Chmatákov online


Fórum – Spalka–hnědej

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Spalka-hnědej [zamknuto]

kubicek307
zablokován
SZ
Myslim si , že by bylo dobrý vrátit cenu ve spalce na 400chk. Teďka se dá vydělávat jen jedním efektním způsobem a to těžbou.
# 4.1.2014 13.08
 
  • Hodnocení návrhu
  • Hodnocení: 56 %     Hlasovalo: 22

Stránky: 1 2 3

Neror_obnova
uživatel
SZ
Kubajz: Ty si asi moc kluk,že?..Nejdřív říkaš jak tu nadáva Mak,Ale přitom tu nadávaš jen ty..A MAK je v pohodě člověk/Hráč.;-)

http://imageshack.com/a/img853/804/k0s9.png
# 4.1.2014 15.07
 
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ

MAK:Ještě jednou pro pomalejší (kubicka myslím ehm) já psal, že chyba, že se prodává chobot za tak málo je v tom, že ho právě podávaj pod cenou. Kdyby NIKDO neprodával chobota pod 5000 tak ver ze by ho nekdo koupil, to je jednoducha matematika. Chces neco? Zaplatis si. Netvrdim, ze ho nekdo za 5K koupi.. pls mysli kámo než něco řekneš



S tímhle naprosto souhlasím, došel jsem ke stejnýmu závěru. Má to ale pár drobných chyb - Níkdo si už něváží normálních chobotů, pokud není VIP, nemůže být dražší než 2k (cca). Druhá věc je, pokud je budu prodávat draze, tak se najde jiný lovec, který je začně nabízet levněji a já ztratím výdělek (blbej kapitalismus) a v neposlední řadě taky fakt, že když prodám chobota každýmu kdo hraje, tak už nemám komu je prodávat a víc tak jako tak nevydělá...

Navíc padají choboti z truhel.
# 4.1.2014 15.44
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
blvck
uživatel
Obrázek
SZ
ale no tak, opravdu se hodi vic smeru jak vydelat. mohl by se prodavat treba nekde jinde nez ve spalovne, protoze palit chobotnika.. wtf :D
ps. dejte nekdo warn Nerorovi za OT a flame :-) (nechapu proc mu to pise sem, kdyz mu Kubicek pise do PMky.. snad mu muze odepsat tam. logic)
# 4.1.2014 16.00
 
[E]r[E]ktus
uživatel
Obrázek
Ve hře: Erektus
SZ Mail
S tim návrhem souhlasím, bez prodávání chobotů ochočko ztrácí smysl.
Dal bych choboty ve spalce třeba za 300, takovej kompromis. Každý povolání by mělo mít svůj zdroj výdělku, jak tomu bývá ve většině jiných her.
# 4.1.2014 17.00
 
panBlack_obnova2
uživatel
SZ
Jestli to byl bug..tak se to asi do hry nevrátí. Nechápu proč Klotylka nevykupuje choboty jako každý jiný prodavač specializovaný na určité povolání. např: Hugo a Lojza... Také by se mohlo zprovoznit to obrovské molo na čínou..Největší ve hře ale k ničemu. :O To je další věc kterou by si lovec vydělal.
# 4.1.2014 17.17
 
Year^
uživatel
Obrázek
Ve hře: Year^, HecaRim^
SZ Skype
MAK má pravdu, ale hráči se nepoučej, podle mě furt budou prodávat choboty za malou cenu. Díky tomu, lovec nemůže vydělávat. A tak ho pomalu bere skoro každý jako za bojové povolání a né na ochočování chobotů a prodávání jej hráčům.

Je to velká škoda. Lovec stratil smysl ochočovat, a prodávat ty hnědé choboty.

Za mě prozatím 50%, jelikož se jinak lovec moc neobnoví na skillení ochočování, teď si hráči zakládají lovce jen na killing, jinak na skillení a na vydělávání ne.

Za mne, zatím 50%.
# 4.1.2014 17.21
Nejdřív se ptej, pak dělej!
MAK_obnova2
uživatel
SZ
koly: Jj a to je ta chyba, že je někdo tak blbej a dá cenu na 500. A kdyby hnědej nešel pod 5000 tak by si jich vážili :P na to vem jed
# 4.1.2014 18.14
 
Prekrocil
uživatel
Ve hře: Raego, Izer
SZ

MAK:koly: Jj a to je ta chyba, že je někdo tak blbej a dá cenu na 500. A kdyby hnědej nešel pod 5000 tak by si jich vážili :P na to vem jed



Ale zase si hráči už fakt zvykli na tu malou cenu, protože když nabídnu nějakou vyšší, tak okamžitě odmítají a nechtějí kupovat, protože kdo by to chtěl drahý, když mu to někdo jinej prodá skoro zadara...

Prostě to neni výdělečný povolání a to mě štve... jako...v obchodě je to za kolik k a člověk si s tím dá tu práci, ochočí ho a pak to ale neprodá za víc, než za 500chk. Smůla. :-(
# 4.1.2014 18.40
 
Year^
uživatel
Obrázek
Ve hře: Year^, HecaRim^
SZ Skype
Prekrocil, máš velkou pravdu, ono by se to tak dalo, aby to hráči začali kupovat, ale bude to těžké, no myslím si že už si to hráči, mezi sebou nezaříděj, aby se to kupovalo za drahou cenu.

Všichni víme že by to bylo hezké, pro lovce, a lepší i pro choboty, že by se jich víc vážilo, ale myslím že to nepůjde..

Velká škoda..
# 4.1.2014 20.02
Nejdřív se ptej, pak dělej!
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Ale když si to tak vemeš, proč by ti hráč měl dát víc než 5k za chobota, když nejlevnější lama stojí 4,5k ? Nebo si může ochočit blouda, který je od 20% ochočování- to má hráč do 3 hodin určitě.
# 4.1.2014 20.12
 
Year^
uživatel
Obrázek
Ve hře: Year^, HecaRim^
SZ Skype
To je také pravda.
Autor témata to nemá dost promyšlené, takže to tady asi nemá cenu nijak rozebírat, já se teda přidávám k tomu NE že bych to nedal.

Myslím že se sem, může dát lock.
# 4.1.2014 21.11
Nejdřív se ptej, pak dělej!
panBlack_obnova2
uživatel
SZ
Year: Co je na tom nepromyšleného ? Autor tématu pouze navrhuje zvednutí ceny za spálení hnědého chobota. Navíc proč by se to téma mělo zamykat když se ještě nevyjádřil nikdo vysoce postavený..
# 4.1.2014 22.45
 
-X-Ni-ck-X-
uživatel
Obrázek
Ve hře: TomCrow, NotSoReal
SZ
Zvýšení prodejné ceny mezi hráči není reálným řešením.. Ale nevidím důvod proč nezvednout cenu hnědého chobota ve spalce aspoň na 200..



Naposledy upraveno: 4.1.2014 23.46

# 4.1.2014 22.51
ja nevjem uš
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Nicku, 200 je málo. Při 400 sis vydělal za hodinu kolem 10k, stejně jako na těžbě.
Musíš ale ještě počítat s tím, že vás na toho chobota bude víc/někdo ho občas ukradne. 400 byla ideální cena za spálení chobota. Za 5k/hodina by ti to nikdo nedělal.
# 4.1.2014 22.54
 
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
+ Možnost prodávat klotylce a rozdělit ceny podle vzdálenosti od ní :P
# 4.1.2014 23.42
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek

Stránky: 1 2 3

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Spalka-hnědej [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.