Chmatákov online


Fórum – Rozjedu to?

Fórum » Diskuse mimo mísu » Rozjedu to?

Monomean
uživatel
Obrázek
SZ
Jelikož nedávno vyšlo Gta 5, rád bych se tu zeptal odborníků, zda-li to má popelnice rozjede a pokud ne, neshoří, když to zkusím? A co případně hodit do upgradu?

Milášek

GPU: GeForce GTX 260 (lol)
Procesor: Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q9400 @ 2.66Hz
Paměť: 4 GB RAM (3,25 GB použitelných)
Operační systém: Windows 7

Příliš se v těchto věcech nevyznám, teda...Vlastě vůbec, takže když tu bude někdo, kdo by i pomohl, mluvte prosím česky, kuju :3333
# 19.4.2015 18.38
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Že život je ráj, to ať ti vykládá budhistický mnich,
schovávající se před špinavým zlem celý život za zdmi klášteru.

Stránky: 1 2 3 4

Houg_
uživatel
Obrázek
Ve hře: Houg,fappy
SZ Mail Skype
No, pokud jsi za 5 let nepocítil zpomalení, asi máš štěstí, já jsem na tom opravdu bídně :D Jinak u toho disku nejde o problémy, ale o tu svižnost... doma mám sám HDD, ale pokud bych si něco pořizoval nového, tak jedině SSD, rozdíly jsou opravdu překvapující a pokud nepotřebuješ moc místa, tak cenově na tom taky nejsou zas tak hrozně. S tím hraním ti rozumím, kdybych hrával jako na základce, dávno mám new PC, ale s přibývajícím věkem se priority změnily i u mne a proto investice do něčeho takového mi přijdou jako vyhozené peníze, takže pokud nehráváš až tak často a nepočítáš do budoucna s new hrama na ultra details, tak dobrá investice. ( Teď mě vlastně ještě napadá, že ikdyby jsi přeci jen chtěl něco nějak potunit, můžeš si vytáhnout z tohoto PC ty staré komponenty a nechat si je vložit do něčeho nového... OK, měním názor :D )
# 24.5.2015 0.13
 
AdamT
uživatel
SZ
zdar, nechci založit nove vlakno tak se chcu zeptat jestli na tomhle rozjedu Witchera 3 aspon na low/medium detail

Intel Core i5 4460 3,2 ghz
NVIDIA GeForce GTX960 2gb
8 gb RAM
# 8.6.2015 13.47
 
Houg_
uživatel
Obrázek
Ve hře: Houg,fappy
SZ Mail Skype
Jo, s tím nebudeš mít problém, nebál bych se zkusit aj vyšší :)
# 8.6.2015 14.04
 
Monomean
uživatel
Obrázek
SZ
Mno, mám zde další info, tentokrát asi poslední, o mém upgradu.

Koupil jsem si konečně Gta V a už je i nainstalované, bohužel nejede tak, jak by jsem si představoval. Hra jako taková je víceméně hratelná, problém je, že když dojedu s autem někam, kde je hodně objektů (města, letiště). V tom případně se hra jako by zasekává. Zkrátka jede dobře, ale hází mi to tam z ničeho nic menší FPS, pak v poho a pak zase.
Netuším, jestli je to nedostačující pamětí, která činí stále 4 GB, nebo starým procesorem
Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q9400 @ 2.66Hz. Také jsem si všiml, že na internetu jsou lidé, kteří mají mnohem výkonnější počítače a stejně jim hra kolísá na 30-40 FPS s těmi záseky o kterých jsem se již zmínil.

Pokud by někdo věděl, co s tím, neváhejte a napište, jinak kouknu na yt a zkusím něco vyhledat. Je tam dost návodů jak "zvětšit" FPS.
# 13.6.2015 18.22
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Že život je ráj, to ať ti vykládá budhistický mnich,
schovávající se před špinavým zlem celý život za zdmi klášteru.
Houg_
uživatel
Obrázek
Ve hře: Houg,fappy
SZ Mail Skype
Zkus se především prvně pohrabat v nastavení. Jinak dokoupit další ramky (4 GB) by bylo 100% dobré (akorát bacha na tu kompatibilitu). Jinak musíš počítat s tím, že ty neupgradnuté věci prostě něco pamatujou a ten výkon se nemusí využívat tak, jak si asi představujeme, ale možná jsem jen příliš pesimistický, protože upgrady moc v oblibě nemám.

BTW: Napsal by jsi na jaké detaily a kolik FPS máš průměrně?
# 16.6.2015 19.29
 
Monomean
uživatel
Obrázek
SZ
Nastavení hry mám upě nejníže. Vše jsem vypnul a nastavení grafiky mám na výkon.
Hra se drží na stabilních 30 fbs, sem tam nějakej škub, ale jinak cajk. Horší to je, když jsou v pozadí nějaké výbuchy, nebo když ve velké rychlosti narazím.
Celkem věřím tomu, že by i 2 GB ramky vyřešily tyto problémy, ale nevím co no to procesor :D Ještě budu volat do Indiga, snad poradí.

Ps. Docela mě sere, že když hru vypnu, musím čekat +/- 20 sec, než se dá PC zpět do kupy.
# 16.6.2015 20.52
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Že život je ráj, to ať ti vykládá budhistický mnich,
schovávající se před špinavým zlem celý život za zdmi klášteru.

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Diskuse mimo mísu » Rozjedu to?

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.