Chmatákov online


Fórum – Skiny – SK

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Skiny - SK [zamknuto]

Zano
uživatel
SZ
Odkazuji se na http://forum.chmatakov.cz/tema/13543-sniper-killer-skiny

Skiny mám dávno vytvořené. Nemůžu za to, že gizmo nemá čas. Psal jsem mu tak před půl rokem, jestli ne před delší dobou. Napsal že teď nemá čas. Dohodněte si s ním přidání do hry a nemám problém mu ty skiny předat.

Pixee - Na co si tu zase hraješ? Jedině tobě jsem smazal účet a to za to, jak si ho smazal ty mě. Nikomu jinýmu jsem nic nemazal. Možná ještě fredymu.

//SK
# 31.1.2015 13.23
 

Stránky: 1 2

PHILIPS
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kratos, BazeranT
SZ Mail Skype Web
A tak isto si pisal, že skiny dostaneme do 3dni až dostaneš peniaze, tak sa nerob prosím ťa. A dodnes ich nemáme a ked som ti to na fore pripomenul mazal si moje príspevky.
# 31.1.2015 13.35
LEVA nezaujíma čo si o ňom myslia OVCE!
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Já se k tomu celkově vyjádřím podrobněji až večer. 8-)

Teď jen řeknu, že jsi minimálně měl předat vyhotovenou grafiku kupujícím. Ti už mohli předat soubory Gizmovi. Takže to jsou jen výmluvy, protože ti teče do bot. ;)
# 31.1.2015 13.38
 
Pixee_obnova
uživatel
SZ
Přesně tak, mazal jsi příspěvky ve velkém, vše co bylo proti tobě, takže stížnosti ohledně skinů atd. jsi smazal. Mimochodem mě jsi taky smazal účet.
# 31.1.2015 13.40
 
Zano
uživatel
SZ
Philips: Jak mám ovlivnit gizmovo čas?

Nex: Mě do bot neteče. Nepodepisoval jsem žádnou dohodu/ smlouvu o skinech. O soubory si mohli říct sami, ale o nic si neřekli.

black: Pokračujte v té své pohádce.
# 31.1.2015 13.43
 
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Heh, povíme si večer. Já teď nemám čas, jedu pryč.
# 31.1.2015 13.44
 
Zano
uživatel
SZ
Philips: Jak mám ovlivnit gizmovo čas?

Nex: Mě do bot neteče. Nepodepisoval jsem žádnou dohodu/ smlouvu o skinech. O soubory si mohli říct sami, ale o nic si neřekli.

black: Pokračujte v té své pohádce.
# 31.1.2015 13.46
 
PHILIPS
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kratos, BazeranT
SZ Mail Skype Web
Nehovorim o gizim. Si to poriadne prečítaj. Hovorím, že skiny si sľúbil poslať do 3dni po obdržení peňazí. Neposlal si a ked som ti neskôr písal že aby si mi ich aspom poslal, tak si tvrdil, že na nich niečo s gizmom upravujete. Tak tu prosím neklam s tým, že sme si o tie súbory nepovedali. Neviem ako ostatný ale ja ano. Ak sa tie správy automaticky nemažu, tak by som to tam ešte našiel. A ked som to napísal do tej tvojej tèmy, tak si to zmazal a hned na to si sa pokúšal v ss naslubovať hory doly len aby som mlčal.
# 31.1.2015 13.48
LEVA nezaujíma čo si o ňom myslia OVCE!
Zano
uživatel
SZ
Nebudu se tu s váma bavit nemá to cenu.
Poslední příspěvěk:
Philips:
Ano gizmovi jsem to posílala a nechtěl aby to bylo tak stejné jako originál, takže jsem tam něco dodělával. Pak přestal komunikovat s tím, že nemá čas.
# 31.1.2015 13.53
 
Pixee_obnova
uživatel
SZ
forum.chmatakov.cz/tema/13200-soutez

V jaký pohádce prosimtě, máš asi fakt bobky když to nepřiznáš co ?
Nechápu proč se vůbec lezete na to fórko, vždycky když sem něco napíšete je to porod :DDD

Ale s tímto jsi mě vážně dostal snipere. :DDDD
# 31.1.2015 14.09
 
Zano
uživatel
SZ
A co s tím tématem mám dělat?

Co nepřiznám? Piš až nebudeš vypadat jako, že máš IQ 50. Z fredyho už nebude vodník a pixee už nebude prodávat u kasy.
Díky
# 31.1.2015 14.21
 
Pixee_obnova
uživatel
SZ
ctrlv.cz/BHke

ctrlv.cz/IBSI

Kdo je teda pohádkář..
# 31.1.2015 14.22
 
Zano
uživatel
SZ
Tak jsem smazal ještě tebe. A?
Co si vůbec čekal? Jeden se baví, druhej mu tleská. Myslíš, že to odnese jen ten který se baví?
# 31.1.2015 14.24
 
Pixee_obnova
uživatel
SZ
Když jsi lhal v tomhle, lžeš určitě v dalších věcěch, tak jak chceš, aby ti pak někdo důvěřoval ?
# 31.1.2015 14.28
 
Zano
uživatel
SZ
Důveru od někoho, kdo zesměšňuje lidi (viz například Fredy), když navíc sám vypadá jak něco... Opravdu nepotřebuju.
# 31.1.2015 14.31
 
lubosek
uživatel
SZ
Nj tak si sundej knírek a jdi se obhajovat k vám na fórko tu totiž neuspěješ, my už se zařídíme po svým. Neptřebujem tvoje vyjádření, tak pá.

Sniper-to je ten stím knírkem: pixee už nebude prodávat u kasy.


a tohle mě strašně moc baví :D, závidíš mi to, že jsem v 16ti měl práci a dělal na benzínce? to je 6 let zpět, v tý době jsi ty běhal za mámou a prosil o kapesný 50kč aby sis mohl koupit balíček pokemonů, dneska si bez problému vydělám 60k měsíčně kolik ty pane vzdělanej s vysokým IQ, mazej radši doplňovat zboží do tesca za 10k špindírko, třeba si pak vyděláš aspoň na strojek a konečně sundáš ten knírek.
# 31.1.2015 16.10
jsem pixee

Stránky: 1 2

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Skiny - SK [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.