Chmatákov online


Fórum – Smile NP

Fórum » Stížnosti a problémy s hráči » Smile NP

FrapS°
zablokován
SZ
Prostě jsme kíllili ve 4ce, no a smile udělanej z toho, že má práva mi dá NP za nějaky pitomý sprostý slovo. Myslim si, že více lidí by mu přálo down, je to prostě kokot ani zahrát si nemužu. Sotva lognu a už mám np a vidim tu jeho hlavu v np jak tam stojí a tak říkám: Za co? .. pěknej slovník. Ty pičo je to fakt kokot, každej by měl mít v tom případě NP, každej nadava a myslim si, že když vidí svoje kámoše nadavat tak jim np nedá... chápete ja jsem dlouho nehral protože jsem měl BAN IP a pak mě to ani nebavilo teď si na chvíli zajdu zahrát .. dám jednu kilbu a np prostě je to čurak vole.. sorry za ty slova tady ale prostě musim .. Hlavně jsem hoď nějakej tvuj inteligentní komentař. Taky to samí kámoš si dělal takovej Q a on mu do toho mela ty jeho keci čurak vole proste kreten vole .. dal mi to na učet Never Give Up,, jako přižnávam jsem trochu sprostej ale prostě to všichni jako to pak nemá ani cenu ten ofik jako mít zapnutej to by všichni měli np ,, On si myslí, že mám furt čas na to abych těžil jak kokot
# 10.1.2016 12.27
 

Stránky: 1 2 3

Wesner_obnova
uživatel
SZ

FrapS°:Prostě jsme kíllili ve 4ce, no a smile udělanej z toho, že má práva mi dá NP za nějaky pitomý sprostý slovo. Myslim si, že více lidí by mu přálo down, je to prostě kokot ani zahrát si nemužu. Sotva lognu a už mám np a vidim tu jeho hlavu v np jak tam stojí a tak říkám: Za co? .. pěknej slovník. Ty pičo je to fakt kokot, každej by měl mít v tom případě NP, každej nadava a myslim si, že když vidí svoje kámoše nadavat tak jim np nedá... chápete ja jsem dlouho nehral protože jsem měl BAN IP a pak mě to ani nebavilo teď si na chvíli zajdu zahrát .. dám jednu kilbu a np prostě je to čurak vole.. sorry za ty slova tady ale prostě musim .. Hlavně jsem hoď nějakej tvuj inteligentní komentař. Taky to samí kámoš si dělal takovej Q a on mu do toho mela ty jeho keci čurak vole proste kreten vole .. dal mi to na učet Never Give Up,, jako přižnávam jsem trochu sprostej ale prostě to všichni jako to pak nemá ani cenu ten ofik jako mít zapnutej to by všichni měli np ,, On si myslí, že mám furt čas na to abych těžil jak kokot



Četl jsi někdy pravidla? V pravidlech je jasně na psáno že za nadávání se trestá.. Viděl jsem jak nadáváš ve 4. městě.,, tak jsem tě potrestal, co na tom nechápeš? A to že jsi logl do hry, a byl jsi v np a začal na mě nadávat jak idiot ti příjde normální?

Pokud vím dával jsem ti párkrát ban acc za drzost, 2x jsi měl ban ip za vulgaritu a tvojí demenci.

Dokonce bych v pc našel i nějaké screeny ze hry, jak nadáváš takže není problém je sem doložit.

A všichni co nadávají/nadávali tak za to dostali np, to je snad normální..

A pokud vědí že nadávali tak to berou, a normálně vezmou sbíječku a vytěží se.. Popř.: Si ten slovník napraví aby příště za vulgaritu ten Nápravák nedostali. A pokud vím ty nadáváš furt jak na webu, tak ve hře.. A ještě si stěžuješ? Wtf. lollollollol
# 10.1.2016 12.35
 
FrapS°
zablokován
SZ
Kolikkrát si mi dal ban zbytečně, prostě si kokot..
A svým kamošum np nedáš co ty šašku drž piču

Zase mluvíš o piče uplně tyvole ty ..



Naposledy upraveno: 10.1.2016 12.38

# 10.1.2016 12.36
 
Wesner_obnova
uživatel
SZ

FrapS°:Kolikkrát si mi dal ban zbytečně, prostě si kokot..
A svým kamošum np nedáš co ty šašku drž piču



:DDDDDDDDDDDDDDDD

Dávám všem np když něco poruší, nikomu nenadržuji..

A zbytečně ban?

Dal jsem ti np, hned si na mě nadával jak dement, pak ses omlouval a řekl ať tě z toho np vyndám, když jsem odpověděl že tě nevyndám opět jsi nadával.
# 10.1.2016 12.38
 
FrapS°
zablokován
SZ
vole Drž hubu , si prostě kokot každej to ví, si furt myslíte chmatakov.cz a co jako :D

Napsal jsem akorad Seru na vás a di do piči ,, to piše každej v kuse a prostě pak mě das do np a moc dobře víš že se naseru takže mě chceš vyprovokovat xD zmrde di do prdele

ANO ANO je to moc vtipné HIHI hHI hih iHI hi hihiIIIHHH
# 10.1.2016 12.39
 
Lioness
uživatel
Obrázek
Ve hře: Lioness,Emveey,Čtyrka
SZ Skype
Fraps ak si šiel takto aj v hre s tými nadávkami tak to np by som ti už dala aj ja :D :D.
čo veta to nadávka.A potom sem ešte začneš písať stažnosť? Ked už píšem stažnosť vyjadrujem sa aspon slušne a nie vulgárne.
# 10.1.2016 12.44
V dnešnéj dobe si ta ludia cenia,podla toho,kolko majú z teba úžitku.
Wesner_obnova
uživatel
SZ

FrapS°:vole Drž hubu , si prostě kokot každej to ví, si furt myslíte chmatakov.cz a co jako :D

Napsal jsem akorad Seru na vás a di do piči ,, to piše každej v kuse a prostě pak mě das do np a moc dobře víš že se naseru takže mě chceš vyprovokovat xD zmrde di do prdele

ANO ANO je to moc vtipné HIHI hHI hih iHI hi hihiIIIHHH



(12:20) Never Give Up: víš co di do piči, ty*****u mrdam na tuhle hru očke mrtko

(12:20) Never Give Up: Kámo di do ****e, dej mě ven

(12:16) Never Give Up: omg
(12:16) Never Give Up: seru na vas
(12:16) Never Give Up: dopici neser mě
(12:17) Never Give Up: di do pici když dokupuješ

jj xd
# 10.1.2016 12.45
 
FrapS°
zablokován
SZ
děláš machra, že tvoje babička má NIKE papuče vole , prostě si kokot jo a drž hubu

V historii je víc lidí co nadavají, a těm np nedáš co nebudu je jmenovat ale prostě si buzerant jenom furt na mě ty šašku
# 10.1.2016 12.49
 
Wesner_obnova
uživatel
SZ

FrapS°:děláš machra, že tvoje babička má NIKE papuče vole , prostě si kokot jo a drž hubu

V historii je víc lidí co nadavají, a těm np nedáš co nebudu je jmenovat ale prostě si buzerant jenom furt na mě ty šašku




Dávám do np lidi, které vidím nadávat.. A nebo když mi někdo pošle screen (důkaz).

Příklad: Rizz mi vždy posílá na skype screeny určitých lidí co nadávají či lezou na skill postavu, když mi ho pošle a kouknu se na screen a je tam jasně vidět nadávka hned je v Nápravném Zařízení.
# 10.1.2016 12.56
 
FrapS°
zablokován
SZ
No ale u mě prohledáváš radši ještě historii,, a u jiných ne
# 10.1.2016 12.57
 
Wesner_obnova
uživatel
SZ

FrapS°:No ale u mě prohledáváš radši ještě historii,, a u jiných ne



Jakou historii? Nic neprohledávám, ani taková historie není že se kouknu a mám tam všechny nadávky, věty.,, od hráčů.

A to aby jsi viděl vše co píšou hráči musíš být ve stejné lokaci jako jsou oni.
# 10.1.2016 12.59
 
KuLscz
uživatel
Ve hře: Wilson Wilson™ Zoban
SZ Mail Skype
Hezké přečtení :D XDXD ale fraps Klidní slovník maminka by ráda nebyla :)
# 10.1.2016 13.07
:))
P.Kulhánek
uživatel
Obrázek
Ve hře: roory258
SZ Skype
Vůbec smile by neměl dostat down, mám ho rád je dobrý! :)..... A za tudle Větu---Ty pičo je to fakt kokot. by jsi měl dosat+ náké kameny!
# 10.1.2016 13.19
 
Bajonikl
zablokován
Obrázek
Ve hře: Bionicle19
SZ Mail
ty musíš být pražák
# 10.1.2016 13.26
Obrázek

NEJLEPŠÍ KILLER NA CHMATÁKOVĚ
lubosek
uživatel
SZ
Napočítal jsem přesně 22 PMek od tebe s tim jak prosíš o unban ip, dal jsem ti ho po pár dnech stim, že se začneš chovat jinak ho dostaneš zpátky, asi jsi to nepochopil, takže ti ho dávám zpátky, aspoň na tejden aby ses už konečně probral.
# 10.1.2016 13.27
jsem pixee
lubosek
uživatel
SZ
btw, kdybys tohle téma nenapsal, vůbec bych nevěděl, že jsi nadával.. nakadil sis na hlavu sám ;)
# 10.1.2016 13.28
jsem pixee

Stránky: 1 2 3

Fórum » Stížnosti a problémy s hráči » Smile NP

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.