Chmatákov online


Fórum – NP za sprosťárny

Fórum » Komunikace se správci » NP za sprosťárny [zamknuto]

Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Zdravím.

Chtěl bych tímto požádat všechny, kteří mají k tomu příslušná práva, aby bez vyjímky dávali kameny sprosťákům ve hře (zatím je vesměs ignorujete).

Ten odpad, co člověk chtě nechtě přečte, kdykoliv se připojí do hry je ubíjející a neexistuje mechanismus, jak se jich zbavit. Alespoň symbolické kameny těmhle lidem můžou situaci pomoct.

První mojí motivací je to, že tuhle hru hrají taky děti a tohle není dobrá vizitka.
Za druhé, jsme přeci jen lidi a když se ve hře objeví prase, má se s tím něco dělat.

Obvykle hry mají zabudovanou nějakou ochranu proti podobným problémům. Giz několik neslušných slov omezil, ale všechny se pojmout nedají. A když je jediným dalším kontrolním mechanizmem CHTS+GM, tak by to měli dělat oni.

Nechci po vás žádný lov na ně, jen to, abyste když někoho potkáte dali tu práci a napsali příkaz na uvěznění řekněme s 50 kameny. Prostě negativní motivace.

Díky
# 14.1.2014 21.38
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov

Stránky: 1 2 3

Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Pixee: Moje pointa byla v tom neignorovat to, jak je to teď běžné. Nikdo po vás nechce, abyste se vydali na lov. S tím "zbytečně" vysokým trestem bych to nehrotil. 100 kamenů máš relativně rychle i s 10 těžbou a alespoň si to budou pamatovat.

pan black: Psal jsem to už mnohokrát, ráčej si projít historii. Jenže málokdo se obtěžoval. Ať si kdo chce co chce říká (haters do mě), za vlády Johna to bylo v tomhle směru mnohem lepší. Nevím, jestli jeho zásluhou či komunitou, která na ofiku byla.
IMO je jedno v jakém kontextu sprosťárna padne, hádka nehádka. I pohádat se můžeš slušně. Na nějaké varování ti všichni kašlou, každej ví, jakou to má váhu.
# 14.1.2014 23.43
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Místo hvězdiček ať je to uvězňuje. To, že je sprostej každý neznamenáá, že je to v pořádku. Co je to za výmluvu?
# 14.1.2014 23.47
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
HooDs
uživatel
Obrázek
SZ
xD Ne asi :D . Dál bych těm co vulgarismus používají ve hře pořádnou dávku kamenu v NP . Aspoň by si rozmyslely zdá to příště budou říkat znova .
# 14.1.2014 23.54
Nejakej vtipalek :D Pac a pusu :D
panBlack_obnova2
uživatel
SZ
Tak tedy dobře dám na vás. Uvidíme jaká bude ve hře změna. Ale musíte pochopit ze nejsem všude a porad ve hře.
Btw: Za Johna to bylo v pořádku protože tu hrálo 15 lidi co spolu klikalo u lhotky kazdej den. Uhlídat 40 hráčů po celé mapě je něco jiného.
# 15.1.2014 8.03
 
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
pan black: S tím Johnem máš možná pravdu. Ale taky je pravda, že tihleti všichni hráli na neofících. To že nejsi online nonstop se odpouští :-D Díky za ochotu, věřím, že to bude k prospěchu věci
# 15.1.2014 10.25
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ

pan black:Tak tedy dobře dám na vás. Uvidíme jaká bude ve hře změna. Ale musíte pochopit ze nejsem všude a porad ve hře.
Btw: Za Johna to bylo v pořádku protože tu hrálo 15 lidi co spolu klikalo u lhotky kazdej den. Uhlídat 40 hráčů po celé mapě je něco jiného.


Za Johna kdysi hrálo 80 lidí (online) a bylo to v pořádku. Možná to bylo tím, že vytěžit se nebylo možné..
# 15.1.2014 11.28
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
HooDs
uživatel
Obrázek
SZ
Když jsem začal hrát ofík tak jsem se těžil 4 dny v kuse a nic . Těžba 10 :D .

Jinak díky Blacku , aspoň nebude tolik nadávek .
# 15.1.2014 12.14
Nejakej vtipalek :D Pac a pusu :D
panBlack_obnova2
uživatel
SZ
Koly: Ano ale systém NP bez kamenů mi nepřijde jako trest. Proste by si někdo počkal týden až ho pustím.
# 15.1.2014 12.59
 
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ

pixeen:vypište všechny sprostý slova + skloňování, třeba to tam Gizmo přidá a bude se hvězdičkovat vše..



Když mě napíšeš jestli stačí i třeba jen kořen slova tak ti postnu seznámek co mám na jednom z webů. :D
# 15.1.2014 13.20
 
RemdaPvP_Obnova
uživatel
SZ
Za co mam varování? můžu si napsat svůj názor a žádný sprostý slovo jsem tam nepoužil,koly asi ti to v hlavě nefunguje xDxDxDxD
# 15.1.2014 14.50
 
[E]r[E]ktus
uživatel
Obrázek
Ve hře: Erektus
SZ Mail
Dal bych trest zabiti, np je uz zase moc prehnane ;-) Zase bych to tolik nehrotil...
# 15.1.2014 15.42
 
Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype
Udělat ten seznam a místo hvězdičkování by to jednoduše vykoplo ze hry, myslím že by to přestalo bavit furt logovat..
# 15.1.2014 15.46
 
Fredy_Guvno_Obnova2
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ

koly aneb qqqqqq:
Za Johna kdysi hrálo 80 lidí (online) a bylo to v pořádku. Možná to bylo tím, že vytěžit se nebylo možné..



jj a mě se lidi smějou že mám kentauří penis...
šak john banoval za 3 ryby na zemi bo se mu začal lagovat celeron...

k tématu: totální sranec.. nelíbí se ti nadávky tak zmiz... právě ty patříš k těm co to moc prožívaj...
# 15.1.2014 15.52
LosRotopedoS7
uživatel
Ve hře: Diego
SZ Skype

bych ti normálně udělal speciální ostrov na ch kde by jsi hrál jenom ty a sám klikal do vody


xD xD xD xD

HooDs, ty se ale do CHTS nedostaneš. :D
# 15.1.2014 16.05
 
HooDs
uživatel
Obrázek
SZ
Diego kdo říká že já ? :D
# 15.1.2014 17.47
Nejakej vtipalek :D Pac a pusu :D

Stránky: 1 2 3

Fórum » Komunikace se správci » NP za sprosťárny [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.