Chmatákov online


Fórum – Kronika Blacka

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Kronika Blacka

.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
takze jsem si udelal kroniku jako nations akorat ze je moje a par mich kamosu...je moje první tak doufám ze se zalíbí a preji hezké počteníčko :)

Zrození Blacka
Rok po Roku jezdili do města zvaný Chmatákov killeři kteří si chtěli užít lovení chmatáků.Bohužel se jim nikdo nechtěl postavit a tak museli chmatáci snášet tyto kruté časy…Umírali Děti a ženy…Muže dávali do Nápraváku, aby je proměnily v killeri…
Pokud se někdo skoušel postavit těmto krutým killerům tak byl zabit a zakopán v bažině!
Naštěstí bůh bedlivě sledoval tyto zlé časy , a tak se rozhodl to ukončit…
Když killeři odjeli z města Chmatákov tak všichni chmatáci přišli do baru , aby zjistili kolik jich přežilo…Najednou se ozvalo „Obyvatelé města Chmatákov posílám vám skupinu Hrdinů , kteří vám pomohou v bitvě proti killerům a ukonči tyto zlé časy!“
O pár minut déle
Když chmatáci zjistili všechny škody tak se najednou rozzářila obloha a z nebe se sneslo 5 Chmatáků…
„Dobrý den obyvatelé chmatákova!Byli jsme sesláni bohem , abychom vám pomohli…Já jsem Black a toto je Atac,Yeti,159 a Jazz…Jsme z rodu Blood Ravens a budeme se snažit vám pomoci”
kolem 20 hodiny
Byla temná noc když si Chmatáci s klanem Blood Ravens vyprávěli o temných killerech…“Áááááá“ozval se z pouště ženský hlas…Klan Blood Ravens nečekali a tasili zbraně…vyšli ven postupně….a stoupnuli si do řady vedle sebe a připravovali se…Jelikož Yeti dokázal mluvit se zvířaty tak poslal na poušť Chmatopíra , aby to tam prozkoumal…po několika minutách se chmatopír vrátil bez křídla k Yetimu.Yeti se rozlobil a začal s křikem běžet k poušti a celí klan za nim jelikož mu museli pomoci,ale raději chtěli počkat…
Vlezli na poušť kde ležela ta dívka a u ní hnusný upír a za ním ti hnusní killeři…yeti neváhal a pustil se do upíra….upír po několika sekundách padl na zem a tak se do boje pustili všichni!Po několika zásazích se ozvalo „Áááááá!Pomoc Blacku!”Black neváhal a přiběhl k Yetimu který volal o pomoc…Yeti zemřel Blackovi v rukách…Celí klan se zastavil a každý člen začal zářit nějakou barvou…Black-černou,Atac-rudou,Jazz-Bílou,159-Modrou
Všichni členové dostali obrovskou sílu a jejich životy se zdvojnásobili a zbraně byli učinější…
Killeři padali jeden za druhym až najednou z dáli pouště se vynořila velká příšera s křídli a ostny na zádech!Příšera se jmenovala Garadril a vyskytovala se pouze v pověstích nikdo nevěděl že opravdu existuje!
Bojovníci se dali na útěk protože věděli že tu příšeru nemůžou dát!159 byl moc pomalí takže ho Garadril dohonil a roztrhal…Bojovníci museli utíkat dál až doběhli k baru…Bojovníci už nemohli takže museli bojovat aby aspoň zemřeli v boji…Garadril k nim doletěl,ale najednou z baru vyšli obyvatelé chmatákova a řekli „Vy jste nám pomohli ted mi pomůžeme vám”
Strhla se velkolepá bitva…Bylo jasné že to nemůžou vyhrát , ale najednou Black vytáhl hůl od samotné smrtky,ta hůl je nejsilnější na světě!Black začal utočit na Garadrila…po čase Garadril padl a všichni spadli na zem únavou…k zemi sestoupil bůh a řekl „Blacku je váš čas jit zpět do nebes…”Black se tvářil zklamaně , ale řekl bohu „Bože,nech nás v tomto městě ,abychom dál bránili chmatáky..”Bůh kývl a zmizel…

Takto vznikl Black

doufám že se vám to líbilo
# 2.1.2008 22.27
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
  • líbí se vám?
  • Ano11 hlasů, 58 %58 %
  • jo ujde1 hlas, 5 %5 %
  • uděláš mi taky?4 hlasy, 21 %21 %
  • Nelíbí3 hlasy, 16 %16 %
  • Celkem 19 odpovědí

Stránky: 1 2

SiduS
uživatel
Obrázek
Ve hře: SiduS
SZ
pekny:)
# 2.1.2008 22.57
 
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
Děkuju Sidusi
# 2.1.2008 22.57
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
crawler
zablokován
Obrázek
Ve hře: f!€rc€_SHUKIE, Chief_D.D.
SZ ICQ Jabber
Docela si věříš..xD
# 2.1.2008 22.59
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
crawlere to je kazda ta kronika prehnana...a libi se ti?
# 2.1.2008 23.08
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
Rabbit
uživatel
Obrázek
Ve hře: Rabbit
SZ ICQ
Jen kdyby ta kronika nebyla o tobě. Tohle bych do kroniky chmatákova nedával, protože by za chvíli každý psal kroniku o sobě a každý by ji chtěl do chmatákovsé kroniky. Ale jinak pěkná. ;)
# 2.1.2008 23.34
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Vlnas
uživatel
Obrázek
Ve hře: Yeti , Dessmond
SZ
Lol to bych se nechal líbit, umět mluvit se zvířaty. xD

crawler- Až bude konec testu, tak teprve poznáš BLOOD RAVENS8-)

Jinak mě se to líbilo až dojelo.
# 3.1.2008 7.59
Obrázek
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
Me nejde o to to dát do kronik chmatákova ale baví mě to :)
Takzo kdo by chtel nakou kroniku tak ja mu ji vytvorim a pak mu ji sem hodim :)
kdyztak mi napiste na icq 438-982-672
# 3.1.2008 15.46
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
crawler
zablokován
Obrázek
Ve hře: f!€rc€_SHUKIE, Chief_D.D.
SZ ICQ Jabber

.!...Aspire...!.:crawlere to je kazda ta kronika prehnana...a libi se ti?


Kdybys to nepsal ty, tak je to dobrý..xD

Vlnas:crawler- Až bude konec testu, tak teprve poznáš BLOOD RAVENS8-)


Nechápu.. Nicméně se nechám překvapit, hm..
# 3.1.2008 16.17
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Palanda...
zablokován
Obrázek
Ve hře: Palanda (Keep_Smilling:)
SZ Mail ICQ Jabber
Blacku pekny pribeh, ale nemel by bit o tobe...
# 3.1.2008 16.25
Obrázek
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
njn je to o me ale je to prehnane ale to jsou vsechny kroniky :D
ale doufam ze se vam to líbí...
a kdo by chtel abych mu udelal tak at mi napise
# 3.1.2008 17.56
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
LUS
uživatel
Obrázek
Ve hře: SpideR-X2,Imrer
SZ Mail ICQ Jabber Web
Mě se to líbí...;)
# 3.1.2008 18.12
Elita je již uzavřená!
Spajx
uživatel
Obrázek
Ve hře: žeby Spajx?:-)
SZ Mail ICQ Jabber Skype
jak už tu bylo- je to především o tobě a taky by nějaké části mohly být lépe popsané (detailněji). ale hlavně proč si nepoužíval tu nejsilnější zbran od začátku?:-)
# 3.1.2008 18.13
 
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
Spajx:ja vim je to mmoje první az bude chtit nekdo udelat taky tak to bude vice propracovane...a jak jsi rikal ze ej to o me no to prtoo ze se to jmenuje Blackova kronika:D
a s tou zbran to bylo neco jako perlicka na dortu :D ;-)
# 3.1.2008 18.16
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
Spajx
uživatel
Obrázek
Ve hře: žeby Spajx?:-)
SZ Mail ICQ Jabber Skype
no perličku bych si představoval trochu jinak, alespon nějakej důvod proč si fí najednou měl či tak něco
# 3.1.2008 18.19
 
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
no protoze ta hul ubírala moc silí ale to jsme tam uz nenapsal :(
ted pracuji na kronice chmatu :)
# 3.1.2008 18.21
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Kronika Blacka

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.