Chmatákov online


Fórum – Spalka–hnědej

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Spalka-hnědej [zamknuto]

kubicek307
zablokován
SZ
Myslim si , že by bylo dobrý vrátit cenu ve spalce na 400chk. Teďka se dá vydělávat jen jedním efektním způsobem a to těžbou.
# 4.1.2014 13.08
 
  • Hodnocení návrhu
  • Hodnocení: 56 %     Hlasovalo: 22

Stránky: 1 2 3

Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Použi vyhľadavanie, toto sa tu už x krát riešilo a bol to bug v hre, nebolo to schválne takže sa to do hry určite vracať nebude.
# 4.1.2014 13.16
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
kubicek307
zablokován
SZ
Ten bug tam byl 3 roky ? každej o něm věděl. Tak budem všici jen těžit ok. No problemo
# 4.1.2014 13.49
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Já bych vydělávání na chobotech vrátil, vydělávalo to stejně jako těžba, když někdo ochočoval s Tebou, tak ještě méně. Pokud Gizmovi vadil způsob vydělávání na nich- byl to takový koncentrační způsob- hodit něco "živého" do pece. Tak by ty choboty mohlo vykupovat třeba npc co prodává ochočovadlo.
# 4.1.2014 13.54
 
x.Corey
uživatel
Obrázek
SZ Mail Skype
Mně přijde, že teď ochočko celkem ztratilo smysl. Není to zrovna nejrychlejší a nejjednodušší skill a už se ani nevyplatí, každé ochočitelné zvíře se teď dá koupit za pár stováků a kvůli tomu strávit hodiny ochočováním... :-|
# 4.1.2014 13.56
Ready to win!
MAK_obnova2
uživatel
SZ
A čí to je chyba? Těch lovců.. kdyby měl někdo rozum a prodával choboty od určité ceny (např. hnědej se dá koupit za 7500 ne? Tak bych ho prodával třeba za 5000) tak by mělo vše mnohem větší smysl. Ale hold to je hra plná dětí (sry, ale to je prostě fakt, zase mě za to ukamentuje, že jsem konstatoval fakt) a oni daj chobota za 500 a pak brečí, že se nedá na lovcovi vydělávat..
# 4.1.2014 13.58
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
MAKu, ale s tím nic neuděláš, to je na hráčích a nadávat na to může kdokoliv jak chce, je to jeho rozhodnutí i když s tím zbourá chobotí obchodování.
# 4.1.2014 14.03
 
panBlack_obnova2
uživatel
SZ
Ochočování je dobrý způsob jak získat velký level. Ten se potom hodí lovcovi při boji s extrémní harpunou. Lovec si za 100% ochočování nahrabe necelý level 7. Tak berte lovce jako bojové povolání a je to. :)
Maku: Nikdo by ti nekoupil hnědého ani za 2k..
# 4.1.2014 14.06
 
Maajesty
uživatel
SZ
Hlavně ti už teď nikdo nedá 5 K za hnědku ...
# 4.1.2014 14.07
 
kubicek307
zablokován
SZ
Maku ty prosim nikam nepiš nehraješ už nákej pátek ( což je dobře ) A kecáš tu do toho. Ty vole kdo by od tebe koupil chobota za takovou cenu... Budeš rád když ho prodáš za 1k. Protože padaj choboti z truhel. A jelikož neni rozdíl v rychlosti ale jen v vzledu tak nikdo nepotřebuje kupovat dražší.Stačí mu bloud nebo lama co padnou z truhly.Hlavně nezapomen všem nadávat do dětí demente.
# 4.1.2014 14.13
 
Neror_obnova
uživatel
SZ

kubicek307:Maku ty prosim nikam nepiš nehraješ už nákej pátek ( což je dobře ) A kecáš tu do toho. Ty vole kdo by od tebe koupil chobota za takovou cenu... Budeš rád když ho prodáš za 1k. Protože padaj choboti z truhel. A jelikož neni rozdíl v rychlosti ale jen v vzledu tak nikdo nepotřebuje kupovat dražší.Stačí mu bloud nebo lama co padnou z truhly.Hlavně nezapomen všem nadávat do dětí demente.



Tak ti nejdřív říkaš že ať nezapom. nadávat do dětí.Ale ti mu nadávat můžeš,ne?..
Ach..

A i kdyby nehral,tak jsem může psát jak chce... ;) Je to jeho věc a ne tvoje..
Od čeho by pak bylo to fórko,kdyby nemohl říct svůj názor.

On něco napiše(Svůj názor/komentář) a ti hned musíš do něj p******.


Nezapoměn nadávat.

//Mám taky stejný názor jako Mak
# 4.1.2014 14.27
 
kubicek307
zablokován
SZ
Když neví jak to ve hře vypadá tak at přece nepíše co ve hře změnit a co ne 3-(
# 4.1.2014 14.47
 
Neror_obnova
uživatel
SZ

kubicek307:Když neví jak to ve hře vypadá tak at přece nepíše co ve hře změnit a co ne 3-(


Nemyslím si že neví jak to ve hře vypadá.. Myslím si že to ví až moc dobře jak to ve hře vypadá ;) :-P

Tuhle hru jen tak nezapom. jak vypadá.. xD
# 4.1.2014 14.49
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
MAK ale hraje, Kubo.
# 4.1.2014 14.53
 
kubicek307
zablokován
SZ
Podle toho co píše tak logne maximálně v np. Protože vůbec neví jak funguje ekonomie hry v týhle době. Lock a vydělávejte si jenom těžbou ,hlavy. Taková malá. Hnědej za 5k by fungoval v případě že by nepadala lama a bloud z truhel. Takhle? Takhle si v životě nikdo nekoupí chobota od lovce :D navíc jedinej chobot kterej by měl takovou cenu je modrej a toho jsem zatím na rubu neviděl. Bug? Nebo ho někdo furt zabijí? Nevim



Naposledy upraveno: 4.1.2014 15.03

# 4.1.2014 14.54
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Ještě jednou pro pomalejší (kubicka myslím ehm) já psal, že chyba, že se prodává chobot za tak málo je v tom, že ho právě podávaj pod cenou. Kdyby NIKDO neprodával chobota pod 5000 tak ver ze by ho nekdo koupil, to je jednoducha matematika. Chces neco? Zaplatis si. Netvrdim, ze ho nekdo za 5K koupi.. pls mysli kámo než něco řekneš
# 4.1.2014 15.00
 

Stránky: 1 2 3

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Spalka-hnědej [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.