Chmatákov online


Fórum – Questový NPC

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Questový NPC [zamknuto]

Kristyna_Graffitka
uživatel
SZ
Tak mě napadlo, že by nemuselo být špatné dát do hry novou NPC postavu, která by zadávala questy.

Pokud byste k této postavě přišli a 2x na ní klikly, dala by vám svitek, kde by bylo zadání úkolu (například přinést 2 dřívka, 3 ryby a 5 jablek). Za splnění questu byste dostali například 1000chk.


Počet questů, které můžete za den splnit by byl omezen a úkoly by navíc byly děleny i podle úrovně. Tj. například lehké, středně těžké a nejtěžší (dle toho by se lišila i odměna). Obtížnost úkolů byste si mohli při kontaktu s NPC zvolit sami, případně by byla dána například nějakým novým skillem, který by se zvyšovat právě plněním úkolů.

Vím, že by to bylo složité naprogramovat, ale myslím, že by to hru oživilo. Navíc by se pak dali stále jen přidávat další a další typy úkolů :)
# 19.1.2014 15.10
 
  • Hodnocení návrhu
  • Hodnocení: 84 %     Hlasovalo: 22

Stránky: 1 2 3

BiJay
uživatel
Obrázek
SZ
Jak psal Nex s tím +1
Mohlo by se rovnou udělat i něco jako libí se.
Tolik práce to zase není a koment, co by obdržel nejvíce těchto "like" by se zobrazoval jako první.

Bylo by to přehlednější a člověk pak ví, jaký komentář byl třeba nejvtipnější.

Jen tak fantazíruji xD
# 19.1.2014 20.37
 
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Bijay, jestli myslíš web. Tak na tom nemá kdo dělat, jediný kdo má přístup je Miky a tuším ještě Bars. Oba neaktivní již dlouhou dobu a Gizi si jen tak nikoho k webu samozřejmě nepustí a chápu ho. Už se to tady řešilo asi před rokem (?), kde jsem se nejen já s výpomocí nabízel.
# 19.1.2014 21.48
 
BiJay
uživatel
Obrázek
SZ
Trochu jsem se zamyslel a vlastně hrát chmatákov v dnešní době už nemá smysl.

(+)
- chmatákov má svojí originalitu a komunitu, která dokáže dlouho držet při sobě.
- ačkoli je to hra, která má 50-60 aktivních hráčů, jsou časté updaty.
- hra je zdarma a lze jí spustit i na těch největších rachotinách.


(-)
- hra nic nevydělává. Naopak prodělává.
- hru tvoří hráči (návrhy, chts, chmazka), což je podle mně největší chyba.
- o hru se nejeví takový zájem a není to vidět už ani na komunitě.
- o web se nemá kdo starat až na moderátory.
- tato hra je založená původně jako chat, takže by měla plnit hlavní cíl a to je komunikace. Bohužel většina lidí jí hraje, protože chtějí už mít jen 100% rybaření, či přesnosti a úplně zapomněli, že to je vedlejší věc a udělali z toho její hlavní podstatu.
- ve hře jsou stále bugy. Hra je nefinancována, což z toho plyne...

No. Tohle je můj pohled, jak já vidím chmatákov a proč ho nehraji.
Určitě jsem se někde v něčem sekl, a tak se omlouvám.
Nechci být jako největší hyena a tak chci i dát obrovský respekt lidem, co jí věnují čas, který bych já do tohoto díla nedal.

Ale přece jenom.
Lidi prosím vás zamyslete se a řekněte si.... Co mi toto dá a proč to vlastně dělám. Proč do toho vkládám čas, který bych mohl využít mnohem lépe. Já si to říkám, každý den, když jdu na počítač a je mi z toho na nic.
# 19.1.2014 22.02
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Hrát chmatákov nemá smysl? xD DAFUQ, vis proc hrajou lidi hry? Aby se bavili ci odreagovali. Pro mě to je po škoel fajn odreagovačka. Má to pro mě smysl ;)
# 19.1.2014 23.34
 
HooDs
uživatel
Obrázek
SZ
Amfe dal jsi mi +20 ne 30 :D . dobrý nápad :D . xD Však nevím proč jen sem se nudil a ty hned OT :D .

Dal sem ti 30 ..

btw. + 10%
# 20.1.2014 0.04
Nejakej vtipalek :D Pac a pusu :D
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
Je to dobrý nápad. Ale něco podobného tu bylo už před 6 lety a do dneška to hotové není :D

BiJay: A hlavní mínus je ten, že to po čase fakt omrzí. Kdysi sem to hrál fakt furt. ( možná, že mašina u babičky nedokázala prostě nic jiného otáhnout :D ) Ale taky to bylo kvůli té komunitě. Ale dneska sem se jen vyskílil a tím to skončilo, už mě to nebaví. Ve hře sem se za tento měsíc objevil tak 3x a to sem jen čeknul, co je novýho. A občas přemýšlím, že za těch 120 hodin co sem nahrál, bych udělal spoustu jiných zábavnějších věcí...

Ono my furt srovnáváme chmat před 6 lety a dnes, ale když to tak vezmu tak markantní rozdíl v tom není. Nějaké věci přibyly, nějaké jsou úplně hovadiny, které odrazují hrát, nebo nudí, ale ve své podstatě je hra nezměněna a největší rozdíl je v hráčích. Ono docela omrzí hrát hru, která je neustále dokola a mít kolem sebe lidi, kteří jsou otravní, neodpovídají nebo to jsou malé děcka. Časem si uvědomuju, že jsem ten CH hrál vlastně proto, jaká tam byla komunita. Tehda si přišel na těžbu a bylo tam třeba 10 lidí a to už ses zakecal a strávil si tam třeba 3 hodiny. Co dneska? Těžíš, těžíš, sem tam někdo příjde a to je tak vše a to si dost lidí rozmyslí, jestli má cenu v dnešní době, kdy máš na výběr mezi tisícovkami her, hrát. Server sice ukazuje často, že je 41-45 lidí, ale já se štěstím potkám 5-10 :-)
# 20.1.2014 7.35
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Nati, vyčerpávající. Ale zcela pravdivé.
# 20.1.2014 15.13
 
TicTac-Coun[T]eR
uživatel
Obrázek
SZ Skype
Dobrý napad.
# 20.1.2014 15.46
Ľudia za ktorých by si dal kedysy kár do ohňa,
ťa teraz nechajú vypiť pohár jedu až do dna.
Ešte sa pri tom milo usmievajú do očí, (kokoti!)
buzerant zaslúžiš si boxerom po obočí!
BiJay
uživatel
Obrázek
SZ
Čistá pravda Nati.

Klidně můžu říct, že na Jabku jsem byl i nějakou dobu závislí, protože tak byli fakt super lidé, se kterými jsi mohl kecat od rána do večera.

Ale tady jsem potkal většinu somráky, co psaly s caps lockem a dělali velký pány.
Neříkám, že jsem si z toho taky nějakou dobu nedělal prdel, ale tady jsem jich potkal několik a zdálo se mi, že je to jeden a ten samý člověk. Možná že i byl....
A pak další, co neodpovídali....

Z tohoto hlediska je pro mně offik horší, jak jabko.

Jabko mělo sice debilní vůdce, ale ta komunita byla k nezaplacení, i když mezi nimi byly ti menší....

Zde je dobrý tým, ale komunita, co nekomunikuje.

Chmat už není to, co býval a myslí, že už se to nevrátí.
# 20.1.2014 17.55
 
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Bijay a jeho jabličko furt. Si zapni nelegálek..
Caps lockem tady píše asi jediný hroší ksicht a to Fredy. Na jabku tak psal každý druhý klučík co si říkal buger, protože kouknul na Pixího nebo Fredyho návod. :D

By jsi měl sundat růžové brýle. :D
# 20.1.2014 18.16
 
Kristyna_Graffitka
uživatel
SZ
Mně hlavně přišlo hrozné, že vlivem pár idiotů se tu de facto vytvořila válka jabko vs. ofik. Prostě se snažili v lidech vyvolat nesnášenlivost a přitom většina lidí hrála obojí.. Jsme jedna komunita, tak proč?
# 20.1.2014 18.17
 
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Tato "válka" přišla až s tím co jabko začalo dělat problémy se skinama, urážením Gizma či prodejem itemů na serveru. Jinak souhlasím samozřejmě.
# 20.1.2014 18.19
 
Kristyna_Graffitka
uživatel
SZ
Já vím, já vím, nic méně taky vím, že nelegální machinace se skiny byly na ofiku také. A rovněž se i sem tam našel idiot, co psal nadávky na kdekoho. Jediné, na co nemám argument je ten prodej itemů, to byla opravdu neomluvitelná chyba.

Nic méně komunita ofiku nestagnuje, naopak si myslím, že má budoucnost, nevidím to tak černě. Uvidíme..
# 20.1.2014 18.22
 
BiJay
uživatel
Obrázek
SZ

neXoušek:Bijay a jeho jabličko furt.



Čistě můj názor génie.
Ještě mi napiš, že když logneš na offik, tak tam je strašná prdel a plno lidí, co mají
spoustu vtipných zážitků.


Já chci být pro tentokrát ten zlej a vidím chmatákov jako projekt, co ztratil svojí podstatu.
Naopak na fórku je plno zajímavých věcí. Pro mě více, jak ve hře....
Pardón, jestli jsem někoho urazil.
# 20.1.2014 18.38
 
Fredy_Guvno_Obnova2
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
jabko lidi hráli protože tady měli ban xD
taky jsem měl jabko rád, ty pelany s právama co jsem je nenáviděl jsem měl v podstatě rád... celou komunitu jsem měl rád(ftipálki, bugery, gmka, děcka určené pro hejting) nebugoval jsem protože bych se cítil jako rebel xD miluju když mě lidi řeší jaká je to hrůza že já mužu bugnout zelí a oni ne... pak se do toho zapojili GMka a já byl za toho nejhoršího xD mnoho z vás mi taky začalo promlouvat do duše (co z toho máš :( buguješ ve hře s hlavičkama :'( )

vždycky mi šlo o ty války: já a pix vs. současný správce jabka

v podstatě já je nutil dělat updaty, to samé s gizmem, kdybych ty samé bugy nedělal furt dokola a nenaučil to ostatní.. opravilo by se to? :D s každou novou verzí a s každým novým správcem přišly nové situace... byla to neskutečná chlamka :D

Nati a BJ: ty časy by se daly vrátit.. ale nikdo nechce :D přijmeš do své staré party někoho nového? celou tu dobu se všichni držíme ve svých skupinkách :D

Graff: nemám tušáka kdo vymyslel válku ofík vs. jabko... ale john a santea tomu taky moc nedali, objevil se jabkař, každej okamžitě zázrakem poznal že ten nick je z jabka (přitom oni rození hejtři jabko nikdy nehráli), hráči po tobě začli řvát at zmizneš z5 na jabko, a když se člověk začal bránit, john mu dal ban...
# 20.1.2014 19.18

Stránky: 1 2 3

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Questový NPC [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.