Chmatákov online


Fórum – oprava

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » oprava

kristyna
uživatel
Ve hře: -÷-atac-÷- , †.JE®®Y.† ,
SZ Mail
1)napadlo me jak kdyz ma predmet malo procent tak v new verzi si proste clovek pocka ja nv 3 hod na nejvis nez gizmo neco upravi a ma 100 procent ale v odl nedela upravi a tak me napadlo ze by remdove mohli predmety upravovat pomoci napriklad (kladivo , vrtacka ) 2000 chk- jedno z toho ...
5)a kupovali by se sroubky naprklidad (10 sroubu - 150 chk ) a jeden srbou by pridaval ja nv podle skillu kdo by mel 100 ( jen remda ) by to pridalo 50 procent ...
7)a tak ruzne ( castky a procenta jen priblizne ...)


2)taky nechapu co vsichni mate z penize v bance kdyby kdyz vas nekdo kill ste prisli o chk tak to chapu ale takhle proc to stezovat ?

3)dale prut se da vykoupit za 3 chk a stoji 30 chk ...( za deset procent z puvodni ceny ...)
udelala bych to i u jinych predmetu ... ze kdyz be nekdo nekho kill a byl z nej broku (uz to nikdo nechce moc kupovat ) vetsina hracu to nechava na zemi protoze uz nema misto na leky ... a nebo by byl na trzisti obchodnik kumo by se ty veci dali ( za minimum ) broka 900 chk ( myslim ) - 90 chk ... atd ...a veci ktery nesou v prodeji naopak draze ... vanocni - 5000 chk atd ...

4)dale na odolnost je zakazany se skillovat ( zaplatit nekomu ze vys bude killovat )
ale vetsina hracu to tak dela tak at existuje nebo jako pro presnost srilna ...

5)taky si myslim ze Gizmo a vsichni sou super ale sou moc meki proste 50 krat je v novinkach at kui ucutu se pide bg ( napriklad ) ale nekdo i po 150 napise gizmovi ( demence
)

6)ja jako nv nehci bejt štoura ale chmazka je už i v new verzi ale souteze nic moc ...
s kamarada delame souteze jednou tejdne nejaky blbosi zavody turnaje v kilovani v tezbe v hledani v vsem ... delame tak trosku neco jako program skilujeme ( pomahame) chranime cmataky atd :D

7)qesty sou taky fajn ale malo kterej je v tom kde clovek musi bejt starsi ( pridal bych at ze musi sebou mit zbran )
protoze pride nejaky lama jako v minulim volik a nekilli a pak si to jen v klidu sebere ... :(

8)taky napad neslo by udelat heslo na relognuti aby to porad nemuseli otravovat adminy ?

vy co ste muj chybnej sloh cetli děkuji nekritizujte cestinu :( nejde mi ... a pisu narychlo mam vic napadu a kritiky ale vas to nebude zajimat tak uvidime kdyz tak se rozepisi ...
# 3.1.2008 17.11
 

Stránky: 1 2

tea
uživatel
SZ
super ale misto napdpisu : oprava - vycerpavajci ale dobrej sloh ...
# 3.1.2008 18.05
 
kristyna
uživatel
Ve hře: -÷-atac-÷- , †.JE®®Y.† ,
SZ Mail
jej děkuji za udveru :D nemluvte ale za me sem rada ze se vam to libi ale konkretni nazoy nic moc co ? čísel si Nešímejteeeeeeeeeeeee podelalo se to !!!
# 3.1.2008 18.07
 
Carry
uživatel
SZ Mail ICQ
Chmatakovska s.r.o se myslim ze rozpadla ale nevim to jiste :)
# 3.1.2008 18.09

Obrázek
Obrázek
kristyna
uživatel
Ve hře: -÷-atac-÷- , †.JE®®Y.† ,
SZ Mail
ok dik lol :D
# 3.1.2008 18.15
 
kristyna
uživatel
Ve hře: -÷-atac-÷- , †.JE®®Y.† ,
SZ Mail
hmmm nechcete se k tomu někdo vyjádřit ?
# 3.1.2008 19.22
 
kristyna
uživatel
Ve hře: -÷-atac-÷- , †.JE®®Y.† ,
SZ Mail
se k tomu nekdo vyjadrete chapu ze se vam to nechce cist ale ja to nepisi pro zabavu kralikum :D a tem co se vyjadrili dekuji a veci jako dobry , good neberu to neni nazor !!!
# 4.1.2008 19.28
 
kristyna
uživatel
Ve hře: -÷-atac-÷- , †.JE®®Y.† ,
SZ Mail
lol tak mate na to ekdo nazor ? heh
# 5.1.2008 10.35
 
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
kristyno..to si delas srandu ne?!
napises ty komentar 4xza sebou za to bys mela dostat warning.
Davej si na to pozor
# 5.1.2008 11.07
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
kristyna
uživatel
Ve hře: -÷-atac-÷- , †.JE®®Y.† ,
SZ Mail
lol sem dostala ale proste nejdeou mi napisou ze mam 5 procent k 60 ale kde se vzalo tech 60 to mi nikdo nerekne je to nefer !!!
# 5.1.2008 13.58
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » oprava

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.