Chmatákov online


Fórum – Windows 10

Fórum » Diskuse mimo mísu » Windows 10

Monomean
uživatel
Obrázek
SZ
Mno, jak už asi všichni víte, ve dne 29. července 2015 vyšel tolik očekávaný Windows 10.
Můžete sem dát svoje, názory, nápady, připomínky a vůbec vše co se ho týká.

Já jsem s Windows 10 poměrně spokojený. Je rychlý, snadno ovladatelný a hlavně má opravdu pěkný vzhled. Mám ale jeden malý problém a sice, že mi nejdou odebrat ty pitomé dlaždice z nabídky Start. Když chci nějakou vymazat, musím jí odebrat, ale zmizí mi až po opětovném přihlášení na můj účet. Ale furt jsem na tom líp, jak někteří uživatelé, kterým nabídka Start ani nejde spustit xD

Jinak dávám 10 z 10. Nemám zatím nic dalšího, co bych vytknul.

A co vy?
# 1.8.2015 7.05
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Že život je ráj, to ať ti vykládá budhistický mnich,
schovávající se před špinavým zlem celý život za zdmi klášteru.

Stránky: 1 2

Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Montíku, ještě jednou sem napíšeš podobnej příspěvek, tak to máš za 100%. ,,Vyhrožoval,, jsi tady, že sem 2 roky nepáchneš, místo toho sem píšeš jak sprostý p.ase, každej tvůj příspěvek je plnej vulgarit, buď tady někoho urážíš nebo píšeš jak pubertální primitiv. Už jednou i kvůli tvým trapným příspěvkům Giz zamkl forko..
Jak říkám, ještě jednou a máš ban na účet

Sorry za OT, pište už jen k tématu, dík
# 22.8.2015 19.14
 
Starej Monty
uživatel
Obrázek
Ve hře: SkaterBoy
SZ Skype
Však píšu k tématu tak co děláš. Normálně sem řekl, že Win 10 je neefektivní vůči Windows 7čce. Si to přečti ne. No zamkl forko uplně kvůli jiným přispěvkům než mým. Já za ty léta pro Chmat udělal dost a přivedl dost lidí, takže si můžu dovolit občas vyjadřit s mírnou vulgaritou jakožto se vyjadřují i lidé u dvora.
Navíc Správci se také tak vyjadřují tak jsem si z nich vzal příklad.

A ted mě prosím neruš jdu si dát pár štouchů na biliár a pak půjdu na čaj o deváté s jednou slečnou (Lioness) . Tak čau Santí měj se hezky mám Tě rad, si strašně příjemná žena. :) (fakt, ale)


PS: Nemůžu za to, že jsem počítačový genius.


Nations: Nemachruj s tím firemním internetem, každej ví, že doma máte telefony kelímky na provázku ty firmo. Sousedovi prolomils heslo na wifi? :D
# 22.8.2015 19.22
Uvnitř každého z nás je světlo
Nikdy není skryté, jen ho musíš zažehnout
Je to jediná věc, které musíš věřit
Je to jako diamant, stačí ji najít
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Je mi jedno, jak se vyjadřují správci, to je jejich věc. Nebudu s tebou tady diskutovat, buď se vyjadřuj jako inteligentní jedinec nebo sem nepiš. Na jakýmkoliv jiným foru by jsi měl dávno ban a nazdar..
A pokud tvoje věta: ..,,mít Windows 10 je jako mrdat s měkkým č/rákem,,..je normální vyjádření neefektivity Win 10 vůči Win 7, tak si příště pořádně rozmysli, než sem něco napíšeš..
# 23.8.2015 10.12
 
Ouneel
uživatel
Obrázek
Ve hře: E la TrabanTo
SZ Skype
Honzan, Monomean, ono je divny že už mi před 16 mesici zkončila podpora pro win XP, a kolikrat ještě když vypinam pc tak mi tam skačou aktualizace, ja to nechapu no.. :D
# 23.8.2015 10.43
Obrázek
sakra.. zrovna jsem chtěl xD
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
Upřímně, ten kdo má xpčka a nemá nějaký lepší komp, tak bych je tam s klidným svědomím nechal. Ty aktualizace samy o sobě sice opravovaly nějaké chyby, ale i tak je šance, že se k vám do PC někdo dostane ,pokud nejste blbí úplně a stahujete vše co najdete, mizívá... Nehledě na to, že stačí v registrech změnit jednu malinkou věc a máte aktualizace až do roku 2017, jakožto "verze pro firmy" :-D
# 23.8.2015 21.27
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa

Stránky: 1 2

Fórum » Diskuse mimo mísu » Windows 10

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.