Chmatákov online


Fórum – Mazání/Skiny *

Fórum » Diskuse mimo mísu » Mazání/Skiny * [zamknuto]

Dragos25
uživatel
SZ
Mě by zajímalo, proč mi mažete témata a blokujete účty... Nesmažete jen tému, kde na mě taky něco máte a pak si to stejně upravíte... Opravdu na úrovni.
S CH po tomhle nechci mít už nic společného. Kdo mi poslal peníze za skin, tak je pošlu zpátky.
Nezapomeňte mi to zase smazat/upravit a zablokovat účet. :D

BTW: amfetamine, co meleš, že brácha platil? :D Však o to jen podělal nějaké chudáka, že to potřebuje na nějakou operaci...

Nexi, nehraj si na právníka :D teď jsem si vzpoměl, jaké inzerce na webu? Nikdy jsem nikde nic nenabízel. Maximálně tady skiny. A furt nevím jaké potíže ohledně peněz.



Naposledy upraveno: 2.2.2015 16.26

# 2.2.2015 15.35
 

Stránky: 1 2 3

AmFETamINek
zablokován
SZ Skype Web
Neblázni, nikoho nepodělal, pleteš si to s jiným hráčem xD On si na to vydělal a ty jsi ho podělal.
To je fuk, víme všichni co jsi zač ..

Běž na japko ..
# 2.2.2015 16.12
cc, tadi amfýk.
Dragos25
uživatel
SZ
A s kým si to pletu? :D
Možná bych o tom našel ještě něco v historii na skype.
# 2.2.2015 16.13
 
AmFETamINek
zablokován
SZ Skype Web
Jj najdi, hrozně nás to zajímá .. Vsadil bych se o co chceš, že nenajdeš, pač to bratr nebyl :D
# 2.2.2015 16.22
cc, tadi amfýk.
Dragos25
uživatel
SZ
Tak kdo to teda byl? :D
# 2.2.2015 16.24
 
Nexoušek_obnova
uživatel
SZ
Pochopíš už brzo, přijde ti domů obsílka. ;)

A ohledně Futurka je to jak píše Amf. Když jsi ho podělal, tak jsem se snažil ještě Kubovi pomoci najít nějaké řešení. Ovšem s Tebou domluva nebyla, to bych zase nejspíše našel v historiích já, jak jsi ho odpálkoval, že je to jeho blbost. Že to zaplatil, ale že to je "psané" na Tebe.

# 2.2.2015 17.14
 
Dragos25
uživatel
SZ
Mě by spíš zajímalo proč se do toho sereš? :D
Na překládání textů nepotřebuju mít nic. Každý příspěvek byl dobrovolný. Každý kdo si tu koupil skin a nebyl mu doručen bude mít peníze zpátky.
Co máš dál? :D

A nevím co máte furt se mnou a s jabkem. To je bumovo server ne můj. VPS je také psané na něj.
# 2.2.2015 17.20
 
Nexoušek_obnova
uživatel
SZ
Víš co je zajímavé? Dokud jsem se o to nezačal zajímat, bylo ticho. Ty jsi dělal mrtvého brouka a doma v pokojíčku u mamči, jsis mačkal pytel a nevěděl co dělat s tím že ti NĚKDO shazuje server. A mimochodem, výše jsem nezmínil jabko, ale future, motáš moc věcí dohromady.

BTW. Bum tvrdí pravý opak. Tak čí to teda je, nakonec až přijde vyjádření od Hukot.net se zjistí že je to Gizma ne?! Kluci sorry, ale aspoň se domluvte, co kdo tvrdíte. 8-)
# 2.2.2015 17.38
 
Dragos25
uživatel
SZ
Protože se nikdo neozval, až ty teď. S jedním jsem se už na vrácení peněz dohodl, další budou taky co nejdřív.
Proč bych měl VPS pro server který není můj? wtf
Future nejelo tak dva roky, tak nevím proč to sem vůbec teď taháte :D
# 2.2.2015 17.43
 
AmFETamINek
zablokován
SZ Skype Web
Cituji : "Dobrý den,
je možné na někoho, kdo mi útočí na VPS podat TO?"

"Problém nastal, když u mě bylo víc uživatelů než u něj, to se mu nějak asi nezamlouvalo, tak se rozhodl, že na mé VPS bude útočit."

Takže není tvé jo ? :D

Řeší se tu idiotiny, zbytečný téma ..



Naposledy upraveno: 2.2.2015 17.55

# 2.2.2015 17.53
cc, tadi amfýk.
Dragos25
uživatel
SZ
Ne není. Napiš si na hukot na čí to je jméno.
Proč vůbec řešíte VPS? Server není tak jako tak můj. To můžete vidět podle klienta/IP.
# 2.2.2015 17.54
 
Nexoušek_obnova
uživatel
SZ
Ono jsi nepochopil že mě v žaludku neleží japko, jako spíše ty. lol

(btw. virtuál spravuješ, tak co řešíš)

Nikdo se neozval, co třeba Kratos.. ten se ozval. 8-)

Future se řeší, protože to byla opět forma podvodu..!?
# 2.2.2015 18.06
 
Dragos25
uživatel
SZ
A jak jsem mu měl odpovědět, když mi tu smazali všechny účty? :D Ale s ním jsem se domluvil už na skype.

Virtuál, který není psanej na mě a na kterém neběží nic mého...
# 2.2.2015 18.10
 
Yoyo_obnova
uživatel
SZ
nedělám pro nikoho a peněz mám plnou píču
# 2.2.2015 18.22
 
Nexoušek_obnova
uživatel
SZ
@Dragos25 to je jen výmluva za výmluvou. Takový problém ten účet založit, když za poslední dva dny jsi tu "zlikvidoval" účtů několik. :D

@x×oxiinneeceqqq:] protože borci hrajou bedny. 8-) lol
# 2.2.2015 18.26
 
Dragos25
uživatel
SZ
Zkoušel jsem pár účtů založit hned potom co mi je smazali, ale mazali mi je furt dokola, tak jsem se na to vysral.



Naposledy upraveno: 2.2.2015 20.06

# 2.2.2015 18.29
 

Stránky: 1 2 3

Fórum » Diskuse mimo mísu » Mazání/Skiny * [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.