Chmatákov online


Fórum – Problém u rybárny

Fórum » Stížnosti a problémy s hráči » Problém u rybárny [zamknuto]

Yobie
uživatel
SZ
Zdravim,
píšu sem, protože si myslím, že by ses tímto mělo něco udělat...

Dneska u rybárny byli 3 nejmenovaní hráči se svými healery a zabíjeli každého nováčka, který se buďto zaregistroval, nebo přišel rybařit, ale přišel o všechny svoje věci, nemyslim si, že je to fér vůči všem, ještě k tomu když ty **** nadávali..Na tohle neni žádný pravidlo, ale myslim, že by se mělo zavést. JEŠTĚ K TOMU KDYŽ TO JSOU 18TI LETÝ A VŠICHNI 3 DĚLAJ REPARÁT lollol
# 17.5.2014 13.10
 

Stránky: 1 2

Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Heh, to si děláte srandu s těma výrazama? 3-( Včera vám tady Pix napsal, ať se vyjadřujete slušně vy, kdo jste na postech a co uděláte? Nic, během pár hodin opět to samý, vulgarity, trapnosti a urážky. Dmce tohle..
# 17.5.2014 15.12
 
Fredy_Guvno_Obnova2
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
JAK O TOM NIKDO NEMLUVIL? PSAL SI ŽE VOLE ZABIJÍM LIDI CO LOGNOU NEBO CO, A JÁ NA TO ŘEKL ŽE TO NEJSOU NOVÁČCI, A NEBUDU TĚ BRÁT JAKO NOVÁČKA, VÍŠ KOLIK SE TADY MĚSÍČNĚ PROSTŘÍDÁ LIDÍ? TO ŽE UŽ VÍŠ CO JE OBRANA, UMÍŠ NAPSAT NA FORKO JE SKILL (OPROTI OPRAVDOVÝM NOVÁČKŮM), TO ŽE JSEM VÁM VYKILLIL TY TRAPNÉ SBĚRAČSKÉ UČTY TYPU (ASDFGASD) TADY NIKOHO NEZAJÍMÁ, JE TU 15X NAPSANÉ ŽE TO NENÍ PROTI PRAVIDLUM KRYSO

PS: NEJDŘÍV NAPIŠ ŽE SI TO HRAL PŘED DVĚMA ROKAMA A PAK NAPIŠ ŽE JSI NOVÁČEK... ASI TĚ VE ŠKOLE MÁLO BIJOU CO?

PS2: NAJDI NEJBLIŽŠÍ SCHODIŠTĚ CO MÁ ASPON 8 SCHODŮ, VEM NĚKOHO SEBOU, STOUPNI NAHORU A ŘEKNI MU AT TĚ SKOPNE
# 17.5.2014 15.30
Yobie
uživatel
SZ
Já už k tomu můžu jenom říct, že tvoje retardace nezná hranic..
# 17.5.2014 15.45
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Možná by se tohleto mělo prodiskutovat více, podle mně je to obrovskej nedostatek hry. Přece to jenom hrozně kazí dojem ze hry mnoha hráčům, hlavně nováčkům. Nechápu děti které to může bavit... (fredy)
A ještě je to jediná věc ke které lze použít léčitele (nebo spíš ke které je používán).
# 17.5.2014 16.05
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Burner
uživatel
Obrázek
Ve hře: Burner
SZ ICQ
Killenie v blue zóne nie je možné trestať ak sa nejedná o rekill alebo iné obťažovanie hráčov. Vážne nechápem prečo sa tu hádate, či vám to stojí za warny... Schio si tu ide svoje úplne od veci a vy sa tu začnete hádať o úplných nezmysloch a tiež idete off-topic. Potom sa tu sťažujete, že dostávate warny. Každopádne, kill v blue NIE je zakázaný.
# 17.5.2014 16.35
 
Harimau
uživatel
SZ Mail
Neumíte se chovat, pak se nestěžujte, že Vám někdo zavírá témata.

Nemáš důkaz, někteří dostali Warn.

LOCK (Pixee se případně vyjádří).
# 17.5.2014 16.47
 
Pixee_obnova3
uživatel
SZ
Nové pravidlo - ZÁKAZ REKILLOVÁNÍ V BLUE ZÓNĚ (pokud si rekillujete svůj účet, fajn to je mi jedno). Rekill beru 2 killy a více, takže jestli máte potřebu, zabijte si rybáře u lhotky jednou, jakmile to bude po druhý zasebou a víc krát a někdo z CHTS to uvidí / dotyčný bude mít video - NP 500 kamenů.
(nejedná se o účty s červenou karmou, ale o ty, který se nemaj jak bránit)
# 17.5.2014 22.40
 
panBlack_obnova2
uživatel
SZ
Z důvodu neznalosti toho pravidla ve hře jen obnovuji toto téma. Nekteří hráči s tím mají velký problém, tak ať to vidí. :-)
# 23.5.2014 21.15
 

Stránky: 1 2

Fórum » Stížnosti a problémy s hráči » Problém u rybárny [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.