Chmatákov online


Fórum – Kronika Blacka

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Kronika Blacka

.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
takze jsem si udelal kroniku jako nations akorat ze je moje a par mich kamosu...je moje první tak doufám ze se zalíbí a preji hezké počteníčko :)

Zrození Blacka
Rok po Roku jezdili do města zvaný Chmatákov killeři kteří si chtěli užít lovení chmatáků.Bohužel se jim nikdo nechtěl postavit a tak museli chmatáci snášet tyto kruté časy…Umírali Děti a ženy…Muže dávali do Nápraváku, aby je proměnily v killeri…
Pokud se někdo skoušel postavit těmto krutým killerům tak byl zabit a zakopán v bažině!
Naštěstí bůh bedlivě sledoval tyto zlé časy , a tak se rozhodl to ukončit…
Když killeři odjeli z města Chmatákov tak všichni chmatáci přišli do baru , aby zjistili kolik jich přežilo…Najednou se ozvalo „Obyvatelé města Chmatákov posílám vám skupinu Hrdinů , kteří vám pomohou v bitvě proti killerům a ukonči tyto zlé časy!“
O pár minut déle
Když chmatáci zjistili všechny škody tak se najednou rozzářila obloha a z nebe se sneslo 5 Chmatáků…
„Dobrý den obyvatelé chmatákova!Byli jsme sesláni bohem , abychom vám pomohli…Já jsem Black a toto je Atac,Yeti,159 a Jazz…Jsme z rodu Blood Ravens a budeme se snažit vám pomoci”
kolem 20 hodiny
Byla temná noc když si Chmatáci s klanem Blood Ravens vyprávěli o temných killerech…“Áááááá“ozval se z pouště ženský hlas…Klan Blood Ravens nečekali a tasili zbraně…vyšli ven postupně….a stoupnuli si do řady vedle sebe a připravovali se…Jelikož Yeti dokázal mluvit se zvířaty tak poslal na poušť Chmatopíra , aby to tam prozkoumal…po několika minutách se chmatopír vrátil bez křídla k Yetimu.Yeti se rozlobil a začal s křikem běžet k poušti a celí klan za nim jelikož mu museli pomoci,ale raději chtěli počkat…
Vlezli na poušť kde ležela ta dívka a u ní hnusný upír a za ním ti hnusní killeři…yeti neváhal a pustil se do upíra….upír po několika sekundách padl na zem a tak se do boje pustili všichni!Po několika zásazích se ozvalo „Áááááá!Pomoc Blacku!”Black neváhal a přiběhl k Yetimu který volal o pomoc…Yeti zemřel Blackovi v rukách…Celí klan se zastavil a každý člen začal zářit nějakou barvou…Black-černou,Atac-rudou,Jazz-Bílou,159-Modrou
Všichni členové dostali obrovskou sílu a jejich životy se zdvojnásobili a zbraně byli učinější…
Killeři padali jeden za druhym až najednou z dáli pouště se vynořila velká příšera s křídli a ostny na zádech!Příšera se jmenovala Garadril a vyskytovala se pouze v pověstích nikdo nevěděl že opravdu existuje!
Bojovníci se dali na útěk protože věděli že tu příšeru nemůžou dát!159 byl moc pomalí takže ho Garadril dohonil a roztrhal…Bojovníci museli utíkat dál až doběhli k baru…Bojovníci už nemohli takže museli bojovat aby aspoň zemřeli v boji…Garadril k nim doletěl,ale najednou z baru vyšli obyvatelé chmatákova a řekli „Vy jste nám pomohli ted mi pomůžeme vám”
Strhla se velkolepá bitva…Bylo jasné že to nemůžou vyhrát , ale najednou Black vytáhl hůl od samotné smrtky,ta hůl je nejsilnější na světě!Black začal utočit na Garadrila…po čase Garadril padl a všichni spadli na zem únavou…k zemi sestoupil bůh a řekl „Blacku je váš čas jit zpět do nebes…”Black se tvářil zklamaně , ale řekl bohu „Bože,nech nás v tomto městě ,abychom dál bránili chmatáky..”Bůh kývl a zmizel…

Takto vznikl Black

doufám že se vám to líbilo
# 2.1.2008 22.27
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
  • líbí se vám?
  • Ano11 hlasů, 58 %58 %
  • jo ujde1 hlas, 5 %5 %
  • uděláš mi taky?4 hlasy, 21 %21 %
  • Nelíbí3 hlasy, 16 %16 %
  • Celkem 19 odpovědí

Stránky: 1 2

Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Jsem sice rejpal,ale není na dortu spíš třešnička,než perlička? lol
# 3.1.2008 18.26
 
ciby
uživatel
SZ ICQ Web
Na to, ze tvrdis, ze je to tve prvni dilo, tak to je celkem dobry xD
# 3.1.2008 18.26
 
RockFire
uživatel
Obrázek
Ve hře: RockFire
SZ Mail ICQ Web
Mě by zajímalo, jak zemřel Yeti, sice je hezké, že v náruích, ale jako nwm no ...
# 3.1.2008 19.06
 
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
nebojse v kronikách yetiho ktere chci udelat bude vse vysvetlené ;-)
Takže moje kroniky ktere chci pripravit:Yeti a Chmatákov
Budu to delat zitra a v sobotu jestli chcete udelam i vam napiste sem vas nick a neco na jaky zpusob by to melo byt ja to udelam ;-)
# 3.1.2008 19.47
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
Vlnas
uživatel
Obrázek
Ve hře: Yeti , Dessmond
SZ

.!...Aspire...!.:nebojse v kronikách yetiho ktere chci udelat bude vse vysvetlené ;-)
Takže moje kroniky ktere chci pripravit:Yeti a Chmatákov
Budu to delat zitra a v sobotu jestli chcete udelam i vam napiste sem vas nick a neco na jaky zpusob by to melo byt ja to udelam ;-)



Fakt chceš napsat kroniku o mě?xD Chceš abych ti neco řekl o sve zivote v Chmatu?
# 3.1.2008 20.19
Obrázek
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
Yeti už sem ji udělal docela se mi to líbí fakt sem si na tom dal záležet viz. v topicu Yetiho kronika
jdu to tam dat :)
# 3.1.2008 20.30
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
Berny
zablokován
Obrázek
SZ Mail ICQ
Noo naše stili sholu jsou uplně na opačnym konci , sry ale tohle se mi nelíbí
# 4.1.2008 18.47
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
Berny mam dotaz...nerikas to jen kvuli tomu ze sme nebyli kamosi ve chmatu?
# 4.1.2008 19.04
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
Berny
zablokován
Obrázek
SZ Mail ICQ
Ne, v tomhle směru opravdu zaujatej nejsem...
# 4.1.2008 19.35
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[
Carry
uživatel
SZ Mail ICQ
je to good
# 5.1.2008 15.12

Obrázek
Obrázek

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Kronika Blacka

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.