Chmatákov online


Fórum – Nový mobilní telefon

Fórum » Diskuse mimo mísu » Nový mobilní telefon

Ghoom
uživatel
Obrázek
Ve hře: click, Mr_click
SZ Mail
Ahoj, chci si pořídit nový mobil, co by jste mi doporučili? Přemejšlím nad tímto mobilni-telefony.heureka.cz/xiaomi-mi3-wd-16gb/#section a tímto mobilni-telefony.heureka.cz/xiaomi-mi2s-32gb/#section případně ještě tento mobilni-telefony.heureka.cz/samsung-i9195-galaxy-s4-mini/. Který by ste mi z těchto doporučili? Případně nějaký jiný? Díky :)
PS: Naschválsem si nevybral tak známé značky (ty první 2), protože si myslím že kvalitně vyjdou nastejno jako třeba samsungy a neplatí se tolik za značku :)
# 5.8.2014 15.02
Du.. Du hast.. Du hastlit.. Du hastlit kokain..:twisted:
  • Který z těch tří?
  • Xiaomi Mi3 WD 16GB4 hlasy, 57 %57 %
  • Xiaomi Mi2S 32GB3 hlasy, 43 %43 %
  • Samsung i9195 Galaxy S4 m0 hlasů, 0 %0 %
  • Celkem 7 odpovědí

Stránky: 1 2 3

Chaotics
uživatel
Ve hře: Bukis,Ch@otiCS,Buki
SZ
Zdravíčko bral bych ten první:-)
# 5.8.2014 15.26
 
Hybrid is back
uživatel
Ve hře: Hybrid, Marksman, Zmetek
SZ Mail Skype
Ahoj, pokud máš možnost, tak si ještě našetři a jdi do iPhonu, ale jinak bych bral ten samsung.
# 5.8.2014 16.54
 
xNikolx
uživatel
Ve hře: Niky, Nikol
SZ
Byť Tebou, tak si zoberiem ten prvý, ale je to tvoj výber. Ja momentálne si chcem ísť kúpiť Samsung Galaxy S4 mini black a neviem naisto, či do toho ísť, pretože chcem, aby mi vydržal aspoň 2 roky :D
# 5.8.2014 17.52
 
PHILIPS
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kratos, BazeranT
SZ Mail Skype Web
TIež by som bral SGS4mini :) mam SGS3mini a som spokojný :) Má to dosť velku pamäť aj výkon :) Zatial žiadne problémy. Navyše som zanho zaplatil 270€ vtedy. Čiže ten SGS4 je lacnejši a aj vykonnejší. Proste kvalitka no :)
# 5.8.2014 17.53
LEVA nezaujíma čo si o ňom myslia OVCE!
Monomean
uživatel
Obrázek
SZ
Spokojený zákazník Samsungu S3 cca 2 roky.
Spousta lidí na Samsung nadává, že je to shit, jenomže to je značka, která tu už nějakou dobu je, a kdyby neměla kvalitní výrobky, tak by tu nebyla.

Ps. S2 taktéž v poho vystačí,
pokud nejsi náročnější zákazní :-)



Naposledy upraveno: 5.8.2014 18.50

# 5.8.2014 18.02
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Že život je ráj, to ať ti vykládá budhistický mnich,
schovávající se před špinavým zlem celý život za zdmi klášteru.
sensi2k9
uživatel
Obrázek
Ve hře: sensiok, Royal
SZ
Šel bych do lumie :D
# 5.8.2014 18.18
Born with nothing, die with everything
Chaotics
uživatel
Ve hře: Bukis,Ch@otiCS,Buki
SZ
Lumii mam taky:-D a sem jakžtakž spokojen:-D
# 5.8.2014 18.42
 
sensi2k9
uživatel
Obrázek
Ve hře: sensiok, Royal
SZ
já jsem spoko na 100% :)
# 5.8.2014 19.20
Born with nothing, die with everything


SZ
Nepsal si cenovy limit, takze bych doporucil lg g3. Jsem s nim zatim spokojeny (mam ho necelý mesic). Pripadne xperia z2 kterou si chvali kamos.
# 5.8.2014 21.16
 
Vibuf
uživatel
Obrázek
Ve hře: Vibuf
SZ Mail Skype
Ja tam teda taky xiaomi, ale redmi 1s :D Mi3 co jsem koukal, tak si myslím, že není špatný.... Jinak ten redmi 1s mi stačí :)) Zatím jsem neobjevil hru kterou nezvládne :)
Takže Mi3 je asi nejlepší co koukám co co chceš(s tvé nabídky), aleeeeeee našel jsem lepší :D http://mobilni-telefony.heureka.cz/xiaomi-hongmi-redmi-note/specifikace/#section
redmi note..... Je větší a lepší :D Podívej se a posuď
Jinak ten muj: http://mobilni-telefony.heureka.cz/xiaomi-redmi-1s-8gb/
# 6.8.2014 2.05
MY NAME IS ANNA PAVLOVA!
Ghoom
uživatel
Obrázek
Ve hře: click, Mr_click
SZ Mail
Díky moc a speciálně díky tobě Vibuf :D Ted sem zase o trochu víc přesvečenej ze Xiaomi je dobrej :)
A ten co si našel je lepší asi jen tím, že má Android :)
# 6.8.2014 22.33
Du.. Du hast.. Du hastlit.. Du hastlit kokain..:twisted:
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
Neuvažoval si třeba o Nexusu? Dá se teďka sehnat za přijatelnou cenu a když máš štěstí tak seženeš okolo 8 tisíc i 32Gb verzi. Nic rychlejšího neseženeš a hodlám si tvrdit, že nebudeš litovat
# 8.8.2014 13.00
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
Ghoom
uživatel
Obrázek
Ve hře: click, Mr_click
SZ Mail
Nations: Ty ho máš? Nevypadá špatně no:) Jinak co si myslíš o iphone 5? Vyplatí se do něj ty peníze investovat nebo můžeš mít mít stejně kvalitní mobil za polovinu ceny? :)
# 9.8.2014 14.27
Du.. Du hast.. Du hastlit.. Du hastlit kokain..:twisted:
sensi2k9
uživatel
Obrázek
Ve hře: sensiok, Royal
SZ
iphone má výhody i nevýhody, výhoda bude asi to že je kovovej, docela bezproblémovej a dá se říct že i podpora iosu je velká a zase nevýhoda je taková že telefon kterej u iphonu stojí 16 litrů, koupíš u nokie a jiných za 10+-
# 9.8.2014 14.48
Born with nothing, die with everything
Vibuf
uživatel
Obrázek
Ve hře: Vibuf
SZ Mail Skype

Ghoom:Nations: Ty ho máš? Nevypadá špatně no:) Jinak co si myslíš o iphone 5? Vyplatí se do něj ty peníze investovat nebo můžeš mít mít stejně kvalitní mobil za polovinu ceny? :)



Moji bratranci mají iPhone 5. Je sice kvalitní, ale za tu cenu máš herní PC..... Jak říkám být tebou koupil bych ten redmi note. U iPhone platíš hodně za značku....

Jinak ten note je větší a má osmijádro
# 9.8.2014 14.55
MY NAME IS ANNA PAVLOVA!

Stránky: 1 2 3

Fórum » Diskuse mimo mísu » Nový mobilní telefon

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.