Chmatákov online


Fórum – Smile NP

Fórum » Stížnosti a problémy s hráči » Smile NP

FrapS°
zablokován
SZ
Prostě jsme kíllili ve 4ce, no a smile udělanej z toho, že má práva mi dá NP za nějaky pitomý sprostý slovo. Myslim si, že více lidí by mu přálo down, je to prostě kokot ani zahrát si nemužu. Sotva lognu a už mám np a vidim tu jeho hlavu v np jak tam stojí a tak říkám: Za co? .. pěknej slovník. Ty pičo je to fakt kokot, každej by měl mít v tom případě NP, každej nadava a myslim si, že když vidí svoje kámoše nadavat tak jim np nedá... chápete ja jsem dlouho nehral protože jsem měl BAN IP a pak mě to ani nebavilo teď si na chvíli zajdu zahrát .. dám jednu kilbu a np prostě je to čurak vole.. sorry za ty slova tady ale prostě musim .. Hlavně jsem hoď nějakej tvuj inteligentní komentař. Taky to samí kámoš si dělal takovej Q a on mu do toho mela ty jeho keci čurak vole proste kreten vole .. dal mi to na učet Never Give Up,, jako přižnávam jsem trochu sprostej ale prostě to všichni jako to pak nemá ani cenu ten ofik jako mít zapnutej to by všichni měli np ,, On si myslí, že mám furt čas na to abych těžil jak kokot
# 10.1.2016 12.27
 

Stránky: 1 2 3

Montik_obnova
uživatel
SZ
Fraps Smile je dobrej chlap takže brzdi.

1. Nadávals = trest
2. I mě dal NP za nadávky a sme kámoši kolika lidem z Sadrošu dal NP a nestěžujem si
3. Tvá stížnost je uplně bezcenná ani sem to nečetl jen sem to prolítnul
4. Klidni svou agresi
# 10.1.2016 13.28
 
Smazaný(ilustrátor)
zablokován
Obrázek
SZ
To je tak těžké přežít np a těžbu?
Já sám se do np dostal za nadávky už kolikrát a kolikrát jako duch.
No vytěžíš se, když tak zaplatíš léčitele nebo si ho vysklíš, není to problém.
Když jsou chts Lio a Smile nemusíš se bát np za nespravedlnost.
A nemá být ke stížnosti fotka nebo video?
# 10.1.2016 13.40
 
Ouneel
uživatel
Obrázek
Ve hře: E la TrabanTo
SZ Skype
mám stejný názor na smila jako ty, ale np maš v tomhle případě oprávněně :D
# 10.1.2016 14.11
Obrázek
sakra.. zrovna jsem chtěl xD
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
To jsi vážně tak dementní? Porušil jsi pravidla, dostal jsi trest a pak pokračuješ i tady.
Kdyby bylo po mém, tak by ses nepodíval do hry ani na fórko hodně dlouho.
# 10.1.2016 15.21
 
FrapS°
zablokován
SZ
Chápeš mě je to jedno jestli to budeš vědět jak si furt myslí tyvole.. Tak mi dej ban no se mam posrat omg,, a navíc smile nebyl tam kde jsem nadaval takže tu historku musel projet, myslíš že jsem kokot je mi jasny že takhle se stim trochu přiznam pixee ty si taky tlusta mrtka drž piču vole
# 10.1.2016 15.28
 
Wesner_obnova
uživatel
SZ

FrapS°:Chápeš mě je to jedno jestli to budeš vědět jak si furt myslí tyvole.. Tak mi dej ban no se mam posrat omg,, a navíc smile nebyl tam kde jsem nadaval takže tu historku musel projet, myslíš že jsem kokot je mi jasny že takhle se stim trochu přiznam pixee ty si taky tlusta mrtka drž piču vole




Ve 4. městě jsem byl za účet jménem Petržel., žádná takováhle historie neexistuje.

Prober se, a jak říkal pers, za tohle co tady předvádíš by ses do té hry neměl podívat vůbec. ;)
# 10.1.2016 15.35
 
Fredy_Guvno_Obnova
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ

FrapS°:Chápeš mě je to jedno jestli to budeš vědět jak si furt myslí tyvole.. Tak mi dej ban no se mam posrat omg,, a navíc smile nebyl tam kde jsem nadaval takže tu historku musel projet, myslíš že jsem kokot je mi jasny že takhle se stim trochu přiznam pixee ty si taky tlusta mrtka drž piču vole



XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
úžasné
# 10.1.2016 15.40
Smazaný(ilustrátor)
zablokován
Obrázek
SZ

FrapS°:Chápeš mě je to jedno jestli to budeš vědět jak si furt myslí tyvole.. Tak mi dej ban no se mam posrat omg,, a navíc smile nebyl tam kde jsem nadaval takže tu historku musel projet, myslíš že jsem kokot je mi jasny že takhle se stim trochu přiznam pixee ty si taky tlusta mrtka drž piču vole



Hmm, takovýho soudruha nesmažete...
# 10.1.2016 16.06
 
P.Kulhánek
uživatel
Obrázek
Ve hře: roory258
SZ Skype
twl ty asi nemáš rozum ty kluku! oni ti tu říkají že nemáš nadávat a ty hned todle-pixee ty si taky tlusta mrtka drž piču vole. A proč mu vůbec nadáváš to nemá smysl,já jsem taky tlustej noa co, mě je jedno jestli je člověk tlustý nebo černý jak on ke mě tak já kněmu. Jo taky jsem mu tenkrát nadával ale měl jsem důvod! A ty nákej důvod nmáš To že ti dájí np! noa! se vytěžíš ne
# 10.1.2016 17.26
 
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Tak táto téma je ako stvorená do zlatej kroniky Chmatákova :D
# 10.1.2016 17.57
 
Bajonikl
zablokován
Obrázek
Ve hře: Bionicle19
SZ Mail

P.Kulhánek:Jo taky jsem mu tenkrát nadával ale měl jsem důvod!



jaký si měl důvod
# 10.1.2016 18.29
Obrázek

NEJLEPŠÍ KILLER NA CHMATÁKOVĚ
P.Kulhánek
uživatel
Obrázek
Ve hře: roory258
SZ Skype
Zastával jsem se kamaráda :)
# 10.1.2016 18.38
 
Yoyo_obnova
uživatel
SZ

FrapS°:Kolikkrát si mi dal ban zbytečně, prostě si kokot..
A svým kamošum np nedáš co ty šašku drž piču

Zase mluvíš o piče uplně tyvole ty ..


na co si to hrajes ty magore
# 10.1.2016 19.27
 
lubosek
uživatel
SZ
Nejvtipnější na tom je, že od zejtřka mě zase začne bombardovat pmkama jak to nemyslel vážně a jak se strašně moc omlouvá ať mu dám unban.. :D
# 10.1.2016 19.28
jsem pixee
Andree020,
zablokován
SZ Skype

lubosek:Nejvtipnější na tom je, že od zejtřka mě zase začne bombardovat pmkama jak to nemyslel vážně a jak se strašně moc omlouvá ať mu dám unban.. :D



Pozdravuje ta hráč Monster.

Fraps:užasné téma porušil si pravidlá a máš trest ;-)
# 10.1.2016 19.41
https://twitter.com/resttpowered
http://www.twitch.tv/resttpowered

Kotva xD

Stránky: 1 2 3

Fórum » Stížnosti a problémy s hráči » Smile NP

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.