Chmatákov online


Fórum – Více HP

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Více HP [zamknuto]

RiZZ
zablokován
SZ
Přidal bych pro všechny postavy aspoň o 100 více HP přidávají se bonusy a crit. amulety ale nikdo nemyslí jak bojovnici mají načítat léky nejde to stíhát a ještě pokud jdou do tebe 2 nebo 3 :)
# 26.12.2013 16.02
 
  • Hodnocení návrhu
  • Hodnocení: 80 %     Hlasovalo: 11
  • Chcete zvýšit HP u každé postavy a o kolik
  • Ano 10012 hlasů, 55 %55 %
  • Ano 1502 hlasy, 9 %9 %
  • Ne8 hlasů, 36 %36 %
  • Celkem 22 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2 3

amfetamin
uživatel
Obrázek
Ve hře: jj mam
SZ Mail Skype Web
U bojdy a mystika by se to mohlo dát na 250hp + by jsi si mohl dát lektvar, který se prodává v kanále a měl by jsi ještě více.
U ostatních bych to nechal.
# 26.12.2013 16.07
Alešku, nemáš nějak drobáček prosim tě. - Bramborak
Já sem tvůj tata. - Liboros
Aleši ty víš že ti nelžu - Monča
Aleši, já tě miluju ! - Jirka
Určitě bysme chtěli poděkovat, ... - Likvouš
Strojek na tetování mám u kámoše - Bruce Lee
Já nejsem Dano - Marcel
Já nejsem Marcel - Dano


tomas a patrik = laska

Maajesty
uživatel
SZ
No řekl bych, že má celkem pravdu no :)
# 26.12.2013 16.12
 
Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype
Kdyby měl mystik 350, bojda 430 jako základ, bylo by to vetší zpestření při Q, killení atp.

např v oldce byl dmg kulasem cca 20 hp s odolností, a 210 hp tak killení bylo víc zaživnější než teď že dostaneš 2 rany a konec..

Jsem rozhodně pro
# 26.12.2013 16.30
 
HooDs
uživatel
Obrázek
SZ
Souhlasím . Ale tak určitě by se to mohlo udělat i u řemdy a lovce protože když jste s řemdou ve lhotce maté něco cenného na palici tak do vás chodí killeří . Jdou do vás tak 2 - 3 a jste dead hned . A obrana vám ani nepomůže .
# 26.12.2013 16.39
Nejakej vtipalek :D Pac a pusu :D
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
Rozhodně. Při těch zbraních, bonusech a počtu lidí na Q je 200 HP naprosto nic.
Stačí aby se vám bugnul big lék a nemáte šanci vybrat jiný.
Minimálně o 100hp
# 26.12.2013 16.51
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
panBlack_obnova2
uživatel
SZ
Je to dobrý nápad vzhledem k situaci na cho. Zvednutí hp by moc zlepšilo boje protože teď je 1v1 s malými léky cca na 1 min. Myslím že zvednutí hp by potřebovali spíše bojové povolání. Mystik by se bez toho i obešel když má muták.
# 26.12.2013 17.08
 
LosRotopedoS7
uživatel
Ve hře: Diego
SZ Skype
To by zase byli hodinové pvp.. -_-
# 26.12.2013 17.17
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Podle me byla chyba přidat bonusy. Bez bonusu by to hp stačlo úplně nádherně. Ani muty nejsou tak obrovský problém, kdyby byla vice omezeno množství many jako predtim.
# 26.12.2013 17.28
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype
Hodinové? dobrý zas lol

Teď když jdeš killit a naběhnou na tebe dva tak tě sejmou během pár sekund, jelikož nestačíš ani načítat léky..
Kdyby to bylo o 150 zvýšený, netrvalo by to sice o moc dýl ale bylo by to zaživnější ;)
# 26.12.2013 17.29
 
BiJay
uživatel
Obrázek
SZ
Grok: Náhodou přidat do hry bonusy byl super nápad, protože s výrobou toho moc dělat nešlo. Takhle alespoň člověk měl nějaký důvod si jí udělat, i když to bylo na řadu dní.

Tohle se ale nedomyslelo xD Pravda...

Jsem pro, ale určitě bych byl nerad, aby ten zas*anej bojda byl něco víc jak mystik. Už tak to je peklo když jdete s mystikem proti bojdovi s bonusem a teď ještě aby měl víc hp než mystik... Ani náhodou.

Bojdy ve všech her nenávidím nejvíce. Mají vždy víc životů, dmg a nebo armor a to je pak jak pro debila, když jde nějaká skilla s bojdou.
# 26.12.2013 17.44
 
Wošoust
uživatel
Obrázek
Ve hře: Washout
SZ Mail Skype
Byl bych pro zvýšení HP o více než 100 HP u všech krom mystika, který může využívat mutovací lektvar, který, pokud se HP zvětší, bude mít určitě větší poptávku = lidé si budou skillit alchemku a bude i nějaký větší obchod mezi hráči s mutovacími lektvary.
# 26.12.2013 17.48
Obrázek
přidejte si mě na skypu - mr.washout
Maajesty
uživatel
SZ
Wošoust : možná asi dobrý nápad :) Alchemka by měla trochu víc zase cenu :)
# 26.12.2013 18.08
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Tím, že se do hry přidal bonus a amulet na crit + snížení ceny bigů tu hru dost rozhodilo. Dřív když jsi měl kulas a full inv hp lektvarů, tak sis dal klidně 2 hráče s kulase m se smallkama. Teď, když je big za 500 nemá ani cenu dělat lektvary nebo rubat brouky. Klidně bych zrušil bonusy a amulet na crit, big dal zas za 500.
# 26.12.2013 19.35
 
pixeen
uživatel
SZ Mail
o všem co tady čtu na fóru vim, zakládáte pořád nový a nový témata o tom, co máte za nápady (já sám osobně mám sepsaný 3 A4 co vše je potřeba udělat) když už máte nějakej menší nápad, tak to pište do toho témat jak jsem zakládal.. jinak znovu opakuji, už mám dávno vymyšlený, jak vyladit povolání - tak aby se využívali všechny a každý povolání by mělo nějakou výhodu nad dalším a prakticky byly vyrovnaný .. CH je nekonečnej projekt, pořád je a bude tam co dodělávat, přidávat, upravovat atd..
# 26.12.2013 20.40
 
Montik_obnova2
uživatel
SZ

grok:Podle me byla chyba přidat bonusy. Bez bonusu by to hp stačlo úplně nádherně. Ani muty nejsou tak obrovský problém, kdyby byla vice omezeno množství many jako predtim.



Tak tak...
Ale už s tím nic neuděláme ta hra ma na jednu stranu dobrý updaty a na druhou uplně shitský.
Obrázek
# 26.12.2013 21.24
 

Stránky: 1 2 3

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Více HP [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.