Chmatákov online


Fórum – Pravidla soutěží

Fórum » Chmazka » Pravidla soutěží

schio
zablokován
SZ
Zdravím všechny chmatáky.
Takže mám tady pro vás zdělení.
Opravdu jsem nechtěl nic podobného dělat, ale bohužel mi nedáváte na výběr.
Soutěže jsou poměrně častá záležitost ve hře a aby tyto soutěže byly co nejlepší a měli jste z nich opravdu velmi dobrý prožitek tak se snažím přijít pokaždé s něčím novým abyste něměli pořád jen kopák, otázky, kopák otázky,.......
Bohužel tyto soutěže jsou maličko složitější, a to v tom ohledu, že abyste si je co nejlépe užili se zábavou a úsměvem není jen tak jednoduché. K tomu abyste ze soutěže něco měli a tím myslím ( zábavu, dobrý průběh, nějakou odměnu a potěšení z účasti)
je zapotřebí abyste mě při soutěžích respektovali a naslouchali tomu co vám říkam..
Nemyslím si že moje vyjadřovací a řečnické schopnosti jsou na tak špatné úrovni, že se musíte tázat na plno jiných věcí, jelikož vás vždy řádně předem informuju, a pokud se jedná o složitější Q tak o tom těsně před soutěží udělám informační zchůzku na které vám dám prostor pro otázky pokud něčemu nerozumíte.
Bohužel stane se, že lidi do toho mluví a pak nikdo nic neví když jeden si povídá s druhým jak dlouho chytal žlutou rybu a druhý tam počítá kolik hodin trva naskilit rybaření atd atd....
Takže tady vám napíšu 5 jednoduchých pravidel které budete repektovat a pokud ne tak na ty soutěže ani nechoďte jednak to kazíte ostatním a jednak když prostě někdo dělá bordel tak se dál nehnu a zbytečně se pak Q prodlužují na dlouhou dobu.

1. pravidlo: když vám řeknu ticho! tak bude ticho a nikdo se nebude dál bavit o tom kolik chytil ryb a bude poslouchat aby nemusel klást zbytečně otázky ohledně něčeho co jsem již řekl. Při porušení bude následovat kill a věci = dopadkový koš.

2. pravidlo : Na kill Q kde budete čekat než přijde na vás nebo váš tým řada nebudete mít zbraň v ruce protože neumíte klikat a střílíte do lidí kteří jsou pak znevýhodněni. Při porušení Kill věci = odpadkový koš nebo vyloučení z Q..

3. pravidlo : pokud chcete být na Q divák nikoliv účastník nebudete nic psát ani si povídat s kamarádem vedle kolik ste chytili ryb... a podobně pokud chcete sledovat tak sledujte v divadle se taky nemluví... Při porušení vykázání popřípadě kill věci = odpadkový koš.

4. pravidlo : Když napíšu, že bude Q a informace jsou na fóru tak prosím přijďte minimálně na informační schůzku kde všechy informace vysvětluji znovu. Kdo příjde na Q bez jakéhokoliv vědomí o pravidlech, nebude se moci účastnit a platí pro něj pravidla jako pro diváka. Při porušení vykázání popřípadě kill věci = odpadkový koš.

5. pravidlo : Na všech kopacích Q je kill zakázán. Kradení nehlídám, ale když tam přijdete jen za účelem krást a bez krumpáče tak bude následovat vykázání z Q popřípadě kill věci = cena do soutěže.. . Na otázkách nikdo nebude mluvit krom mě když řeknu ticho. Při porušení kill věci = odpadkový koš.

Nejsem CHTS a né vždy jsou CHTS ve hře a nebudu otravovat GM ani žádné jiné CHTS aby nastolil pořádek a šel tam někdo s donucením, aby někoho uvězňoval takže doufám, že pro příště budete s těmito 5 velice jednoduchými pravidly seznámeni a nebudu nikomu muset dělat nepříjemnosti a vy je nebudete dělat mě. Předem vám děkuji za pochopení a doufám, že toto opatření budete všichni respektovat.

PS: Nikde jsme nenašel pravidla soutěží a nebo pravidla při Q a pokud doře vím tak Q dělám já a pravidla a průběh k nim taky takže toto jsou universální pravidla která budou platit na všech Q pořádaných mnou. Pokud někdo z Game masterů příjme dalšího člena chmazky tak pravidla pokud s nimi nebude souhlasit upravím popřípaně zruším. to´d ode mě vše a teším se na další vaši účast na nějakým jiným Q.

Pokud má nějaký z GM výhradu vůči tomuto opatření prosím o komentář.

S pozdravem : Schioo

Od Amfa : POKUD MI SCHIO NAPÍŠE, ŽE NĚKDO DĚLÁ BORDEL NA JEHO QUESTECH, DOSTANE NP NA 500 KAMENŮ A V HORŠÍM PŘÍPADĚ BAN ÚČTU !
klidně mi Schio piš
# 25.5.2014 19.19
 

Stránky: 1 2



SZ
Doplnil jsem to do pravidel. Viz http://www.chmatakov.cz/pravidla "pravidla pro soutěže"
# 25.5.2014 20.04
 
panBlack_obnova2
uživatel
SZ
Schio +1.

Jen doplním: forum.chmatakov.cz/tema/11259-chmazka-souteze (Něco málo tam i tenkrát Sewer sepsal. Jsou to trochu neaktuální pravidla ale i tak.)

BTW: Asi nejzásadnější pravidlo Chmazky:

Během soutěží má pořadatel vždy pravdu = určuje vítěze (například to, že Vy vidíte svou odpověď jako první neznamená, že to tak vidí i ostatní).
# 25.5.2014 21.26
 
kubicek307
zablokován
SZ
Chmazka by měla mít práva jako chts. Uvezni propust. Jinak nemaj soutěže cenu. To že sem napíešte pravidla pro lidi nic neznamená. Když tam nebude někdo kdo jim to np dá tak tam budou otravovat furt.
# 25.5.2014 21.37
 
schio
zablokován
SZ
Jo to je v pořadí nejdřív se sepisuje zákon a pak se hledá policie :D Zeptám se pixeeho jestli by mi dal uvězni a propust. doufám, že mi vyhoví na ty Q je to potřeba jak sůl. :D
# 25.5.2014 21.41
 
Harimau
uživatel
SZ Mail
Chmazka a práva CH.T.S.? Chmazka je Chmazka a ne CH.T.S..
S tím osobně nesouhlasím.
Měl by se najít jiný způsob, např. že by CH.T.S. byli ještě aktivnější.
# 25.5.2014 21.44
 
schio
zablokován
SZ
Nepoužíval bych to v jinou dobu než při Q to bych si vzal asi jako zásadu. Ale kdybych mohl někoho portnou do lhotky tak by to bylo naprosto perfektní, ale to nevím jestli vůbec jde takhle jednotlivě a jestli by to GM povilili. Když někdo je nepřizpůsobivý tak bych ho prostě odportil někam daleko kdyby se vrátil tak bych ho portnul zase a pak by si to lidi rozmysleli. Dnes byl na Q jeden problematický člověk. Měl skin nějaké opice nebo co to bylo.. dělal problémy...pak kladl i odpor... jednalo se o kill Q tak jsem řekl soutěžícím aby se na něho vrhnli a pak tam běhal s duhem a stejně dělal problémy.
Nemluvě o tom, že jsem asi 20 minut dělal pořádek protože tam jeden mluvil přes druhého a byl to kill Q takže jsem do nikoho nechěl střílet aby nebyl znevýhodněn..
Později k tomu však stejně došlo, ale to jsem ztratil už spoustu času a lidi byli určitě naštvaní.
# 25.5.2014 22.04
 
FruFru
uživatel
Obrázek
SZ
už několik let funguje, že chmazka neni chts a nikdy s tím nikdo problém neměl.. Prostě si ho potom napiš, vyfoť, natoč.. řekni chts a on mu dá prostě později trest 300 kamenů nebo víc.. ono je to potom omrzí.. ale když jim dáte trest 100 kamenů, každej vám na to bude srát, protože je to otázka vytěžení na 7 minut.

Schio, jsi chmazka a hned by jsi chtěl mít další a další práva.. nejdřív jsi chtěl .propust pak .do lhotky a nakonec na ban :D :D .. určitě máš v hlavě i to, že chceš příkaz na nastavení skinu viď :D aby jsi si mohl dát ID 6, aby tě nikdo nerušil :D

dřív se dělalo, že každý měl každého na skypu a napsal chts/GM, aby mu přišel pohlídat soutěž.. když čas neměl, tak buď počkal až čas mít bude nebo to prostě zkusil, ale musel předpokládat, že mu tam někdo rušit bude.

buď rád, že chmazka má pravomoce dělat eventy takový jaký jsou teď.. nikdy dřív tohle nebylo.. přece jenom chmazka byl človek, co za svoje peníze dělal eventy pro ostatní s tím, že měl pouze více HP, aby ho jen tak nikdo nesejmul a systémovku
# 26.5.2014 7.33
 
schio
zablokován
SZ
Pravidla jsou napsaná a budou se dodržovat když je lidi budou chtít tak moc porušovat tak je budu trestat jak jem uvedl v pravidlech nic víc nic míň.
" za každý čin je po zásluze, odměněm nebo potrestán"
# 26.5.2014 9.17
 
panBlack_obnova2
uživatel
SZ
Dřív Chmazka dostala skin a clantag. To co má teď (luxusní věci a chk od GM,hp,imunitu atd..) je luxus kterého by si Chmazka měla vážit... Čím víc toho člověk má tím víc chce.

A co se týče situace ohledně chts, tak mě velice mrzí a (doufám ze se nikdo neurazí..) že server už běží 6 měsíců a stále se nenašel způsob jak něco udělat s chts. Uvažovalo se o jakém si softu ale to zřejmě nikdo neumí. A druhá možnost je Gizmo a to samozřejmě respektuji ze nemá čas.

Chts je dalo by se říct nepoužitelná. Za tu dobu co jsem chts jsem dal pouze jednou trest vyšší než 100 a to prostřednictvím Pixeeka. A to pardon ale nemam náladu a čas čekat na GM nebo porad psát Pixeemu jak blbeček aby někomu dal o 200 kamenů víc.

// Omlouvám se píšu z mobilu.
# 26.5.2014 9.27
 
Pixee_obnova3
uživatel
SZ

pan black:

Chts je dalo by se říct nepoužitelná. Za tu dobu co jsem chts jsem dal pouze jednou trest vyšší než 100 a to prostřednictvím Pixeeka. A to pardon ale nemam náladu a čas čekat na GM nebo porad psát Pixeemu jak blbeček aby někomu dal o 200 kamenů víc.



Z tohodle důvodu jsem dal Amfovi práva a přístup na VPS. Já na to totiž nemám čas, nastavovat 30ti lidem trest denně. Pokaždý, když někomu budeš chtít dát trest vyšší než 100 šutrů napiš Amfovi na skype/PMku a on to udělá (nevadí že o pár h dýl, ale hlavně že to udělá). Tak jako to dělal Montik, když byl CHTS, za celej den mi sepsal třeba 5 lidí co si zasloužilo vyšší trest než 100 šutrů / ban acc / ban ip a jakmile já přišel z práce tak jsem to všem nastavil. Soft by problém nebyl, ale opět bysme potřebovali Gizma, aby povolil IP VPSka ve zdrojáku, jinak nám je nějakej soft k ničemu. :)
# 26.5.2014 9.52
 
amfetamin
uživatel
Obrázek
Ve hře: jj mam
SZ Mail Skype Web
Jak píše pixee, CHTSáci, pište mi accčka, které si zaslouží větší trest než-li 100 šutrů (napište přesně kolik) a já jim to nastavim .. ;) A to neplatí jen u np, ale také bany + bany ip.

Ale, souhlasím s Kubou, Chmazka by měla mít právo na .uvezni ....
Vím, že to teď nejde nyní nastavit.... a systémovka od chmazky, která má práva CHTS = .zprava- (CHTS)xxxxxxxxxxxx je také nevhodná, proto bych moc rád, aby pixee souhlasil s tím, aby Schio mohl psát systémovky z účtu GM=2 (chmazka) a dále vystupovat na soutěžích pod GM=4, aby mohl uvězňovat hráče, jelikož na každém Questu se najde minimálně 1 hráč, který si to np zaslouží.

Pravidlo = Chmazka Schio, může použít acc (xxxxxx) GM=4 (CHTS) jen když dělá akci.
Systémovky = GM=2 (CHMAZKA)
Porušení = down.

Nazdar.

Tak bych to viděl ...

// tak mu to pak nastav // pixee
# 26.5.2014 16.51
Alešku, nemáš nějak drobáček prosim tě. - Bramborak
Já sem tvůj tata. - Liboros
Aleši ty víš že ti nelžu - Monča
Aleši, já tě miluju ! - Jirka
Určitě bysme chtěli poděkovat, ... - Likvouš
Strojek na tetování mám u kámoše - Bruce Lee
Já nejsem Dano - Marcel
Já nejsem Marcel - Dano


tomas a patrik = laska

schio
zablokován
SZ
Souhlasím s pravidly.
Toto by byla opravdu velká výpomoc.
# 26.5.2014 17.41
 
Klinak9
uživatel
SZ Mail

Pokaždý, když někomu budeš chtít dát trest vyšší než 100 šutrů napiš Amfovi na skype/PMku a on to udělá (nevadí že o pár h dýl, ale hlavně že to udělá).



Really? Co to je za? Takže když se do těch pár hodin stihnu vytěžit, amf mi dá trest tak nebudu moct chodit portama? n1...

Upravené nevhodné slovo, +30% varování //Harimau
# 26.5.2014 19.00
 
schio
zablokován
SZ
to si už nějak zařídím myslím že když někomu poletí věci do koše a poto poletí do NP "živý" mrvý se v podstatě nemá jak dostat do NP .. tak je to dost velký trest.. ale zase jak pro koho a prostě a jendoduše pokud se vytěžíš tak tam půjdeš znovu ale budeš mít asi o 100 méně tohle se zase celkem hlídá.
# 26.5.2014 20.03
 
Pixee_obnova3
uživatel
SZ
Empty: to uz je problem toho co dostal trest ne muj, on delal bordel - on si musi pockat na nastaveni trestu, pokud se vytezi driv - jeho blbost, nikdo ho nenutil k tomu delat bordel..
# 26.5.2014 20.32
 

Stránky: 1 2

Fórum » Chmazka » Pravidla soutěží

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.