Chmatákov online


Fórum – Mazání/Skiny *

Fórum » Diskuse mimo mísu » Mazání/Skiny * [zamknuto]

Dragos25
uživatel
SZ
Mě by zajímalo, proč mi mažete témata a blokujete účty... Nesmažete jen tému, kde na mě taky něco máte a pak si to stejně upravíte... Opravdu na úrovni.
S CH po tomhle nechci mít už nic společného. Kdo mi poslal peníze za skin, tak je pošlu zpátky.
Nezapomeňte mi to zase smazat/upravit a zablokovat účet. :D

BTW: amfetamine, co meleš, že brácha platil? :D Však o to jen podělal nějaké chudáka, že to potřebuje na nějakou operaci...

Nexi, nehraj si na právníka :D teď jsem si vzpoměl, jaké inzerce na webu? Nikdy jsem nikde nic nenabízel. Maximálně tady skiny. A furt nevím jaké potíže ohledně peněz.



Naposledy upraveno: 2.2.2015 16.26

# 2.2.2015 15.35
 

Stránky: 1 2 3

Nexoušek_obnova
uživatel
SZ
Kdo se pobavil tak jako já teď? :D
# 2.2.2015 18.31
 
Dragos25
uživatel
SZ
A co tě pobavilo?
# 2.2.2015 18.37
 
Nexoušek_obnova
uživatel
SZ
Jak tě někdo hned mazal, jak to že tě nikdo nemaže teď? Co VPN neexistuje experte? :D
# 2.2.2015 18.44
 
lubosek
uživatel
SZ

Dragos25:Mě by zajímalo, proč mi mažete témata a blokujete účty...



Proč? Ty nevíš? Nemáš tu vůbec co dělat, máš ban ip od doby, co jsi nám tu všem začal mazat účty - takže tu vůbec nemáš co postovat, tak prosím nebreč knírači.
Jasně jsem ti psal, že tvoje názory nás nezajímaj, že už to prostě nevyžehlíš, to že tu po půl roce začneš nabízet vrácení peněz je už trošku pozdě. To je jak kdybych udělal banku, a po roce přišel do tý banky, že jim to jdu teda vrátit, že mě to moc mrzí.
Nasral sis fest do bot tak si to teď vyžer, výmluvy ti moc nepomůžou. (ikdybys z toho nic neměl, už jenom to tahání po soudech je sranda)
Vím, že vps je psaný na Boháčka, vim taky, že je tam puštěnej Boháčkův serverside - ten už je taky v řešení, jen to chce trošku času ;). Ale už se tady s váma dál nehodlám bavit, nešlo to po dobrým, půjde to po zlým, sice to potrvá ale Jakoubek se z toho pokajdí. pac a pusu
# 2.2.2015 18.45
jsem pixee
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
ONLINE WAR
# 2.2.2015 18.58
 
Nexoušek_obnova
uživatel
SZ
Jj nex zatím vede rank #fuck #real #life lol
# 2.2.2015 18.59
 
Dragos25
uživatel
SZ
Tak proč tu nějaké témata stále jsou, když tu nemám co dělat? Mažete jen to co se vám hodí. A nesrovnávej tu banku s pár kč. Myslíš, že někdo z chmatu pujde k soudu, protože jsem mu nedal skin za 100kč? Myslím, že pro ně bude daleko lehčí když jim to vrátím.

btw nexi, proč se ti smazal účet?
# 2.2.2015 19.12
 
Nexoušek_obnova
uživatel
SZ
Protože já jsem řekl že se to mazat nebude. lol (co je slušně napsáno)

Někdo mě změnil heslo včera (btw. nemáš v tom prsty? :D ) a tím že je to dosrané, tak účet nešel lognout, abych zachoval aspoň nickname tak se smazal a založil znova. Bohužel nikdo z aktivních nemá přístup k FTP aby se to opravilo. :'( Až zjistím kdo to byl, sním ho. :twisted:
# 2.2.2015 19.16
 
Dragos25
uživatel
SZ
Ne nemám v tom prsty :D
# 2.2.2015 19.19
 
Nexoušek_obnova
uživatel
SZ
I kdyby ano, tak pochybuji že mě to řekneš. lol 8-)
# 2.2.2015 19.20
 
Dragos25
uživatel
SZ
Kdybych v tom měl prsty, tak ti ten účet rovnou smažu :D
# 2.2.2015 19.21
 
Nexoušek_obnova
uživatel
SZ
Aspoň něco vím jistě. xD
# 2.2.2015 19.36
 
Dragos25
uživatel
SZ
Proč si vůbec tak proti mě? :D
# 2.2.2015 19.44
 
Nexoušek_obnova
uživatel
SZ
Nelíbíš se mi. :-[
# 2.2.2015 19.59
 
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
/surrender
# 2.2.2015 20.01
 

Stránky: 1 2 3

Fórum » Diskuse mimo mísu » Mazání/Skiny * [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.