Chmatákov online


Fórum – Příběhy / Kroniky

Fórum » Archiv » Příběhy / Kroniky

.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
takže zakládám tento topic protoze sem jenom sem davat moje pribehy jinych hracu.
ale moc vás prosím nepiste mi sem pak by to bylo neprehledne kdybych sem dal pribeh a pod tim deset psani jestli je to hezke,hnusne a td.. a zase za tim pribeh.tak prosim nepiste mi sem jen si ctete
zatim sem nic nedam protoze je vse uz v napadech o sobote napisi dalsi a pridam to sem....
dekuji za pochopení
dne 5.1.2008 byl pridán příběh Chmatákova
dne 5.1.2008 byl přidán příběh Blacka
dne 5.1.2008 byla přidána Yetiho kronika
dne 5.1.2008 byl přidán Maniakův příběh
dne 5.1.2008 byl přidán Iglův příběh
dne 5.1.2008 byl přidán Spiderův příběh
dne 5.1.2008 byl přidán Carryho příběh
dne 15.1.2008 byl přidán Tomase.oxiho příběh



Naposledy upraveno: 15.1.2008 22.05

# 4.1.2008 21.23
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek

Stránky: 1 2 3

XmenT
moderátor
Obrázek
Ve hře: XmenT
SZ Mail Skype
Myslíš tím i kroniky?
# 4.1.2008 21.25
Safri: V jednoduchosti je síla.
Obrázek
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
jj diky za upraveni Xmente.
# 4.1.2008 21.27
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
Smacker
uživatel
Obrázek
Ve hře: Smacker, 5m4ck3r
SZ Mail ICQ
Blacku, dej sem všechno, co jsi naspal, ať už to je na fóru, či ne, a popros mikyho, nebo někoho, aby tu mazal všechny komantáře... prostě aby to bylo jenom na čtení, a nikdo jiný tu komentáře nemohl dávat... něco jako lock, ale ty tu budeš moct připisovat.
# 4.1.2008 21.46
 
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
Chmatákov
Před několika tisíci lety…V dobách faraonů když vládl v zemi zvané Chegit faraón Ar-gelityval tak byli kruté podmínky..Bylo vyhoštěno na pospas smrti několik set lidí a také tři řemeslníci:Gizmo,Spid3r a DJ Miky.A o těch je náš příběh
Gizmo a spol. měli prokletí že nikdy nezemřou…Bylo to pro ně utrpení…..
Když došli na místo zvané Chromova hrobka tak si Gizmo řekl , že ho nebaví pořád chodit a navrhl že by mohli založit vlastní město…Spid3r souhlasil , ale Miky váhal ale na konec kývl že ANO
Současnost
„Hej Miky podej mi to kladivo!”zařval Spid3r když chtěl zatlouct hřebík do budovy jménem Bar.“Hej kluci vedu nám pomocníky!!!!“zařval Gizmo a za ním se rozeběhlo několik silných mužů
„Tohle je BigDragon,Sam,Chmatmáster,Sonny a Blizzy..Rozhodli se že nám pomůžou“
řekl Gizmo a začal podávat nástroje Samovi…
„No hurá!konečně už máme nějaké ty pomocníky.To ta práce půjde hned rychleji“Řekl Miky když podával kladivo Spid3rovi..
O několik dnů později
„No super!Konečně jsme dodělali pár domů a můžeme sem vzít pár lidí“Zařval Blizzy od rybárny na Sonnyho..Sonny se hned rozeběhl za Gizmem ,aby mu řekl tu užasnou novinku..
Postupem času začali přibývat nové budovy a obyvatelé,ale problém pořád zůstal…Nikdo z nich nevěděl jméno pro toto městečko.Až jednoho dne se domluvili na jméně…Chmatákov…
# 5.1.2008 11.17
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
Zrození Blacka
Rok po Roku jezdili do města zvaný Chmatákov killeři kteří si chtěli užít lovení chmatáků.Bohužel se jim nikdo nechtěl postavit a tak museli chmatáci snášet tyto kruté časy…Umírali Děti a ženy…Muže dávali do Nápraváku, aby je proměnily v killeri…
Pokud se někdo skoušel postavit těmto krutým killerům tak byl zabit a zakopán v bažině!
Naštěstí bůh bedlivě sledoval tyto zlé časy , a tak se rozhodl to ukončit…
Když killeři odjeli z města Chmatákov tak všichni chmatáci přišli do baru , aby zjistili kolik jich přežilo…Najednou se ozvalo „Obyvatelé města Chmatákov posílám vám skupinu Hrdinů , kteří vám pomohou v bitvě proti killerům a ukonči tyto zlé časy!“
O pár minut déle
Když chmatáci zjistili všechny škody tak se najednou rozzářila obloha a z nebe se sneslo 5 Chmatáků…
„Dobrý den obyvatelé chmatákova!Byli jsme sesláni bohem , abychom vám pomohli…Já jsem Black a toto je Atac,Yeti,159 a Jazz…Jsme z rodu Blood Ravens a budeme se snažit vám pomoci”
kolem 20 hodiny
Byla temná noc když si Chmatáci s klanem Blood Ravens vyprávěli o temných killerech…“Áááááá“ozval se z pouště ženský hlas…Klan Blood Ravens nečekali a tasili zbraně…vyšli ven postupně….a stoupnuli si do řady vedle sebe a připravovali se…Jelikož Yeti dokázal mluvit se zvířaty tak poslal na poušť Chmatopíra , aby to tam prozkoumal…po několika minutách se chmatopír vrátil bez křídla k Yetimu.Yeti se rozlobil a začal s křikem běžet k poušti a celí klan za nim jelikož mu museli pomoci,ale raději chtěli počkat…
Vlezli na poušť kde ležela ta dívka a u ní hnusný upír a za ním ti hnusní killeři…yeti neváhal a pustil se do upíra….upír po několika sekundách padl na zem a tak se do boje pustili všichni!Po několika zásazích se ozvalo „Áááááá!Pomoc Blacku!”Black neváhal a přiběhl k Yetimu který volal o pomoc…Yeti zemřel Blackovi v rukách…Celí klan se zastavil a každý člen začal zářit nějakou barvou…Black-černou,Atac-rudou,Jazz-Bílou,159-Modrou
Všichni členové dostali obrovskou sílu a jejich životy se zdvojnásobili a zbraně byli učinější…
Killeři padali jeden za druhym až najednou z dáli pouště se vynořila velká příšera s křídli a ostny na zádech!Příšera se jmenovala Garadril a vyskytovala se pouze v pověstích nikdo nevěděl že opravdu existuje!
Bojovníci se dali na útěk protože věděli že tu příšeru nemůžou dát!159 byl moc pomalí takže ho Garadril dohonil a roztrhal…Bojovníci museli utíkat dál až doběhli k baru…Bojovníci už nemohli takže museli bojovat aby aspoň zemřeli v boji…Garadril k nim doletěl,ale najednou z baru vyšli obyvatelé chmatákova a řekli „Vy jste nám pomohli ted mi pomůžeme vám”
Strhla se velkolepá bitva…Bylo jasné že to nemůžou vyhrát , ale najednou Black vytáhl hůl od samotné smrtky,ta hůl je nejsilnější na světě!Black začal utočit na Garadrila…po čase Garadril padl a všichni spadli na zem únavou…k zemi sestoupil bůh a řekl „Blacku je váš čas jit zpět do nebes…”Black se tvářil zklamaně , ale řekl bohu „Bože,nech nás v tomto městě ,abychom dál bránili chmatáky..”Bůh kývl a zmizel…
# 5.1.2008 11.33
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
Yetiho kronika
Bylo kolem 11 hodiny když bůh vstal z postele aby se podíval co se děje v městečku zvané Chmatákov.“A sakra zase řádí ti hnusní killeři…Musím s tim něco udělat”
Když pominulo chladnokrevné killování ve chmatu,tak se obyvatelé sešli v baru , aby zjistili škody…Bylo to drsné killování jedno z největších..Lidé už nevěděli jak dál a tak se chtě přesídlit do jiného městečka zvané Chtekoblín, ale najednou se ozvalo „Obyvatelé města Chmatákov posílám vám skupinu Hrdinů , kteří vám pomohou v bitvě proti killerům a ukonči tyto zlé časy!“Lidé byli zvědaví co se asi bude dál dít…trvalo to několik hodin než se najednou rozzářila obloha a z nebe sestoupilo několik Bojovníků…Lidé hned zjistily že to jsou ti bojovníci kteří mají zachránit Chmatákov a tak je zavedli do baru kde si natočili pivo a povídali si o těch zlích časech…Když najednou se ozvalo z venku“Áááááááá!“.Hrdinové neváhali a vtrhli za sebou ven z baru a stoupli si v lajně vedle sebe..Jelikož Yeti byl obdarován sílou mluvit se zvířaty tak přivolal svého věrného Chmatopíra , aby prozkoumal situaci…Po několika sekundách z pouště vyletěl chmatopír bez jednoho křídla a nechutně od krve…Byl to Yetiho nejlepší pomocník a tak neváhal a vběhl do pouště…Chvíli čekal na poušti než dorazí jeho věrní společníci , aby mu pomohli..Když přiběhli ostatní bojovníci z klanu Blood Ravens tak uviděli něco tak hnusného co nikdy dřív neviděli…Upír si klekl k ženě která řvala a kvůli které vyběhli z baru..začali pomalu vypíjet krev z její bledé kůže..
Yeti nečekal a pustil se do upíra…Yeti byl tak rychlí že upír nestihl říct Au!Jelikož killeři cítili mezi sebou bolest tak hned přijeli a vytasili zbraně a připravili se k boji…Strhla se veliká Bitva…Po několika zásazích byla osudná chvilka…Yeti pozabíjel hodně těch hnusných killerů a myslel si že jsou na něj slabí a tak zamířil přímo k Veliteli Bargosovi!“Hej ty bezedný červe pojď na mě ty srabe!zabíjíš děti a ženy!Ted zemřeš“Vykřikl Yeti a vytáhl druhý meč…
Mezi nimi se strhla neuvěřitelná bitka…Chvilku to bylo nerozhodně ale pak ten hnusný velitel killerů použil kouzlo na vyvolání dvou ocasého červa!Yeti se ihned do červa pustil.Červ se nechtěl dát ale na Yetiho nestačil tak ho skoušel zakousnout.Yeti první ráně uhýbá ale hned na to byl zasažen do levé nohy a tak spadl a jeden meč mu odletěl a zabodl se do země.Červ už se napřahoval že ho sežere a yeti jen koukal co se sním stane ale najednou do červa přesně do krku vletěl šíp od Jazze…A další šíp,který červa dodělal.Yeti neváhal a chytil pevně svůj poslední meč a dobelhával se k Bargosovi!Velitel sestoupil z chobota a chopil se svého meče.Yeti na nic nečekal a pustil se do něj…Po chvíli velitel Yetiho odhodil,ale yeti se nevzdával a rozeběhl se a vyskočil.Letě vzduchem jako Chmorel a mířil přímo na Bargosu.
Bargosa pevně uchopil svůj meč a rozmáchl se a Yetiho přesekl u břicha.“Blacku!Pomoc!“
Black přiběhl k Yetimu pevně ho uchopil , ale bylo pozdě a Yeti zemřel…
„Kde to sem?!”říkal si v duchu Yeti , protože kolem sebe vyděl tmu.
Z dálky k němu přicházela nějaká postava.“Ahoj Yeti.Jsem Anna a chci ti oznámit že jsi zemřel ale ty jsi ten z klanu Blood Ravens že?”
„Ano jsem!Co se mnou uděláš?”řekl Yeti a ohlídl se kolem sebe…
„Vzhledem tomu že jsi byl poslán bohem tak ti daruji život a pustím tě na zem.”
Řekla Anna a řekla nějaké slůvka….Yeti se probral na poušti a kus od něj ležel 159…Rychle k němu přiběhl a dal mu nápoj který neustále nosil u sebe kdyby se někomu něco stalo…
159 se hned probral a říkal „Ahoj…Kde jsou ostatní?pamatuji si jen to že jsme utíkali a něco mě popadlo a dál si nic nepamatuji…”Yeti se rozhlídl a vyděl stopy u přechodu a popadl 159 a běžel s nim k městu..Zanedlouho doběhli k městu kde stál zbytek Klanu Blood Ravnes a obyvatelé.“Oni to přežili!Joooooo.”zařval Jazz a popadl je…po čase k nim přiběhl i Black a Atac…Bojovníci v městě Chmatákov žijí až do ted a Chrání obyvatele!
# 5.1.2008 12.18
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
Maniakův příběh
V městečku zvané Chmatákov žily dva bratři,kteří mezi sebou stále bojovali na život a na smrt!
„Dnes zemřeš Maniaku!”Zavolal na něj jeho zlý bratr Opretlis.“Hahaha!To si jenom myslíš“
Zařval na něj Maniak a vzal si pod kabátem do ruky magnumku,protože čekal nějaký útok.
Opretlis nečekal a vytasil brokovnici a snažil se zamířit.PRÁSK ozval se zvuk od Maniaka a kulka mířila k Opretlisovi.Opretlis ji dostal přímo do ruky, takže upustil brokovnici a utekl někam do pustiny.
O rok později
„Ahoj Marry!Jsem doma zlatíčko.“Zavolal Maniak když přišel domů , ale nikdo mu neodpovídal a tak zavolal znova…Pořád nic , ale najednou vyděl něco z čeho mu vypadl dech.V kuchyni byla jeho manželka úplně od krve a pořezaná a u ní ležel papír…Ahoj bratříčku!Tak jsem se vrátil.Kdybys věděl co jsem musel prožít bez ruky sám v nebezpečné pustině.Já vim že nevíš jaké to je , ale neboj brzy to poznáš…
Maniak se celí zachvěl a napadlo ho že ho jeho bratr sleduje, a tak vzal chobota a uháněl k nemocnici , aby stihl pomoci Marry.PRÁSK ozvalo se poblíž banky.PRÁSK ozvalo se opět u banky.Maniak to nevydržel a jel se tam podívat co se děje.Vyděl tam postavu se železnou rukou,dlouhými vlasy a černý kabát.Pak Maniakovi došlo že to je jeho bratr!
Maniak se rozeběhl směrem k Opretlisovi ,ale Opretlis se otočil a maniaka chytil a přehodil ho za sebe a sednul si na něj.Mával kolem jeho hlavy kudlou , a potichu říkal“Já ti říkal že ti ukážu jaké to je“Pomalu se Opretlis napřahoval s kudlou , aby Maniaka zabodl.Maniak už vyděl jak umírá , ale najednou do Opretlise někdo vrazil a srazil ho z Maniaka..Byli to členi CH.B.I.Maniak vstal a šel pomalím krokem k Opretlisovi a pomalu říkal“Takže co s tebou udělám???Ano už to mám hodíme tě do nápravného ostrova je tam už hodně killerů a ty mezi ně zapadneš.“CH.B.I neváhali a odnesli ho do nápraváku.Maniak se s vraždou Marry srovnal , ale byli to pro něj zlé časy , ale ted je Šťastný občan Chmatákova a žije s radostí.
# 5.1.2008 12.41
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
Iglův příběh
„Banka Renkgolden měla 8 zaměstnanců,6 bylo u přepážky a 2 byli poldové.Banka má dva hlavní vchody a žádný okna.V bance jsou dvě kamery,jedna u vchodu a druhá nad přepážkami“opakoval si Iglú když jel na svém chobotovi směrem k bance Renkgolden.
V cestě nebyla žádná překážka tak měl klidnou cestu až k bance…
O pár minut později
„Všichni si lehněte na zem!“zařval Iglu když vlezl do banky s pistolemi v ruce.Prásk!Prásk!…dva poldové padali k zemi s prostřeleným břichem.
„Jestli mi nedáte všechny prachy do téhle tašky tak budu před vašima očima zabíjet nevinné lidi!“Paní na něj zděšeně koukala „Na co čekáš?!“zařval netrpělivě Iglu a mířil na ni pistolí.Prásk!Paní letěla k zemi s prostřelenou hlavou.Iglu nemyslel na to že by ta paní mohla mít rodinu.prostě ji bez milosti zastřelil.“Hej ty vstávej.Do téhle tašky mi dáš všechny prachy co tu jsou,nebo tě čeká to samí to co tu paní!
Chlap neváhal a šel k trezoru nabrat prachy.Zanedlouho se z trezoru vrátil s plnou taškou prachů a hodil je Igluovi.Iglu pomalu s úsměvem na obličeji odcházel ale najednou slyšel houkačky policejních aut.Zmateně koukal co bude dělat , ale nic ho nenapadalo.Ale pak se trošku pousmál a zlým pohledem se podíval na toho chlapa“ Budeš můj rukojmí!Doufej že to budou hodní poldové a nechají mě spokojeně jít!“
„Iglu nemáš žádnou šanci odsud odejít!jsi v pasti.“ Zavolal z venku šerif Montingel.
Pomalu se začali otevírat dveře od banky a z nich vylezl muž a za ním byl schovaný Iglu.
„Nechte mě jít a já mu nic neudělám!“pomalu , ale stručně mluvil Iglu na policisty.Ale najednou ten muž dupnul Igluovi na nohu a loktem ho praštil do břicha.Druhou rukou mu vzal pistol a mířil na něj a při tom povídal „Vybral jsi si špatnou banku…Pracuji pro CH.B.I ale to ty jsi nemohl tušit protože mě nedávno přijmuli jako agenta.“
U soudu
„Pane Iglu jste si vědom toho co jste udělal?“Ptala se ho soudkyně.“Ano vím co jsem udělal a chci za to nést následky a za jak dlouho mě pustíte?“
„Pustíme vás zřejmě za 4-6 let“řekla soudkyně a bouchla kladívkem a odešla…
# 5.1.2008 13.05
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
iglu5
zablokován
Obrázek
Ve hře: V CH2: Mazlíček, Kozel
SZ Mail ICQ Skype Web
juuuuuuuu děkuju
# 5.1.2008 13.59
Obrázek
Prodám účet na ofíku za 200,- Kč!!
100 lov, 100 ochoč., 45 meditace, 60 obratka, VIP a jako bonus:
150 000 Chk a bílá sniperka!
LUS
uživatel
Obrázek
Ve hře: SpideR-X2,Imrer
SZ Mail ICQ Jabber Web
Na to by jsi neměl být pyšný lol
# 5.1.2008 14.08
Elita je již uzavřená!
Fumaster
zablokován
Obrázek
SZ ICQ Web
Ty teda jedeš D:
# 5.1.2008 14.12
 
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
Spiderův příběh
Před sedmi lety

„Zavolejte posily!Ten oheň neuhasíme sami!“Zařval Hasič Mckonlík a běžel si pro vysílačku.Po několika minutách přijeli na to místo dva hasící vozy a jedna sanitka.Mckonlík v hořícím baráku něco slyšel a tak se tam odvážil vejít.Hned jak vešel do dveří na něj málem spadl veliký hořící trám , ale naštěstí uskočil do vedlejší místnosti kde leželo dítě.Mckonlík neváhal a dítě si vzal do náručí a zakryl mu hlavičku.Mckonlík nevěděl kudy ven a tak proskočil oknem ven a dítě rychle schoval do auta.Když barák přestal hořet tak dítě odvezli do nemocnice aby ho vyšetřili.“Pane Mckonlíku bohužel tomu dítěti nemůžeme pomoci zítra zřejmě zemře , ale najednou se stala nečekaná věc.Dítě pomalu otevíralo oči a pomalu říkalo“S-P-I-D-E-R“.Mckonlík pochopil že se tak zřejmě bude jmenovat a tak mu začal říkat Spider.
Současnost

„Spidre musíš dojít nakoupit už nám došli brambůrky a pivo.Dojdi do obchodu Chpotraviny.“
Spider nečekal a popadl peníze a běžel do krámu.Když tam doběhl tak ho prodavačka pozdravila a zeptala se jak se má Mckonlík.“Ale jo má se dobře, ale pořád pije pivo a mě už nebaví mu dělat otroka“Smutně se zatvářil a dal do košíku pivo a brambůrky.“Pomóc!Pomozte mi někdo!“ozývalo se z baráku hned naproti.
Spider neváhal a hned se šel podívat do baráku odkud někdo volal.Volání bylo čím dál silnější když vystupoval po schodech nahoru.Najednou uviděl odevřené dveře a tak se tam šel podívat.Hned naproti stál nějaký chlap s kudlou v ruce a u něj žena.Spider pochopil že ji ten chlap něco chce udělat a proto ho popadl a odhodil na chodbu.Pomalu se k chlapovi začal přibližovat když chlap najednou s kudlou v roce bodl Spidera přímo do břicha.Spider se skácel k zemi a chlap se vrátil k ženě.Chlap se snažil zmlátit ženu ale pak najednou mu někdo poklepal na rameni a on se otočil.Za nim stál Spider s napřaženou rukou sevřenou v pěst.Bum! Muž letěl k zemi. „Jsem Kirsten.Děkuji ti za záchranu a kdo jsi ty?A jak to že jsi přežil bodnutí do břicha?“Ptala se žena s údivem v obličeji.“Bude pro tebe lepší když nebudeš vědět jak se jmenuji“Řekl Spider a odešel ze dveří.
O pár dnů později

„Právě v ulici Goodfether probíhá vydírání.V domě je ozbrojený muž a jeho rukojmí je celá rodina Montegrů.Policisté nevědí co mají dělat.Hodil by se nějaký zázrak!“5ekla žena na kanále „Policejní zásah“.Spider věděl že to je šance jak zjistit jestli je fakt nesmrtelný , nebo jestli to byla jenom náhoda.Rychle si vzal kolo a jel směrem k rodině Montegrů.
Když tam dojel tak mu policie řekla že tam nesmí ale Spider se tam prostě musel dostat tak přelezl plot a pomalu se dostal přes garáž do baráku.“Drž hubu , nebo ti ustřelim hlavu“Zařval tajemný muž zřejmě z obýváku.Spider nečekal a vešel do místnosti.“Hej už ani krok nebo ti vystřelim mozek z hlavy!“Zařval muž na Spidera.“Klidně si posluž!“řekl v klidu Spider a rozeběhl se proti muži.Muž nečekal a vystřelil do Spidera.Spider se jen otřásl a běžel dál.Skočil po chlapovi a dával mu jednu pěst za druhou.Když chlap ležel na zemi ta Spider řekl“Já jsem Spider.Tak si mé jméno pamatujte!“
# 5.1.2008 20.36
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
derbo
uživatel
Obrázek
Ve hře: derbo,...
SZ Mail Jabber Skype Web
udelas i mne pls lol
# 5.1.2008 20.43
Obrázek
LUS
uživatel
Obrázek
Ve hře: SpideR-X2,Imrer
SZ Mail ICQ Jabber Web
¨Jéé to je pěkné díky...
# 5.1.2008 20.43
Elita je již uzavřená!
dogline64
uživatel
Obrázek
Ve hře: dogline164
SZ
.!...Aspire...!. jen tak dal mas ty príbehy a kronyky dobré moc dobré:-D:-D:-D:-D
# 5.1.2008 20.52
Obrázek
Obrázek

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Příběhy / Kroniky

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.