Chmatákov online


Fórum – Chmakuza vs CH.B.I.

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Chmakuza vs CH.B.I.

Houg_
uživatel
Obrázek
Ve hře: Houg,fappy
SZ Mail Skype
Ahojte, někdo psal systémovku, že by jsme mohly udělat nějak klanwar Chbi vs chmakuza. Já jsem klidně pro, alespoň by se to nějak pohlo... Kdyžtak poprosím někoho z chmakuzy, ať semka hodí nějaký čas, který by se jim to hodilo + počet, kolik by jich cca bylo. Nevím jak si to dotyčný představoval, ale to se dořeší kdyžtak tu.
(navrhuju, aby se to odehrálo ve 4tém, ale klidně zvolte i jiný prostor)
# 30.8.2014 19.50
 

Stránky: 1 2 3 4

Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Tak to můžeš zkusit, nebo to udělat jednoduše- na hlavní stránce je nad klientem okýnko pro nový server, tak spustit 2 naráz. Kdyby to šlo nějako šikovně udělat přes VM na součastném serveru, nemusel by být problém.
# 31.8.2014 13.49
 
Pixee_obnova3
uživatel
SZ
Pers: To už jsem chtěl udělat dřív, ale za 1. nemám to jak přidat na web a za 2. na jednom vps nepustim 2 servery, by musel Gizmo udělat novej ss a já bych to musel dát na nový vps.
# 31.8.2014 14.04
 
kubicek307
zablokován
SZ
I kdyby byly levný věci, tak tu budou lidi zase jen a jen na začátku každého to po chvíli omrzí, to neni žádnejma cenama a tak, prostě v chmatu neni moc možností co dělat po tom , co se vyskillíte ( vydělávat , killit ) a obojí omrzí rychle.
# 31.8.2014 14.12
 
Fredy_Guvno_Obnova2
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
hougu, dal jsem tam starej program co jsem dělal kdysi :D nevím jaký byl tehdy spawn.. myslím že 3 hodiny nebo hodina :D všechny příšery budou ve 4tém, loot není jistej :D zlevnil jsem věci pro pobudu včetně pistolky na kradení, takže čorky si u těch příšer taky užijí <3 uvidíme jestli vás to bude bavit nebo jestli se rozpláčete :D když tak se něco upraví

edit: kubo máš pravdu, ale jde o to, že když ta hra bude lidi bavit, přivedou další, ti další a ti další, je jedno jestli je to omrzí nebo ne, jestli se tu budou točit furt nový lidi... ale když gizmo nemá čas, tak se aspon pokusím nějak lidi donutit, aby se hralo ve 4tém městě a killilo... jinak jsou ty moje dmge k ničemu :D a vaše stížnosti že se nic neděje též...
# 31.8.2014 14.13
Houg_
uživatel
Obrázek
Ve hře: Houg,fappy
SZ Mail Skype
Všechny příšery znamená, že aji mamut, pejrové prostě all? V tom případě by to bylo takové moc nahustěné :D:D. Ale tak ono když se zlevní léky+munice, tak bude aj levnější zabíjení aktuálního draka, což by mohlo bohatě stačit.
# 31.8.2014 15.23
 
Fredy_Guvno_Obnova2
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
mamut, chobotnice a stará :D všechny kolem 15k HP
# 31.8.2014 15.33
sensi2k9
uživatel
Obrázek
Ve hře: sensiok, Royal
SZ
V tom případě bude ale zbytek mapy k ničemu ne? Sem a tam se tam objeví akorát nejaky dobrodruh :D
# 31.8.2014 15.53
Born with nothing, die with everything
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
No, jsem zvědavý, jak to teď bude :))
# 31.8.2014 16.02
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Fredy_Guvno_Obnova2
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ

sensi2k9:V tom případě bude ale zbytek mapy k ničemu ne? Sem a tam se tam objeví akorát nejaky dobrodruh :D



a ted to tak není? :D
i když je plný server tak jsou lidi na 3 místech...
# 31.8.2014 16.23
Houg_
uživatel
Obrázek
Ve hře: Houg,fappy
SZ Mail Skype
Já si myslím, že je lepší, když jsou lidi jednom místě a něco tam spolu dělají, než aby byli ve 3ch různě po mapě. Ale tohle je hodně věc názoru, protože každý by si to představoval jinak. BTW: fredy, můžeš upravit aj loot z těch NPC?
# 31.8.2014 16.33
 
Fredy_Guvno_Obnova2
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
kdyby šel upravit loot... udělal bych to už dávno :D číslo co je napsané v souboru příšery, je jen informační, když to změním, z npc padá ID 0 :D

mužu upravovat jen místo, čas respawnu, hp, skin (pouze skiny chobotů) a dmg
# 31.8.2014 16.36
Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype
Za mně bych to nechal tak, jak to je teď.. Léky jsou levné, zbraně taky a má to nějaký smysl..

Když bude fun a všechno levný stratí to smysl a bude to jak Jabko.. Ofik je ofik a zachoval bych ho tak, jak je :)
# 31.8.2014 16.42
 
Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
Mám stejný názor jako Kozel, ale už nehraju, tak je to spíš na vás současných hráčích.
# 31.8.2014 16.44
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

Fredy_Guvno_Obnova2
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
to není o funu jak píše pixee... jde mi o to aby lidi nebyli posraní z každé zbraně o kterou mohou přijít :D a taky aby se využívali všelijaké doplnky :D

ty příšery jsou zas nucení aby chodili do 4tého a byli tam co nejčastěji :D
# 31.8.2014 17.20
Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype
Fredy myslím že odlogávat se bude stejně i když bude mít každej zbraní plno
Ale teď už je ve hře tolik bílých, kulasů, rotáku atd. že se fightí dobře :D
# 31.8.2014 17.49
 

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Chmakuza vs CH.B.I.

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.