Chmatákov online


Fórum – oprava

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » oprava

kristyna
uživatel
Ve hře: -÷-atac-÷- , †.JE®®Y.† ,
SZ Mail
1)napadlo me jak kdyz ma predmet malo procent tak v new verzi si proste clovek pocka ja nv 3 hod na nejvis nez gizmo neco upravi a ma 100 procent ale v odl nedela upravi a tak me napadlo ze by remdove mohli predmety upravovat pomoci napriklad (kladivo , vrtacka ) 2000 chk- jedno z toho ...
5)a kupovali by se sroubky naprklidad (10 sroubu - 150 chk ) a jeden srbou by pridaval ja nv podle skillu kdo by mel 100 ( jen remda ) by to pridalo 50 procent ...
7)a tak ruzne ( castky a procenta jen priblizne ...)


2)taky nechapu co vsichni mate z penize v bance kdyby kdyz vas nekdo kill ste prisli o chk tak to chapu ale takhle proc to stezovat ?

3)dale prut se da vykoupit za 3 chk a stoji 30 chk ...( za deset procent z puvodni ceny ...)
udelala bych to i u jinych predmetu ... ze kdyz be nekdo nekho kill a byl z nej broku (uz to nikdo nechce moc kupovat ) vetsina hracu to nechava na zemi protoze uz nema misto na leky ... a nebo by byl na trzisti obchodnik kumo by se ty veci dali ( za minimum ) broka 900 chk ( myslim ) - 90 chk ... atd ...a veci ktery nesou v prodeji naopak draze ... vanocni - 5000 chk atd ...

4)dale na odolnost je zakazany se skillovat ( zaplatit nekomu ze vys bude killovat )
ale vetsina hracu to tak dela tak at existuje nebo jako pro presnost srilna ...

5)taky si myslim ze Gizmo a vsichni sou super ale sou moc meki proste 50 krat je v novinkach at kui ucutu se pide bg ( napriklad ) ale nekdo i po 150 napise gizmovi ( demence
)

6)ja jako nv nehci bejt štoura ale chmazka je už i v new verzi ale souteze nic moc ...
s kamarada delame souteze jednou tejdne nejaky blbosi zavody turnaje v kilovani v tezbe v hledani v vsem ... delame tak trosku neco jako program skilujeme ( pomahame) chranime cmataky atd :D

7)qesty sou taky fajn ale malo kterej je v tom kde clovek musi bejt starsi ( pridal bych at ze musi sebou mit zbran )
protoze pride nejaky lama jako v minulim volik a nekilli a pak si to jen v klidu sebere ... :(

8)taky napad neslo by udelat heslo na relognuti aby to porad nemuseli otravovat adminy ?

vy co ste muj chybnej sloh cetli děkuji nekritizujte cestinu :( nejde mi ... a pisu narychlo mam vic napadu a kritiky ale vas to nebude zajimat tak uvidime kdyz tak se rozepisi ...
# 3.1.2008 17.11
 

Stránky: 1 2

Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
6) Chmazka ještě v testu plně nepůsobí
# 3.1.2008 17.16
 
kristyna
uživatel
Ve hře: -÷-atac-÷- , †.JE®®Y.† ,
SZ Mail
ok
# 3.1.2008 17.25
 
Fumaster
zablokován
Obrázek
SZ ICQ Web
Ty si čech?
1) věta nedává smysl zkus to napsat normálně
2)
3) Mě se líbí
4)Ve staré verzi už něco takového je
5) Blbost... Pak bych si dal na všechno šroubky :D
8) Opět nedává smysl Aby po relognuti to porad nemuseli otravovat adminy ? xD
# 3.1.2008 17.28
 
kristyna
uživatel
Ve hře: -÷-atac-÷- , †.JE®®Y.† ,
SZ Mail
jej omlouvám se číslovani se mi sekolo uplně blbje tak to berte jako nyvrhy a na cisla nekoukejte tva 8 - když blbě odlogneš musis psat ( bg) aby te relogl tak ze by bylo heslo to bys vedel jen ty bylo by napriklad v historii na hore tucne napsane ze bys mohl relognout a kdyby ti nekdo ucet ukradl taky taky ...
# 3.1.2008 17.31
 
opice
uživatel
SZ Mail
super napady pomahe auotorum zlepsovat hru neopakujes co nekdo napsal dobry si ve hre Graffit ne ?
# 3.1.2008 17.33
 
kristyna
uživatel
Ve hře: -÷-atac-÷- , †.JE®®Y.† ,
SZ Mail
pomahala bych rada ale .. to neres sem Graffit mno ... ty si opicka vid tebe sme ochranovali ...
# 3.1.2008 17.34
 
Smacker
uživatel
Obrázek
Ve hře: Smacker, 5m4ck3r
SZ Mail ICQ
Jedničkou asi chtěla číct, že si můžeme počkat na restart serveru, protože po restartu mají všechny zbraně zase 100%, takže si vlastně nikdo nekupuje nové, pouze si počká chvíli...
# 3.1.2008 17.34
 
S0uX
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehraju..
SZ Mail
V old verzy můžou řemdové opravovat zbraně ,ale je tam bug a místo aby to opravili ubere jim to 8%:D
# 3.1.2008 17.35
Informace o novém PSP Go.
diabolo
uživatel
SZ
super napady :) smacker : psal číslovaní neber vazne podelal se ji pc :D3-(
# 3.1.2008 17.36
 
zabijacek
uživatel
SZ
S0uX : jj to jo no docela velkej bug myslela to opravit asi ...
dobry napady
co mas z cj ? 4 ?
lol jinak zas musim rict ze Graff fakt posledni dobou pomaha hodne i me ... napriklad v obchodu mu rekbete ze do ja nv pondeli chcete ( cepku robina hooda ) a on vam rekne ze ji sezene za tolik a tolik a taky ochranuje lidi kdyz neco zrovna nedela ( zadara )
ale teda hodne killuje durda72 a je pravda ze na mistiki si netrocha ale zas nekiluje z nudy ma k tou vzdy duvod ... taky nesnasi ty co souv v nějakim kluna jako chmazka a vsude se tim vytahujou a chovaj se povisene ( ze od bigdragona dostal 10k ze je v chmzce atd )
a pak i lidi co za to nemuzou ------------- S0uX ---------- nic nedalal ( byla sem s nim( graffit ) sme kamaradi ) a prste ho kill :( ale jen videl Chmatakovska sro a nebo Chmazka kdyz to neni jeho pritel tak do nej sel ale uz se polepsil :D
# 3.1.2008 17.42
 
zoro
uživatel
SZ
hmmm good jen tak dal muzes spolupracovat s autory a posilat jim kritiku ( mouchy :D )
# 3.1.2008 17.45
 
chmatovnik
uživatel
SZ
jo dobre Graffe lol proc nejsi v chmtakovse sam ? nebo chmzce pomahal by si :(
# 3.1.2008 17.48
 
mogul
uživatel
SZ
hmmm mno ty cisla sou debilni mno ...
# 3.1.2008 17.51
 
superman8
uživatel
SZ
hmmm jo good ... lol srouhnul bych bigdragona ... fakt ty vo jen prto ze je nekdo z chmatakovsy s.r.o. nebo jak to je jim dava chk jen tak mi si je musime vydelavat :(
# 3.1.2008 17.55
 
Tomasek
uživatel
SZ
jo de to co na to aoutoří ... Y??????
# 3.1.2008 18.01
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » oprava

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.