Chmatákov online


Fórum – ostep a nemoc

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » ostep a nemoc

Vlnas
uživatel
Obrázek
Ve hře: Yeti , Dessmond
SZ
1, Co tahle kdyby obcas prisla morová epidemie
Přisla by jako vichrice ( pouze někdy- tak jednou za 1 měsíc) a ten kdo je prave pripojen tak je nakazen ( ubiralo by mu HP a snizovalo by skilly) budeš vylecen pokud nejaké zenské prineses 500 jedovatych bobulí ( neco jako quest)

2,Jak všichni víte, tak zbraně pro lovce je nejmín. Mám pro něho nový zbran. Ostep
a,
- stojí 5000 chk a ubira 60 HP - a muzeš pouzivat jak dlouho chceš
- požití vezmes ostep do ruky a klikneš 2x na hrace na kterého chceš zranit a ostep by vyletel z ruky a letel by k hraci. ( hrac pokud je rychlej, tak může tomu uhnout.) Když někoho zasahneš tak by ten ostep lezel pod nim. a Pokud neumre tak si to muze sebrat. Tak doporucuji pouzit na hrace s zivotem min nez 60

b,
stojí 500chk a ubira 50HP a je na 1 požití

- tím muzeme kombinovat s novým skillem síla.
http://forum.chmatakov.cz/tema/1654-skill-sily

Oštepy muzou vyrabet remdy. ( POUZE NA POUZITÍ)

1, drevené - ubira 10 - potřebné veci. naradí na výrobu a dřevo
2, s kovovým hrotem- ubira 30 - potřebné veci. naradí na výrobu a dřevo, soucastky
3, s kovovým hrotem a jedem- z jedovatych bobulí ubira 30 - potřebné veci. naradí na výrobu a dřevo, soucastky a bobule



Naposledy upraveno: 4.1.2008 7.55

# 3.1.2008 21.49
Obrázek

Stránky: 1 2

nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
ne nelíbí se mi to ja bych udělal že oštěp by byl na více použití že kdyby si do něho střelil a on umřel že by si je vzal a pooužil ale šli by použít maximálně 10
# 3.1.2008 21.50
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
Vlnas
uživatel
Obrázek
Ve hře: Yeti , Dessmond
SZ
OK mas pravdu. drobná úprava.
# 3.1.2008 21.52
Obrázek
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
a nebo taky udělat jeden balíček oštěpu by stál třeba 1000 a bylo by v tom 5oštěpu a každý byse dal použít je 7co yv an to
# 3.1.2008 21.56
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
SiduS
uživatel
Obrázek
Ve hře: SiduS
SZ
Mě se to nezdá když už tak bych tam dal MOR a všichni by umřely a byl by konec a je to a ne jakou 5 minutovou nemoc xD xD xD
# 3.1.2008 22.21
 
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Oštěpy by se mohly vyrábět na rubu,záleželo by na tom,jestli byste chtěli kopí s kovovým středem ( v tom případě by byly potřeba součástky ), nebo normální dřevěný oštěp ( ten by se dal třeba vyřezat )
# 3.1.2008 22.51
 
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Ten nápad na nemoc si hážu do bookárku. odkážu na něj při finishi "projekut".lolMohlo by to být jako dlouhodobý quest.;-)
# 4.1.2008 6.37
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Vlnas
uživatel
Obrázek
Ve hře: Yeti , Dessmond
SZ

nations:a nebo taky udělat jeden balíček oštěpu by stál třeba 1000 a bylo by v tom 5oštěpu a každý byse dal použít je 7co yv an to



Ne, tahle moc velká výhoda pro lovce. Takže jsem celou dobu přemýšlel a tady je moj konečný nápad.
# 4.1.2008 7.50
Obrázek
koz€Ł
zablokován
Obrázek
Ve hře: iglu(chmazka)
SZ Mail ICQ
ten MOR je dobry ale ubiralobito kilik hp?? a ty skilli je blobost prostě jen hp abil bi naky lekar a mohl bi lecit jako lecitel bila bi naky lek ktery bise spolkl a bil bich zdravi:-)
# 4.1.2008 12.12
 
Lamička
uživatel
Obrázek
Ve hře: Lamička
SZ ICQ
to s tim ostepem je good ale to druje je blbost
# 4.1.2008 13.54
lamy jsou prostě best sice vim že jsem s tim trapnej ale je to pravda:-)


http://www.lama-tym.unas.cz/
XmenT
moderátor
Obrázek
Ve hře: XmenT
SZ Mail Skype
Ježiš ten mor je podle mě blbost.Budu mít 2 HP příde mor umřu a šup,věci ze mně vypadnou...
# 4.1.2008 14.03
Safri: V jednoduchosti je síla.
Obrázek
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Nebude mor, budeš mít 2 hp, někdo přijde, střelí tě, umřeš a šup, věci vypadnou :)
# 4.1.2008 14.20
 
Smacker
uživatel
Obrázek
Ve hře: Smacker, 5m4ck3r
SZ Mail ICQ
Je to aspoň něco nového, co se může vyrábět... A ty oštěpy by se měly dělat pouze z dlouhých klacků, které může rubat řemda od skilu 85(myslím)
# 4.1.2008 16.31
 
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Nebo by se mohly dát vyrubat ještě větší klacky,od skillu 100 by se nechal vyrubat jen hodně zřídka.
# 4.1.2008 16.33
 
Berny
zablokován
Obrázek
SZ Mail ICQ
Oštěpy sou dobré ale MOR je -bigdaddy - na ho....uby :))

//Big Daddy: houby není sprosté slovo, to cenzurovat nemusíš :) ja chtel napsat hovno ale aby to nebylo tak //vhodne// tak sem napsal ho...uby xDxD ( tak mi to neupravuj xDxD)



Naposledy upraveno: 5.1.2008 23.10

# 4.1.2008 16.42
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[
Smacker
uživatel
Obrázek
Ve hře: Smacker, 5m4ck3r
SZ Mail ICQ
To jako kdyby jsi ty houby snědl, tak by jsi chytil mor?
# 4.1.2008 16.43
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » ostep a nemoc

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.