Chmatákov online


Fórum – Oživení hry

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Oživení hry [zamknuto]

Mazeec
uživatel
Ve hře: St[o]rm
SZ
Bylo by zajímavé kdybi se opět začly využívat všechny zbraně. To se docílí tím, že se buť zruší amulet na kritik a bonusy na střelné zbraně, nebo se u kulometu a harpuny sníží dmg a to aspoň o 50%. Budou se tak využívat více druhů zbraní než jen kulas.

Všechny bojové povolání by meli mít režim "combat", tzn. když zasáhnou nebo budou zasaženi, musí 5 sec počkat a pak teprve můžou odlognout, ty prestrelky 20% HP = odlog nemají smysl. Neplatí to pro řemeslníka a další co nemají možnost se bránit.

Jde teda hlavně o ten 1. odstavec.



Naposledy upraveno: 16.7.2014 23.30

# 16.7.2014 23.08
 
  • Hodnocení návrhu
  • Hodnocení: 38 %     Hlasovalo: 6
  • Je to dobrý nápad ?
  • ano3 hlasy, 19 %19 %
  • ne13 hlasů, 81 %81 %
  • nic to nevyřeší0 hlasů, 0 %0 %
  • Celkem 16 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2

Thrall
uživatel
Obrázek
Ve hře: Blop, avag
SZ Skype
Souhlasim. Tenle jabko-style mě opravdu nebaví...
# 16.7.2014 23.16
 


SZ
Ten odlog se už řešil několikrát a vždy stejný výsledek.
# 16.7.2014 23.19
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Technicky to v nynějším chmatu nejde (ten combat). By Gizmo

zajímavý že to v každém topicu opakuju ale tak 2x do měsíce s tím nápadem někdo příjde xD
# 16.7.2014 23.28
 
panBlack_obnova2
uživatel
SZ
Nevím jak ty, ale já vídám hráče se všemi druhy zbraní... sniperka, kulas, W kulas, roták, devítka, luk, pumpa... Soudíš podle toho, že jsi neviděl nikoho s něčím jiným ? Co já vím, tak je zatím ve hře cca 5-6 aktivních bojovníků.. Většina hráčů se zatím věnuje řemeslníkům, dočkej času a uvidíš.

Thrall: 3-(
# 16.7.2014 23.32
 
Montik_obnova2
uživatel
SZ
Co vím tak dmg bylo upravováno a mělo by to být vyrovnáno pokud se to teda nezměnilo.

Holt kdybys četl forko tak víš že killing už není jen o tom udělat 100% přesku, koupit za 14k kulas a killit. (Teda pokud není zpět starý dmg)

//Není, tudíž je jen čirá hloupost bojovníka, používat jen černý kulas. Black
# 16.7.2014 23.41
 
Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
Přesně tak, DMG zbraní už je dávno sníženo a upraveno. Dokonce je různě velké dle vzdálenosti bojovníka od cíle. To by jsi věděl, kdyby jsi to zkusil, než založíš další ze zbytečných témat. Odlogovávání se tu řeší pravidelně několikrát do měsíce, projdi si staré témata.
# 17.7.2014 0.20
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

kubicek307
zablokován
SZ

Thrall:Souhlasim. Tenle jabko-style mě opravdu nebaví...


Mysli 2x než něco napíšeš. Na jabku snad nikdo neodlogával, proč by to taky dělal když měl každej miliony. Ano , ano všichni víme jak bylo jabko pro nooby, ale nemusíš psát blbosti 3-(
Stejně nechápu, proč se neudělá ta prodleva u odlogu u bojovejch povolání, když jsou v kombatu. Nikdy jsem neslyšel žádnej dobrej důvod prč se to neudělá jen že se to už řešilo. Řekl by mi ho někdo?
# 17.7.2014 10.10
 
Mazeec
uživatel
Ve hře: St[o]rm
SZ
Tímto tématem jsem ale měl na mysli toto. I kdybi měl kulas dmg dejte tomu jen 1, a dal bych na něj bon 10 + bych měl amulet na krit (nepočítam bonus dmg za levely), tak bude stejně ubitat 21 (20 jen za ten amulet a bon) což je u rychlostřelné zbraně prostě mrda...

A s tím jabko stylem má Thrall pravdu...
# 17.7.2014 10.47
 
Fredy_Guvno_Obnova2
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
a s čím měl tral pravdu ... na jabku byl uplně jinej dmg, nebyl tam žádnej amulet a neodlogovávalo se... jste jen další zbyteční kreténci bez možnosti přemýšlet nad tím co právě píšete...

sdělil si nám věc kterou tu každej ví už půl roku (od doby co je amulet)... to by bylo ještě v pohodě ale přirovnávat to k jabku u kterého nebyl žádný stejný problém co je ted...
# 17.7.2014 11.46
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Jj fredy napiš to jako retard, ukaž nám svou inteligenci ;)

K tématu: Nové dmg zbraní je super
# 17.7.2014 11.48
 
kubicek307
zablokován
SZ

MAK:Jj fredy napiš to jako retard, ukaž nám svou inteligenci ;)

K tématu: Nové dmg zbraní je super


Napsal to skvěle, sice s nadávkama , ale proč ne když oni neví vůbec o čem mluví. ALe hlavně at nadávaj na Jabko 3-(
# 17.7.2014 11.50
 
DieWiLDeN
zablokován
Obrázek
SZ Skype
Nechápem prečo všetci neustále prirovnávate akúkoľvek hlúposť k Jabku. Boli tu aj iné serveri ako napr. Future, CHportal atp..
Všetci len dissujete aké bolo jabko na p..., ako sa vám to tu nepáči lebo sa to mení na jabko. Lenže keď si pozreme ostatné témy tak tam zas niekto chce aby sa napr. DMG zbraní znížilo.
Nedá sa všetko naraz..

DMG zbraní v hre je podľa mňa dobré.
# 17.7.2014 11.53
 
Fredy_Guvno_Obnova2
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
jsem až moc božskej než aby to blekMC uznal... nakonec bude zas plakat na skypu jak ho obtěžuju a navážím se do něj xD

kdyby jeho teta nevařila guláš v base, byl by pro mě nic... takto je aspon vtipné jak se vždycky vetře, řekne nám svuj trapnej názor, začne nějaké hejty a pak za ním nikdo nestojí xD

www.mekanemanikdorad.com

K tématu: Nechal bych to tak jak jsem to vymyslel.
# 17.7.2014 11.55
Montik_obnova2
uživatel
SZ
Tady máte vše o DMG co potřebujete vědět
http://forum.chmatakov.cz/tema/12522-mensi-novinky-upravy-zmeny-atd/str-8

To, že ste vylízaní a nedokážete si sestavit zbraně a skupinu podle toho aby Vám to vyhovovalo už je Vaše věc.
# 17.7.2014 12.01
 
Mario
uživatel
Obrázek
SZ

Mazeec:Bylo by zajímavé kdybi se opět začly využívat všechny zbraně. To se docílí tím, že se buť zruší amulet na kritik a bonusy na střelné zbraně, nebo se u kulometu a harpuny sníží dmg a to aspoň o 50%. Budou se tak využívat více druhů zbraní než jen kulas.



Amulet na crit. se může přeci využívat u všech střelných zbraní, takže tvrdit, že docílit toho, aby se využívalo více zbraní smazáním tohoto amuletu je stejně velká blbost, jako tvrdit, že k využití více střelných zbraní dopomůže i smazání funkce bonusů ze hry, protože bonus jde opět dát do všech střelných zbraní..
Harpuna je pro lovce, nikoliv pro bojdu.
Snížit dmg u kulasu je blbost..Zrovna včera jsem to testoval..Bez bonusů, amuletů bere +- 10 dmg z velice krátké vzdálenosti ovšem. S crit amuletem cca 25, průměr bonusu počítám 5 ..Jsme na cca 30 dmg, ale jakmile je cíl na druhým konci mapy, opět sebereš jen cca 15 hp..
On není problém v dmg, ale v tom, že ty jsi takovej lempl, co dostává i za toho mystika, co máš ne ? Protože stěžovat si hráč, co má mystika, který bere bleskem 35 dmg, cena pro vybavení je mnohem levnější než u bojdy a díky mutu se stává z mystika nejsilnější bojové povolání a přesto chtít oslabit střelné zbraně, které využívá bojda je při nejmenším divný.
# 17.7.2014 12.11
Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.
* Albert Einstein

Stránky: 1 2

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Oživení hry [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.