Chmatákov online


Fórum – Questový NPC

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Questový NPC [zamknuto]

Kristyna_Graffitka
uživatel
SZ
Tak mě napadlo, že by nemuselo být špatné dát do hry novou NPC postavu, která by zadávala questy.

Pokud byste k této postavě přišli a 2x na ní klikly, dala by vám svitek, kde by bylo zadání úkolu (například přinést 2 dřívka, 3 ryby a 5 jablek). Za splnění questu byste dostali například 1000chk.


Počet questů, které můžete za den splnit by byl omezen a úkoly by navíc byly děleny i podle úrovně. Tj. například lehké, středně těžké a nejtěžší (dle toho by se lišila i odměna). Obtížnost úkolů byste si mohli při kontaktu s NPC zvolit sami, případně by byla dána například nějakým novým skillem, který by se zvyšovat právě plněním úkolů.

Vím, že by to bylo složité naprogramovat, ale myslím, že by to hru oživilo. Navíc by se pak dali stále jen přidávat další a další typy úkolů :)
# 19.1.2014 15.10
 
  • Hodnocení návrhu
  • Hodnocení: 84 %     Hlasovalo: 22

Stránky: 1 2 3

BiJay
uživatel
Obrázek
SZ
S tou poslední věcí máš pravdu Fredy.
Nevím, jestli se banovali, ale pamatuji si, že když jsem hrál jabko a napsal jsem čí je skin ID 45. Zarazil mě koment typu (teď přesně nevím jak to bylo s detaily), ale vyznělo to jako padej, stejně ti ho nepovolí. Stalo se to tu na offiku, i když jsem si myslel, že tu jsou lidi vychovaní a nebliji kraviny. A tohle byla jedna z věcí, které jsem se v offiku zmýlil.

To jste se asi museli natlemit, když jsem se učil v chts a trvalo mi 15 min. zabanovat jednoho člověke. Ale naučil jsem se to i když do mě pořád bušil Wočko xD

Ps: Pravda s těmi partami :D Mám svojí hrdost a určitě bych jen tak nikoho nevzal do klanu, kam jsem patřil.

Už dost věcí mimo toto téma xD
Nechci mít další z**raný warny.
# 20.1.2014 19.41
 
Wočko_obnova
uživatel
SZ
Fredy:Ano chtělo by to aspoň jeden neofic...Jenomže,nič takové nebude....

Jabko nepojede...

Chportál nepojede

prostě,vše kromě možná future nebo hružky...

Myslím že by to pomohlo i oficu,už to hraje moc lidí a začínaj hádky jak na jabku
# 20.1.2014 20.30
 

Stránky: 1 2 3

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Questový NPC [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.