Chmatákov online


Fórum – Nový mobilní telefon

Fórum » Diskuse mimo mísu » Nový mobilní telefon

Ghoom
uživatel
Obrázek
Ve hře: click, Mr_click
SZ Mail
Ahoj, chci si pořídit nový mobil, co by jste mi doporučili? Přemejšlím nad tímto mobilni-telefony.heureka.cz/xiaomi-mi3-wd-16gb/#section a tímto mobilni-telefony.heureka.cz/xiaomi-mi2s-32gb/#section případně ještě tento mobilni-telefony.heureka.cz/samsung-i9195-galaxy-s4-mini/. Který by ste mi z těchto doporučili? Případně nějaký jiný? Díky :)
PS: Naschválsem si nevybral tak známé značky (ty první 2), protože si myslím že kvalitně vyjdou nastejno jako třeba samsungy a neplatí se tolik za značku :)
# 5.8.2014 15.02
Du.. Du hast.. Du hastlit.. Du hastlit kokain..:twisted:
  • Který z těch tří?
  • Xiaomi Mi3 WD 16GB4 hlasy, 57 %57 %
  • Xiaomi Mi2S 32GB3 hlasy, 43 %43 %
  • Samsung i9195 Galaxy S4 m0 hlasů, 0 %0 %
  • Celkem 7 odpovědí

Stránky: 1 2 3

nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
Iphone je dobrý telefon, ale je neskutečně předraženej a platíš tam jen za to jabko a IOS. Nexus 5 je jeden z mála telefonů, který se dokáže stabilitě, odezvě a rychlosti Iosu rovnat. Je to čistej systém, bez zbytečných programů a "vylepšení" výrobců. Osobně ho mám a jiné mobily bych nebral. S5 je proti němu slimák - osobně vyzkoušeno ;-)

Super je taky podpora, kdy máš jako první nejnovější android, většinou bez chyb a přímo od google. Nexus má jednu z největších komunit vývojařů na světě, takže až skončí oficiální podpora, nebo budeš chtít nějaké doplňky, nemusíš se bát.

Hardware má dobrej, 2Gb Ram absolutně dostačující, Snapdragon 800, 8MPX s optickou stabilizací, FHD displej, Adreno 330. Jedinné horší je snad reprák, který hraje trošku potichu, ale když to srovnám s konkurencí, tak je to +- stejný a kvalita lepší.

Za počtem jader se nežeň, Android to neumí využít a většinou je CPU s 8 jádry výkonný stejně jako kvalitnější dvou nebo čtyřjádro a o spotřebě ani nemluvím ;-)
# 9.8.2014 20.17
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
Vibuf
uživatel
Obrázek
Ve hře: Vibuf
SZ Mail Skype
Co dodat: http://www.phonearena.com/phones/compare/Xiaomi-Redmi-Note,Google-Nexus-5/phones/8554,8148

(porovnání)
# 9.8.2014 20.58
MY NAME IS ANNA PAVLOVA!
AviNci
zablokován
Ve hře: EmKo, EmkoTM
SZ Skype
Kup si tento :D
http://mobilni-telefony.heureka.cz/htc-one-m8-16gb/

Mám ho cca 2 měsíce a zatím si nemohu stěžovat. Jinak samsungum moc nedůvěřuji.
# 9.8.2014 23.02
Fast and Furios

EmKo (Řemeslník)
EmKo™ (Bojovník)
MAK_obnova2
uživatel
SZ
xD WTF já furt nechápu kde uživatelé berou ty data ohledně rychlosti iOS versus android. Mam starého Huaweie s androidem 2.3 a je svižnej jak prase. A to ho mam několik let. Muzu videt nejake porovnani rychlosti iOS versus android, které každej pořád zmiňuje?
# 9.8.2014 23.03
 
Vibuf
uživatel
Obrázek
Ve hře: Vibuf
SZ Mail Skype
http://www.app-magazin.cz/slider/nazor-servismana-ios-a-android-zarizeni-v-cem-je-ios-lepsi-nez-android/
# 10.8.2014 8.32
MY NAME IS ANNA PAVLOVA!
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Budu ke kazdemu bodu neco psat:

1) Mam Android 2.3 a nepocitil jsem potrebu vyssiho androidu. Proc? A btw Apple a jeho iOS... kamos mel iPhone 5 a novej soft je vzdy neodladenej, sekal se mu, kousal a proste nebyl stabilni...

2) Souhlas

3) Kdyz nejsu blb tak mobil nenakazim

4) Pravda casto je na iPady vic lepsich app napr Hearthstone

Furt to jsou ale malickosti a o sviznosti tam neni ani prd.. :P
# 10.8.2014 9.21
 
Vibuf
uživatel
Obrázek
Ve hře: Vibuf
SZ Mail Skype
Hele já to neřeším. Je mi jedno co tam je, jestli IOS nebo android. Stačí mi když ten telefon bude fungovat podle mích představ, ale co jsem slyšel tak android je lepší. Kamarád měl 4s a koupil si samsung III a prej je to lepší, ale zase bratranci tvrdí, že IOS je lepší. Takže já to neřeším :D Ten kdo má android vždy bude tvrdit, že je lepší a zase ten kdo má IOS , že IOS je lepší 3-(
# 10.8.2014 10.04
MY NAME IS ANNA PAVLOVA!
JokeR™
uživatel
Obrázek
Ve hře: JokeR™
SZ Skype
Ja by som ti doporučil Nexus. Za dobrú cenu zoženieš Nexus 4, keď budeš mať šťastie aj Nexus 5. Nexus 4 šlape parádne, mal som ho cca rok a bol som s nim velmi spokojný ;) ale odporúčal iPhone, mam 5S a som rovnako spokojný ako s Nexusom ;)
# 10.8.2014 15.17
 
XmenT
moderátor
Obrázek
Ve hře: XmenT
SZ Mail Skype
Sony Xperia Z1 Compact, voděodolný, do ruky a výkonný. xD
# 10.8.2014 18.45
Safri: V jednoduchosti je síla.
Obrázek
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
Voděodolnost u Xperií je dost spekulativní..
# 10.8.2014 19.18
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Ono často si lidé pletou voděodolnost s vodotěstností.

Voděodolnost = přežije když si např. napíšeš SMS v dešti

Vodotěstnost = napíšeš si sms v bazénu
# 11.8.2014 10.21
 
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
On nějakém telefon nezvládne SMS v dešti? :-D
# 11.8.2014 16.36
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
Dr0bek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Drobek
SZ
Šel bych do Google Nexus Pětky. :-)
# 11.8.2014 17.20
Miluju Fabose :) ...a nestydím se za to!!
Ghoom
uživatel
Obrázek
Ve hře: click, Mr_click
SZ Mail

AviNci:Kup si tento :D
http://mobilni-telefony.heureka.cz/htc-one-m8-16gb/

Mám ho cca 2 měsíce a zatím si nemohu stěžovat. Jinak samsungum moc nedůvěřuji.


Ten je srovnatelný s Xiaomi a to je o 5 tisíc dražší. Ptal sem se jeste na jednom forku a pokud prej nevyužiju LTE což asi nevyužiju tak je lepší asi Mi3 :)
# 17.8.2014 17.27
Du.. Du hast.. Du hastlit.. Du hastlit kokain..:twisted:
Ghoom
uživatel
Obrázek
Ve hře: click, Mr_click
SZ Mail
Takže už jsem se rozhodl a vybral jsem LG Google nexus 5, ještě nemůžu posoudit jaký je jelikož je to pro mě dárek k Vánocům.
A měl bych tu na vás jeden požadavek. Mobilní telefon pro 17ti letého kluka, aby to nebyl uplnej shit, mělo to alespoň android a rozjelo nějakou tu hru, prohlížeč a FB dejme tomu. Cena do 2 500Kč prosím :)
# 1.11.2014 18.55
Du.. Du hast.. Du hastlit.. Du hastlit kokain..:twisted:

Stránky: 1 2 3

Fórum » Diskuse mimo mísu » Nový mobilní telefon

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.