , abych našel svatou hůl Marloca a najdu nějakou mapu?!“Zařval naštvaně Tomas a začal rozbalovat mapu.Po chvíli se mu vykulili oči co spatřil na mapě.
„Podle této mapy je hůl na druhem konci světa.“Řekl Tom a začal lézt z hrobky nahoru.
V městě Chmatákov 

„Jak to myslíš že jsi tu mapu ukázal McMortymu?!To je největší zabiják Chmatákova a určitě už je na cestě za holí!Musíme ihned vyrazit“Řekl Tomas Mortymu a rychle běžel k lodi ,aby se vydal na cestu.Po několika hodinách na moři, spatřil Tomas neznámou loď , ale bylo mu jasné , že je to McMorty.“Plnou parou k támhleté lodi a nabýt zbraně!Vybadá to na pořádnou bitku“Zařval Tomas a zle se usmál.PRÁSK.ozývalo se na obouch lodí.“Tento poklad je můj a ne tvůj Morty!“Zařval Tomas a střelil Mortyho přímo do srdce.“Tome zdá se že jsme je zabili!“Řekl nějaký muž a začal přestupovat zpět na svou loď.
loď s Tomasem se rozjela k pobřeží kde je údajně zakopaná svatá hůl.
Po několika hodinách

„Vemte lopaty a začněte kopat všude kde je to možné!“řekl celé posádce Tomas a začal kopat na pobřeží.Byla to dlouhá doba a všichni už si mysleli že to nikdy nenajdou když najednou „Tomasi!Tomasi!Něco jsem našel!“ozvalo se v dáli.Tomas se rozeběhl za hlasem a spatřil obrovskou záři.Tomas pomalu přišel k dřevěné truhle a začal se ohýbat pro hůl , která tam ležela.“To co jsme hledali..Jsme našli!“Zařval Tomas a pozvedl hůl nad hlavu.Všichni volali hurá!Když si vychutnali nalezeného předmětu tak zamířili na loď , aby mohli odjed domů

Tomas má hůl pořád doma vystavenou ve skle na poličce a teď hledá svatý grál.
# 15.1.2008 22.03
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
!Supreme!
uživatel
Obrázek
Ve hře: Suprreme/Supreme/TheGame
SZ
No tenhle se ti poved i nepoved už se mi to zdá vše na stejnym smyslu ... už to neni nic novýho...:'(:-|
# 15.1.2008 22.26
Obrázek
Obrázek
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
dyt je kazdý príbeh jiny:D
a dkyz se ti to nelíbí tak to necti ja te nenutim to cist :)
# 16.1.2008 16.17
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
tomas.oxi
uživatel
SZ ICQ Jabber Skype Web
Aspire fakt diky mazec..je to cooool..:-)
# 17.1.2008 21.23
Narodil ses jako originál, neumírej jako kopie...
Obrázek
JFK
uživatel
Obrázek
Ve hře: (_._)
SZ Mail ICQ Skype

.!...Aspire...!.:Příběh Tomase.oxi

...„Jak to myslíš že jsi tu mapu ukázal McMortymu?! Řekl Tomas Mortymu...


Nějaká schoda jmen?:-D
# 17.1.2008 21.28
 
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
sry jsem se nechtěně přepsal :D
# 17.1.2008 21.36
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
pan Losos
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Aspire mě by jen zajímalo odkud to kopčíš...:-)
# 17.1.2008 21.50
Áj níd mór drags! :idea:
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
doufám že to byl vtip!
# 17.1.2008 22.28
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
!Supreme!
uživatel
Obrázek
Ve hře: Suprreme/Supreme/TheGame
SZ
Mu to někdo píše :D Vždy někomu zaplatí ... at mu to napíše vid ? ;-)
:-D
# 17.1.2008 23.24
Obrázek
Obrázek
fausters
uživatel
Ve hře: usamabin vládyn
SZ Web
to je vymaštěnost jedina tva kronika ktera se mi líbila byla tvoje prvni a ta o zrozeni chmatákova jinak žádná
# 21.1.2008 18.25
Obrázek
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
fausters:nikdo te nenutí to číst :)
# 21.1.2008 18.40
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
fausters
uživatel
Ve hře: usamabin vládyn
SZ Web
jo ale kdys si to nepřečtu tak muzu pryt o něco dobryho jak sem rykal asi 2 znich byli dobry
# 21.1.2008 18.59
Obrázek

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Příběhy / Kroniky

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.