Chmatákov online


Fórum – Windows 10

Fórum » Diskuse mimo mísu » Windows 10

Monomean
uživatel
Obrázek
SZ
Mno, jak už asi všichni víte, ve dne 29. července 2015 vyšel tolik očekávaný Windows 10.
Můžete sem dát svoje, názory, nápady, připomínky a vůbec vše co se ho týká.

Já jsem s Windows 10 poměrně spokojený. Je rychlý, snadno ovladatelný a hlavně má opravdu pěkný vzhled. Mám ale jeden malý problém a sice, že mi nejdou odebrat ty pitomé dlaždice z nabídky Start. Když chci nějakou vymazat, musím jí odebrat, ale zmizí mi až po opětovném přihlášení na můj účet. Ale furt jsem na tom líp, jak někteří uživatelé, kterým nabídka Start ani nejde spustit xD

Jinak dávám 10 z 10. Nemám zatím nic dalšího, co bych vytknul.

A co vy?
# 1.8.2015 7.05
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Že život je ráj, to ať ti vykládá budhistický mnich,
schovávající se před špinavým zlem celý život za zdmi klášteru.

Stránky: 1 2

Fredy_Guvno_Obnova
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
segra apgrejdovala z osm jedniček na desítky a posralo ji to pár programů :D nevím proč, problem by s tím být neměl, každopádně, asi ten přechod není tak stoprocentní jak by měl :D
# 1.8.2015 11.34
Monomean
uživatel
Obrázek
SZ
Mě zase začíná čím dám srát ten Start. Kurva kolik programátorů má asi Microsoft. Windows, nejprodávanější systém na PC a oni nejsou schopni udělat 100% funkční systém. Mám nový, pracovní PC, takže si myslím, že by mělo být vše v pohodě, bohužel není. Ach jo :D
# 1.8.2015 15.11
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Že život je ráj, to ať ti vykládá budhistický mnich,
schovávající se před špinavým zlem celý život za zdmi klášteru.
Honzan
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ab31ch
SZ Skype
Taky dost přemýšlím že přejdu na Win 10, ale nevim jestli tam půjdou hry, už Win 8 s hrama měly problém
# 1.8.2015 15.46
 
Monomean
uživatel
Obrázek
SZ
Můžeš to zkusit. Přímo v nastavení je obnovení na Windows 8.1, ale jen po dobu jednoho měsíce.
# 1.8.2015 15.49
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Že život je ráj, to ať ti vykládá budhistický mnich,
schovávající se před špinavým zlem celý život za zdmi klášteru.
Honzan
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ab31ch
SZ Skype
Jenže já mám teď Win 7... a to už zpátky asi nepůjde
# 1.8.2015 16.43
 
Monomean
uživatel
Obrázek
SZ
Nic určitého jsem o tom nečetl, ale pokud máš instalační CD se sedmičkou, tak to půjde vždy.
# 1.8.2015 21.23
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Že život je ráj, to ať ti vykládá budhistický mnich,
schovávající se před špinavým zlem celý život za zdmi klášteru.
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
Na přechod zpět máte jenom měsíc, poté se klíč asi stává neplatným.

Každopádně s přechodem na W10 čekám. Celou tuhle akci beru z pohledu ajťáka jako neskutečný omyl a průser. Systém měl vyjít 29.července ale celá vlna upgradování měla být posunuta na později. Mnoho výrobců ještě nevydala zcela fungující ovladače na svůj hardware a výrobky a přináší to jen problémy. A o chybách v samostatném Windows ani nemluvím. Mnoha lidem to přineslo jen problémy.
Nejlepší je prostě počkat měsíc, dva, než se výrobci přizpůsobí, chyby opraví a všechno poběží bez větších problémů. Zatím to má do toho daleko
# 5.8.2015 12.25
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
Monomean
uživatel
Obrázek
SZ
Díky za vyjádření od člověka jako ty :)

Dost jsem se nechal unést tím halo kolem W10 a upgradoval jsem hned den, co vyšel.
Neříkám, že to byl špatný krok, vlastně žádné vážnější problémy než s tím Startem nejsou, ale to dělá X dalším lidem a mají s tím ještě horší problémy, takže tak.

Vypadá to, že asi půjdu z5 na 8.1, ale to metro mi přijde strašně pitomé.
Microsoft také oznámil, že chystá W10 stále upgradovat a měla by to být taková napůl finální verze Windows, která se bude furt upgradovat. Lel...
W10 je potenciální magnet na problémy, který zahrnuje problém s aplikacemi až k úplné nefunkčnosti systému a pak hurá do servisu.
# 5.8.2015 20.44
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Že život je ráj, to ať ti vykládá budhistický mnich,
schovávající se před špinavým zlem celý život za zdmi klášteru.
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
Kdysi jsem na Metro v 8.1 taky nadával, ale po pár dnech používání jsem si na to zvyknul a aktuálně s ním pracuji rychleji, než ve Windows 7. Je to jen o zvyku a umět to používat. Mě osobně bude třeba ve Windows 10 už docela chybět :D
# 7.8.2015 12.14
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
Honzan
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ab31ch
SZ Skype
Tak už nějakou tu dobu mám Win 10, stáhl sem je přes rezervaci, pak se seklo připravování souborů, takže sem to zrušil, začalo se to stahovat znova (stahovalo se mi to 3 hodiny, takže dohromady 6 hodin), pak se to konečně po rebootu začalo instalovat, trvalo to cca 3-4 hodiny (na to že mám 8core 4GHz mi to přijde jako celkem dlouhá doba, ale asi to bude tím, že nemám nejrychlejší HDD), pak se restartoval systém, naběhly win 10 a krása, další den sem zapínal PC a při bootu sem musel restartovat PC, od tý doby mi nenaběhl operační systém a měl sem jen blackscreen. Oprava systému nepomohla, nouzovej režim taky ne. Takže sem zkusil dát PC do továrního nastavení Win 10, po tom co se to dělalo asi 2 hodiny a já měl asi hodinu 8%, tak sem restartoval PC. Po bootu na mě čekalo překvapení. Počítač nenahrál žádnej OS. Takže sem musel jít na notebook a stáhnout pirátskou verzi (pro), protože sem nikde nenašel official verzi tu jak je zadarmo na rok a musel to nainstalovat přes flash disk (ano, stahoval sem to další 3 hodiny), smazal sem disk a začal to tam instalovat, instaloval sem to asi na 3x, protože pokaždý když to instalovalo ovladače, tak se to muselo restartovat a po restartu se ten PC choval jako bych do něj nikdy win 10 nedal... takhle se to opakovalo, vůbec mě nenapadlo, že to může bejt tim, že mám flashku stále zastrčenou v PC... Protože instalace nebyla hotová... Pak sem přišel na to, že musim vyndat flashku a ono to pak pokračuje v instalaci... dost divný, když ty soubory z kterých se to má instalovat jsou na té flashce.... No a nějak takhle sem instaloval Win 10.... Ale teď už sem s nima maximálně spokojenej, až na jeden detail. Když se hodí PC do režimu spánku, už se nenahodí... Jen blackscreen a já ho musim natvrdo vypnout.
PS: Přišel sem tim o všechny soubory, ale jinak tam všechny hry a programy který sem měl na Win 7 jdou krásně. No co, alespoň sem si vyčistil PC od všeho toho bordelu :-D
# 7.8.2015 19.05
 
Monomean
uživatel
Obrázek
SZ
Tvl :D

Mít takové problémy já, do smrti Microsoft nenávidím a asi bych udělal nějaké Voo-Doo umění ďábla pro nekonečnou bolest všem, kdo pracuje v Microsoft :D
# 8.8.2015 0.08
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Že život je ráj, to ať ti vykládá budhistický mnich,
schovávající se před špinavým zlem celý život za zdmi klášteru.
Ouneel
uživatel
Obrázek
Ve hře: E la TrabanTo
SZ Skype
http://postimg.org/image/s7uafh2on/
Vy máte problémy.. xD
XP 4ever xD
# 8.8.2015 22.42
Obrázek
sakra.. zrovna jsem chtěl xD
Monomean
uživatel
Obrázek
SZ
Teď přesně nwm, co to znamená :D To jako, že už prostě musíš přejít na další verze W, nebo končí jen nějaká podpora na programy atd...?
# 8.8.2015 23.15
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Že život je ráj, to ať ti vykládá budhistický mnich,
schovávající se před špinavým zlem celý život za zdmi klášteru.
Honzan
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ab31ch
SZ Skype
Podpora znamená že už nebudou vycházet další aktualizace zabezpečení a takových blbostí. Nebo že když si pak koupíš novej PC, tak ti na něm nepůjde starej OS, protože na něj nebudou žádný ovladače, protože ty komponenty jsou moc nový a tak... programy z většiny jdou
# 22.8.2015 14.25
 
Starej Monty
uživatel
Obrázek
Ve hře: SkaterBoy
SZ Skype
mít Windows 10 je jako mrdat s měkkým č/rákem neboli proč bych měl jezdit v novým lambu co vypadá jak pro 4%tního bazeranta, když mužu jezdit v starým Dodge Challengeru kterej má říz a natúruje to jak Arnold Schwarzeneger kulomet
# 22.8.2015 19.00
Uvnitř každého z nás je světlo
Nikdy není skryté, jen ho musíš zažehnout
Je to jediná věc, které musíš věřit
Je to jako diamant, stačí ji najít

Stránky: 1 2

Fórum » Diskuse mimo mísu » Windows 10

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.